По колко часа спите на денонощие?

  • 13 124
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 422
Хубав сън 4 4аса,през останалото време дремузгам докато я кърмя Mr. Green Peaceно все пак беб4е-зъби ни мъ4ат няма как

# 286
  • Мнения: 805
Слава Богу децата ми са от поспаливите...като мен. Аз без здрав 8-часов сън не мога.
И сега ми е малко кофти, че бебка прави пауза нощем от само шест часа...добре, че яде в съня си и после заспива на секундата, та с това малко прекъсване спя средно по 8-9 часа.

# 287
  • Мнения: 468
Средно по 5-6 часа, но пък време за ядене не ми остава хич.  ooooh! Tired

# 288
  • Мнения: 104
Имам едно бебе в момента. Спя си нормално.Между 22 ч и 7 сутрин имам тази възможност, но не се кърмим.

# 289
  • Мнения: 62
аз спя не повече от 7 4аса на денонощие.

# 290
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Средно по 5-6 часа, но пък време за ядене не ми остава хич.  ooooh! Tired
И при мен картинката е същата Tired Wink

# 291
  • Мнения: 641
Средно по 5-6 часа, но пък време за ядене не ми остава хич.  ooooh! Tired
И при мен картинката е същата Tired Wink
И аз като вас

# 292
  • Мнения: 567
Ох с това мое бебче което толкова често става да яде, да се гушка или да си играе не ми остава много време за сън  Sad

# 293
  • град Русе
  • Мнения: 78
Около 8-9 часа в момента отделям за сън. Случвало се е и да са по-малко, но за щастие - рядко. Напоследък започнах да се събуждам по-рано, но явно се настройвам за смяната на часовото време, което наближава  Simple Smile

# 294
  • Мнения: 312
не повече от 8 часа

# 295
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Средно по 6 часа.Времето за нищо не стига през деня.Ако трябва да се справям със задачите си само през деня, детето ще трябва да се гледа само - нито е възможно, нито аз искам да е така.лягам си към 1.30 и най-късно в 7 ставам, за да правя закуска за малкото.Не броя будуването заради зъби, което няма край  Tired

# 296
  • Мнения: 221
Около 5 до 7 часа. През деня не спя, защото съм две  деца и режимът им все още е различен

# 297
  • Плевен
  • Мнения: 974
Около 6-7 часа.

# 298
  • Мнения: 2 677
Зависи в колко си легна.  Wink
Иначе синът ми от бебе е поспалив. Сега спи до 08:00 часа, а като по-малък сме откарвали двамата и до 11.

# 299
  • Мнения: 122
Аз май не мога да се оплача - 7-8 часа май си ги правя, че понякога и повече  Blush Да уточня бебо е на 7 мес. (но все още си хапва през ноща).

Общи условия

Активация на акаунт