По колко часа спите на денонощие?

  • 13 123
  • 324
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 113
7-9 часа на нощ сега,в началото като се роди малчо едвам спех по 4 часа разкъсано,защото се будеше през 40 мин.На всяко негово спане и аз спех

# 271
  • Мнения: 1 322
10 часа. Лягам си с детето. В 22,00 вече спим и ставаме заедно в 8,00. По-точно той ме буди.

# 272
  • Мнения: 616
зависи кога си легна м/у 7 и 10ч. горе долу 

# 273
  • София
  • Мнения: 165
Да се отчета и аз  Wink .
Като бременеех спях по 20 часа от 24.
От новородено до една годинка спях няй много по два три часа - на пресекулки.
От една година на сам е рахат - по 7-8ч, но това защото по определение не спя повече. Детето си заспива сладко сладко най-късно към 8 и става в 7.30-8

# 274
  • Мнения: 306
много по- малко от колкото би ми се искало. по 5-6 часа. и то на пресекулки. колики ни  мъчиха доста време, а се оказа, че хич не сме от поспаливите. така че и след коликиния перидо пак спим по малко. през деня пък спи по няколко пъти но за по 40 минути, почти винаги няма час... ам'' се надявам да започне да спи повечко.

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Докато беше малка около 5 часа ми се събираха сън, защото много се будеше нощем а сутрин в 6 беше  се наспала ooooh! Сега си лягам около 24 часа и ставам в 6. Не се наспивам определено.

# 276
  • София
  • Мнения: 142
Не повече от 5 часа на денонощие.

# 277
  • Мнения: 289

Нашето дете не спеше добре до година и половина , измъчихме се ,сега е по - добро положението ,но аз работя от както е бебе и не можех да си поспивам на обяд , много  е
трудно ,хем не спах нощем ,хем на работа, хем учех , сега с второто пак същото ме чака ,дано да спи поне то по - добре.

# 278
  • Мнения: 2 374
Абе 6-7 часа,ама не се наспивам определено.Просто лягам много късно и в 7-8 часа ставам.

# 279
  • Мнения: 180
Когато се роди дъщеря ми първия месец спях по 3-4 часа на денонощие,но сега нещата са по добре и спя по 5-6 часа ... Grinning

# 280
  • Мнения: 1 192
7-8 часа нощем.През деня дори да имам време никога не спя.

# 281
  • Мнения: 349
Между 6 и 8 часа.

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 817
По 6-7 часа, някога повече друг път по малко, но това са средните стойности. Във никакъв случай не мога да кажа че спя толкова малко заради детето. Просто вечер като седна пред комп-а и става страшно. Колкото и да съм била изморена през целия ден, комп-а ми действа толкова ободряващо, че дори и в 12 не ми се ляга  Shocked . Ама сутринта като кресне малката ....  ooooh! ставам от леглото ето така  Crazy

# 283
  • Мнения: 1 666
Всичко си зависи от децата и колко бързо ще се нагодите към новото положение.
Разбира се и от това дали има кой да ти помага.

Аз лично не се оплаквам. Имам щастието да имам деца, които спят по цяла нощ (пу да не им е уроки), най-много да се събудят по за минута-две и толкоз. От известно време вече и малката започна да спи по-голям обеден сън като батко си.

# 284
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Вече спя по 8 часа.

Общи условия

Активация на акаунт