Как отслабнах с 10кг. за 10 дни (3-та част)

  • 86 418
  • 438
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 77
За съжаление аз вече не съм на сиропа . Embarassed
Появиха се обичайните симптоми-главоболие,отпадналост,гадене дори световъртеж. И мъжът ми взе че го изхвърли.
Предишния път като го пиех него го нямаше.

# 46
zraveite na vsi4ki.ste opitam i az tozi sirop ama kato 4eta kakvi nesta se sly4vat..........mali strah.nemoga da si pozvolia da spa cial den i da sam ymorena.mi decata mi muja?!oxxx...a taka mi se iska da svalia oste 10 kila.pojelaite mi kusmet.ste se probvam na 3-5 dena versiata pa kvoto ste da stava. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 487
 thumbsup още веднъж успех и не се притеснявай имаше момичета и то на години,не искам да обидя никой затова казвам момичета,нямаха никакъв проблем,а мъжът и децата и аз съм така нее чак толкова зле с едно главоболие все ще се прибориш нима като си на по строга диета не ти е ставало кофти  newsm78 успех още веднъж  Hug

# 48
  • Мнения: 134
Здравейте момичета!
С голям интерес прочетох темата и направо ви се възхищавам.Браво на всички осмелили се.Това което ме заинтересува е сайта от които nevka83 си е поръчала сиропа за 20 евро от Германия,тъй като и аз живея тук сега?
Благодаря предварително за отговора

# 49
  • Мнения: 134
Немрих сайта за поръчка на сиропа в Германия и си го поръчах за 22 евро с доставка.Пратката ще пристигне в Петък или Понеделник.Веднага щом започна да го пия ще споделя мнение за това как се чуствам.
 

# 50
mersi cveti.mislia 4e ste se sprava.no kato gledam ima 2 razfasoki-500ml i 1000.koe da vzema? newsm78

# 51
  • Мнения: 487
От 500мл. ще ти е достатъчен  Peace

# 52
za 10-dni versiata?i po kolko laji4ki ste sipvam?

# 53
  • Мнения: 487
По принцип се сипват 2л. в 250-300мл. мин. вода+половин изцеден лимон и лют червен пипер съвсем малко,но ако не ти понася пипера него слагай аз го пиех без него
http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=cat&id=38

ето по точно обяснение  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 493
По принцип се сипват 2л. в 250-300мл. мин. вода+половин изцеден лимон и лют червен пипер съвсем малко,но ако не ти понася пипера него слагай аз го пиех без него
http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=cat&id=38

ето по точно обяснение  Peace
Но тук пише друго да не се яде - тоест този сироп замества всичките хранения - така ли е или аз нещо не съм разбрала?

# 55
  • Мнения: 222
Да, dioni - точно така е - не се яде нищо друго и този сироп замества всички хранения.

# 56
  • Мнения: 487
Минавам на бързо dioni как върви със сиропчето започна ли го  newsm78

# 57
  • Мнения: 134
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам дали има ли някаква зависимост между това колко килограма имаш да свалиш и колко интензивно е свалянето със сиропа?  Rolling EyesАз съм 52кг , 158см и искам да сваля поне 2кг.Напълнях преди малко повече от 2 години,когато започнах малко по-застояла работа и от тогава все не успявам да си възвърна старите килограми.Веднъж свалих до 50кг но после пак ги възвърнах... #Cussing outПроблема с останалите диети е,че колкото и да ги спазваш при липса на много движение и спорт нищо не се получава,или поне не за дълго!А на мен за жалост не ми липсва желание за спорт и разходки но единственото свободно време,което ми остава е края на седмицата,а знаете как е...кое по-напред да свършиш

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 10:15 от stop

# 58
ZDRAVEITE.VSE OSTE NE SAM PO4NALA DA GO PIA SIROPA PONEJE V NEDELIA ZAMINAVAM NA PO4IVKA I NESTAVA DA PIA SIROP PA DRYGITE DA QDAT MORSKI DELIKATESI :lol:KATO SE VURNA DRYGATA SEDMICA STE GO PORU4AM.SAMO EDNO ME BEZPOKOI-ZVUNA IM NA TELEFONITE KOITO SA ISPASALI  SAITA AMA NIKOI NE MI VDIGA newsm78 PRITESNIH,STO TAKA.ADJEBA KATO GO PORU4AM ONLINE STE MI GO DOSTAVAT LI NAISTINA I DALI NAISTINA DOSTAVKATA E BEZ PARI....HMMMMMMMM.STE OPITAM PAK S TELEFONITE DA GOVORA S NIAKOI OT TIAH.PRI VAS KAK E DEVOIKI?NIAKOI DA SE POHVALI KOLKO E SVALIL?4E AZ BA ISKAM DA SVALIA MINIMUM 7-8 KILA-MINIMUM  Praynig

# 59
По принцип се сипват 2л. в 250-300мл. мин. вода+половин изцеден лимон и лют червен пипер съвсем малко,но ако не ти понася пипера него слагай аз го пиех без него
http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=cat&id=38

ето по точно обяснение  Peace

CVETI V SAITA PISHE 4E ZA 10 DNEVNATA VERSIA MI TRIABVAT 2-3 BYTILKI  MADAL BAL  Thinking newsm78 TVA KAT GO SMETNA MI IDVA 150 LV.HMMMMMMMMMMILI PAK NE SAM RAZBRALA.I OSTE NESTO VAJNO.OTSLABVASH AMA KAK?NA MAZNINI LI NA KILOGRAMI LI? :roll:VIDIMO LI E OTSLABVANETO.PREDPOLAGAM I TI SI GO PILA  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт