Как отслабнах с 10кг. за 10 дни (3-та част)

  • 86 400
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Здравейте и от мен! Днес ми е 8 ден и за съжаление проядох Sad Наготвих нещо вкусно и не можах да издържа  Confused Не чувствам глад, жизнена съм, но не можах да се преборя с моята лакомия. Мисля да продължа още 2 дни, дали ще окаже голямо влияние? Какво мислите? Имам още 2 килограма сланинки да разкарам, а се провалих точно на края #2gunfire

# 16
  • Мнения: 487
mimita внимавай,защото е много важно захранването,трябва да започнеш със супи и постепенно да вкараш и друга храна,все пак нищо не си поемала освен сиропа през тези дни.С колко килограма отслабна?  bouquet

# 17
  • Мнения: 19 303
Момичета, аз не издържах и то не от глад:? Няма кой да храни малката освен мен, а тя не хапва нищо, ако не види, че и другите ядат. Много ми е гадно, така никога няма да отслабна Cry Просто се чудя как има майки с перфектни фигури и защо моето зверче е толкова злоядо Sad

# 18
  • Мнения: 76
Здравейте! Днес си направих една супичка с бакла (само не питайте какво е, обърках се в магазина, мислех че купувам зелен боб), кис. мл. , лимон и копър. Пих и бира. Като резултат сега съм с разтройство. Но наистина както пишат ,усещаш храната по по-различен начин. За съжаление не смъкнах 5 кг както исках, а 3 кг, но пак съм доволна, защото това са най-трудните за смъкване. Сега кога мога пак да повторя сиропчето? Останали са ми към 200 гр и ако си купя 500 ще мога да изкарам още 7 дни. А след като се захраня, как да продължа да се храня?  Цвети, ти сега на каква диета си?       Момичета, искам да ви благодаря, че бяхте с мен през тези дни и най-вече че благодарение на вас открих сиропа!  bouquet Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 76
В_и_В_и , не се притеснявай, ще смъкнеш! Ако ядеш по 4-5 пъти на ден с детето и колкото яде то, просто няма начин!Успех!!!! Peace

# 20
  • Мнения: 158
Влизам за отчет:
Както казах ще се премеря на 5 ден - резултата е -4 кг. Mr. Green Mr. Green
Да Ви кажа, абеее чувствам си глад на моменти и по скоро не, че съм толкова гладна, а както казва моята приятелка  "яде ми се на устата", като видя храната, но до момента не съм се изкушила, за което съм много горда от себе си.
Пия само кафе, вода и сироп, чак не мога да повярвам, че вече 5 -ти ден не съм хапнала и трошичка smile3501

Искам да питам нещо, 1, 2, 3 ден след приключване на 10 дни, са ясни със захранването въпроса ми е на 4, 5, 6 и т.н какво е препоръчително да се яде, защото то я ясно, че няма да се натъпчеш, но пише да се върнем към обичайното си хранене, какво да е то, обаче питам аз?? И изобщо как да продължим след това...?

# 21
  • Мнения: 158
Къде сте всичкиииииииии Sad Sad Sad
Само аз ли пия сиропа....нищо де да си напиша.....днес за първи път съм много гладна, ама много и почвам да се изнервям вече да ви кажа, пак се премерих -4 съм си, ама нещо не мърдам повече....почвам да се чудя дали да не го спра, ама ме е яд щото изкарах 6 дни и да го спра по средата....Айде момичета няма ли кой да ме подкрепи...така сама е още по трудно #Cussing out

# 22
  • Мнения: 857
Къде сте всичкиииииииии Sad Sad Sad
Само аз ли пия сиропа....нищо де да си напиша.....днес за първи път съм много гладна, ама много и почвам да се изнервям вече да ви кажа, пак се премерих -4 съм си, ама нещо не мърдам повече....почвам да се чудя дали да не го спра, ама ме е яд щото изкарах 6 дни и да го спра по средата....Айде момичета няма ли кой да ме подкрепи...така сама е още по трудно #Cussing out
Ейййй Karry
Не спирай точно сега!!!! Издържала си цели 6дни!!!  Мисля,4е след 5тия ден е нормално леко задържане на килограмите ,но последните дни пак сваляш.
Аз също пия сиропчето и вече ми е 5ти ден! Много съм горда и щастлива и съм свалила 3кг и половина.
Аз обаче съм само на вода и сиропа дори и кафето спрях,а съм заклета кафеджийка. То този сироп не е само за отслабване ,а като го правим толкова време по-добре да го използваме и за тотално изчистване от токсините.
Аз ще го пия 10дни в къщи,но на 5ти заминавам с мъжа ми за Пловдив за захранване. Мой приятел е там и е правил 10дни под наблюдение,но освен,че пие сиропа му правят 2 пъти дневно масажи .
  Имам много спешен въпрос - За колко време ви идва сиропа? Аз го поръчах в петък след обяд кога трябва да дойде при мен как мислите? А и получавате ли някакво потвърждение на е-майла си или да ви се обаждат?

# 23
  • Мнения: 158
Ами ето че прегреших снощи изядох 5 колеца салам и малко парче сирене, не можах да издържа сега се чудя какво да правя, но май няма да го пия повече. Ще си го оставя и след време ще си направя например 3 дни.....жалко яд ме е, но това е край!

Just_VANIA на мен ми го доставиха на другия ден, не са ми потвърждавали на мейла.  Но ако си го поръчала в петък, много вероятно е да ти го доставят в понеделник. Успех, на продължаващите, аз бях до тук.

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 13:33 от Karry

# 24
  • Мнения: 857
Karry
Според мен ако само това ти е прегрешението не се отказваи! По добре си изкарай 10та дни сега , това не е кой знае какво прегреение  Whistling

# 25
  • Мнения: 222
Момичета, какво става? Пие ли някой в момента сиропа? Аз минах програмата преди повече от месец и за момента съм доста доволна от резултата - стартирах на 53кг и достигнах до 48кг (за 5 дни, не изкарах цялата програма, защото целта ми беше точно 48кг, не повече). След захранването се заковах на 49кг и вече цял месец съм си 49кг. Чувствам се много добре така, защото очевидно засега няма йо-йо ефект (за цял месец щом не мръднах), дано да е така и по-нататък. Вие как сте? За свалилите килограми - запазихте ли резултатите?

# 26
  • Мнения: 17
Ей момичета, какво става с вас? Никой ле не пие сиропчето newsm78 Аз докато изчета всичко и си го поръчам вие сте спрели да пишете.Днеска мие е 5 ден  /критичен / на истина ефекта не е малък и не се усеща никакъв глад.Ще се радвам ако има с кой да се подкрепяме.

# 27
  • Мнения: 69
Момичета, какво става? Пие ли някой в момента сиропа? Аз минах програмата преди повече от месец и за момента съм доста доволна от резултата - стартирах на 53кг и достигнах до 48кг (за 5 дни, не изкарах цялата програма, защото целта ми беше точно 48кг, не повече). След захранването се заковах на 49кг и вече цял месец съм си 49кг. Чувствам се много добре така, защото очевидно засега няма йо-йо ефект (за цял месец щом не мръднах), дано да е така и по-нататък. Вие как сте? За свалилите килограми - запазихте ли резултатите?
какъв е този сироп?

# 28
  • Дупница
  • Мнения: 25
Здравейте! Пие ли някой сиропа сега? Питам защото аз го пия 3 ден! Да си даваме кураж.............

# 29
  • Мнения: 916
Момичета, наистина страхотни резултати! Но аз пак да ви питам, видимо ли е отслабването, защото има разлика между смъкнати кг-ми и мазнини?

Общи условия

Активация на акаунт