Нови ЕГНта!!??

  • 2 981
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505
Eeeeх, тъкмо се зарадвах, че ще ми сменят ЕГН то че имам неплатен сметка към Мтел.....то какво било  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 199
Joy

Аз сериозно се изплаших..Знам наизуст един куп ЕГН-та, някои ми трябват, други случайно съм запомнила (на роднини и познати) и се закъхарих, че сега тази ми информация няма да е актуална  Joy

А дали няма да мога да използвам темата и да питам (но дали ще може някой да отговори) как е възможно един човек да има две ЕГН-та? Не мога да конкретизирам за какво става дума за съжаление, но аз знам (ползвала съм) едно ЕГН, а в последствие излиза друго, което отговаря на този човек  Shocked

Ами без да претендирам за точен отговор мога да кажа следното навремето(каквото и да означва това) след като се роди някой от селото да речем и от кметството му "дават" ЕГН, но секретарката на кметството да речем забравя да впише, че еди си кое ЕГН отговаря на Тошо Тошев Тошев и го вписва същото за Иван Иван Иванов.
 Laughing Поне така са ми обяснявали на мен. След време обаче се открива проблемът и се коригират ЕГН-тата ама в тоя случай е възможно да има един човек да има 2 ЕГн-та  Laughing
ЕГН-то в България в никакъв случай не е уникална стойност  Tired
Това за съжаление съм го изпитала и проверила  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 374
Еййййй, изкара ми акъла, помислих, че всички ще си сменяме ЕГН-тата.  ooooh!
 Е, като толкова се учуди, защо не попита служителката?

hahahaи аз така си помислих иначе грешка няма така е и аз много се учудих когато вадихме акта на дъщеря ми,жената ми обясни,че това е за да не се дублират ЕГН-тата с тези на столетниците,ама те по-горе са го обяснили.

# 18
  • Мнения: 2 386
 Shocked За пръв път чувам, ясно е защо.  Laughing
Ама защо точно четири..И нямало ли е малко по-така...приемлив вариант, например звездичка преди ЕГН-то, знам ли..

# 19
  • Мнения: 3 405
Тази тема още ли стои? Първите постинги я изчерпаха, смятам.

# 20
  • Мнения: 11 747
то пък колко столетници има в България? Сигурно ми се броят на пръстите на едната ръка.

# 21
  • Мнения: 2 386

Хаха, иди в КМ.. ти да видиш що е то повторение. Joy

Общи условия

Активация на акаунт