Как отслабнах с 10кг. за 10 дни (3-та част)

  • 86 443
  • 438
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 494
Минавам на бързо dioni как върви със сиропчето започна ли го  newsm78
Не съм започнала, защото има някой неща които ме притесняват, чета за страничните ефекти и :
1. Аз доста често съм с главоболие - даже мигренозни пристъпи - дали сиропът нямада ги превърне всичките ми главоболия в мигрена?
2. Без кафе не мога да живея - с ниско кръвно съм и ......... няма да обеснявам

Може да опитам варианта с Испанската версия /но с кафе - вместо с храна/
Сега няма да съм в София няколко дни и като се върна мога да го поръчам.
Има ли някой правил Испанската версия или някоя различна от пълната?

# 61
  • Мнения: 487
mercalka знам че пише в сайта така аз затова ти бях писала че на мен една бутилка от 500мл. ми стига за 10 дни като пия по 4 чаши на ден,аз лично нямах нужда от повече,като сваляш килограми сваляш мазнини ефектът е видим при мен беше на ден по килограм освен сиропа пиех много вода и си позволявах фреш от грейпфрут и портокал, а за wc-то понеже имах такъв проблем пиех зелен чай вечер.Като ми го доставиха платих 50лв. за 500мл. а поръчката я направих по телефона, дойде за два дни.За 7 дни свалих 6 кг.Чрез сиропа се прочистваш изцяло  Peace

# 62
 Party   bouquet благодаря.дано имам такъв резултат като теб,ако имам сте си го поръ4ам още веднъж и ще го пия пак докато нестана желаните кила.муаа  Grinning

# 63
  • Мнения: 857
От доста време искам да ви пиша и все нямам време.
Аз бях на сиропа преди 2месеца и то не за 10 ,а за 14дни и свалих 8-9кг. Позволих си да го пия 14 дни защото бях под наблюдение в център Гарабитов, където работят с този сироп. Много добре ми се отрази, освен,че свалих килограми кожата ми стана много по хубава,а и там ми показаха страхотни упражнения за стягане. Септември месец съм решила пак да отида в центъра в който всеки ден освен сиропа ми правеха и два пъти дневно масажи със специален уред и вечер имаше йога . Сиропа пиех с мъжа ми който ми беше допълнителен стимул, той свали 12кг за 14дни. През цялото време не пиех нито кафе нищо друго освен вода и сиропа + 2 малки прегрешения докато опитвах пюретата на малката за която готвя всеки ден. Ако искате да видите повече за центъра сайта е http://www.garabitov.bg/ от него също може да си поръчате от сиропа.
 
Цветомира не знам как си издържала с толкова малко количество от сиропа аз за 14дни изпих 3 от 500мл.

dioni не трябва да те притеснява главоболието и да имаш то ще бъде първите дни ,после ще се почувстваш като нов човек. А за кафето и ниското кръвно пак не е фатално,защото и аз съм като теб,но след 3-4ден нямах и нужда да пия кафе.

# 64
v takuv sluchai ste si vzeme 1000 ml zastoto i az iskam da go pia pove4e ot 10 dena. :hug:just vania bravo za uspeha ti!!!!dano imam i az takuv Praynig

# 65
  • Мнения: 857
mercalka Пожелавам ти успех! Сега видях,че си от Пловдив, няма нужда да си поръчваш сиропа по интернет по-добре отиди на място и си вземи . Тъкмо в центъра ще те мотивират допълнително!

# 66
chak do sofia li newsm78 Thinking mnogo dale4 mi idva kato dam i 100 lv.hmmmmmmmmmm.........neznam

# 67
  • Мнения: 857
Не в Пловдив е

# 68
jalko 4e po rano nepisa,ve4e da go imah :lol:niama nisto po dobre kusno otkolkoto nikoga Hug :peace:blagodariati mila.ta zna4i tam otivam i vednaga si go vzimam,taka li?

# 69
  • Мнения: 857
Да виж адреса от сайта и можеш да си го вземе на място+консултация ако решиш.

# 70
  • Мнения: 193
Kakav e tozi sirop???

# 71
  • Мнения: 2 492
Медобалм е сирипа , в нета има и сайт посветен на него .
В хладилника ми има половин шише от сиропа и си мисля в понеделник да го почна за два три дена .
Ще вляза да кажа как ми се е отразило .  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 134
А мойто сиропче още го няма... smile3506дано днес вече пристигне,че нямам търпение да опитам smile3508

# 73
  • Мнения: 368
четох толкова много и така и неможах да разбера едно шише от 0.500 за колко дни ще ми стигне

# 74
  • Мнения: 134
Добро утро!
Оказа се,че фирмата от която си поръчах сиропчето може да ми достави не по-малко от 3л. #Crazy и аз естествено отказах поръчката.Сега ще търся друг вариант да си поръчам.Гледах в Ebay и там имаше сироп но доставчика беше от Англия и затова писах дали ще може да се достави в Германия.Сега чакам и стискам палци да стане! Praynig Flowers Four Leaf Clover
Пожелавам ви лек и сит ден!  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт