В НОЕМВРИйското тумбаче скрила съм аз моето юначе!

  • 9 426
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
mila_78   от семейния кодекс:
Чл. 36. (1) (Предишен текст на чл. 36 - ДВ, бр. 63 от 2003 г.) Припознаването се извършва лично с писмено заявление пред длъжностното лице по гражданското състояние или с декларация с нотариално заверен подпис, подадена до длъжностното лице по гражданското състояние. Заявлението може да се подаде и чрез управителя на заведението, в което се е родило детето.


Благадаря ти за инфото Triffy  Hug Heart Eyes 

# 271
  • София
  • Мнения: 2 671
Yuliya2008, и при мен същата история  Sick Чудя се какво ще каже докторът по тоя въпрос  newsm78

# 272
  • Мнения: 34
Руми напиши каквото ти каже, че аз съвсем изгубих надежда. #Cussing out На мен ми каза 12-14 (тогава бях в 6-та), последния път ми каза 17-18 (бях в 16-та).  Crazy

Тонеса защо не сложиш на първа страничка и този линк към албумчетата:
http://www.snimka.bg/search.php?q=noemvri2008&checkbox%5B4%5D=1

Може да има и други мами като мен,  Embarassed които искат да гледат снимки без да влизат всеки път с име и парола. Mr. Green

# 273
  • Мнения: 17
Темичка много сте сладки!
Аз да кажа за браковете.Не е проблем бащата да си припознае детето.Но по принцип те остават в не много благоприятна позиция.Ако един ден се разделите и се ожените за друг.Той става негов законен баща,а другия няма никакви права.До колкото съм запозната законите в България все още не са усъвършенствани в тази насока,след като нямате брак единствено майката се явява  негов законен настойник.Може да го изведе от страната без негово съгласие и такива работи.
Комарче Браво за добрите резултати!  bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 2 006
Момичета, вие ползвате ли някаква козметика за бременни? Ако да, коя марка и доволни ли сте?
Аз станах разногледа в аптеката, защото има 1001 неща.
Все пак ми се иска след като родя да изглеждам както преди да забременея (дано това не е в рамките на научната фантастика :hahaha)

# 275
  • Мнения: 398
 smile3511 smile3515 Днес всичко живо е решило да изпробва прага на нервите ми. #2gunfire #2gunfire #2gunfireЗапочна мъжът ми, после разни дребни ядове из вкъщи, а за капак и една дърта бабка дето живее под нас.Тия хора са изперкали от горещината.Пък и моите хормони каквито са нестабилни само им трябва повод и подлудяват. smile3516
Иве започнах да се мажа със зехтин за стриите.Иначе имам крем против тях на Перкуталфа.За отеклите си крака ползвам Мустела, но няма видим резултат, а и честно казано не усещам облекчение.

# 276
  • София
  • Мнения: 2 671
Ели, изпускай пАрата, не им мълчи  Wink

Теми4ка, страхотни снимки, каква романтична рокля  Heart Eyes

# 277
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте и от мен, мамчета. И аз днес едва се довлякох до нас. Втора седмица съм без кола и разбирам какво улеснение и удобство ми е била. В градския транспорт е повече от ужасно и никой не отпстъпва място- просто нямам думи!  #Cussing out Надявам се до петък да издържа - тогава ще се взема аутото. Утре следобяд и аз съм на преглед, та дано този път и ние се покажем с какви гащи сме Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 398
Много мами утре на преглед бе.То няма да ми останат пръсти от стискане Joy
Имам едно въпросче.Има ли някоя мама регистрирана тук http://www.myfelicitas.com/parentmain/bookforms/order-pregnant.htm

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 22:06 от tsvetkova_elica

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 130
Юхууу как изкарахте в жегата - на мен лично ми се свари мозъка sweating, но все-пак лято е yes!
За лечението на гъби - никога без вагинален секрет и антибиограма (антибиотикограма) не съм сигурна за термина, защото гъбите са адски изчадия и ако станат резистентни ( при лечение "на око"), лекарите ще се чудят с какаво да ви лекуват! Така че според мен искайте си секрет преди да пристъпите към каквото и да било лечение!
За раждането на детенце без брак - никакъв проблем ако отидеш да раждаш с нотариално заверен документ от таткото, че припознава детето! Ако обаче оставиш за след раждането ще имаш едно здраво късане на нерви smile3511. Мои близки, които и до сега не са сключили брак имаха страшни проблеми с първото детенце - писаха го на нейно име и от там се започва ходене по мъките! newsm61 smile3512 smile3514. Завежда се административно дело, което се точи около 1 година за смяна на имената на малкия и припознаването му от таткото (на това дело нито тя нито бащата ходиха само попълниха някакви документи, но процедурата е тромава). Преди 3 месеца им се роди момиченце, но си беше приготвила документа още като и издадоха 45-дневният болничен за раждане! Така че не се притеснявай вземай си документа и си раждай спокойно! newsm62!
Успех на всички, които утре са на лекар! Желая само хубави резултати newsm10

# 280
  • Мнения: 827
Момичета адски ви благодаря за пожеланията  bouquet
Много се зарадвах като видях че сте се сетили за мен Hug
Аз обаче си лягам и няма да пиша днес повече BlushУтре ще ви пиша повечко.Лека нощ Hug

# 281
  • Мнения: 17
Добро утро момичета!Днес няма ранобудни Grinning
Ели недей така бе мила,навикай им се хубаво та да ти олекне и хич не ги мисли Mr. Green
А за онзи сайт малко е странен,обикновено си рекламират материалите,а тук няма никаква инфо  newsm78 каква е тази инфо,за какво,от кого!малко подозрително newsm78 А само вземат инфо,аз не бих попълвала този формуляр Naughty
Хайде успех на всички мами днес които са на преглед! PeaceЧе и аз съм от тях Blush
Ивето аз сега ползвам на Чико продукти за гърди и корем против стрии,ама после като се надуй корема ще мина на друг вариант.

# 282
  • Мнения: 37
Добро утро томбачета.
Anutev стискам палци за прегледа ти днес и добра среща с малечко.
....Хайде мамчета, ставаите вече....докато е още хлад,,, че пак ще е една жега и днес #Crazy
Майче, как са резултатите или днес да ги чакаме?

Хайде лек и успешен ден.

# 283
  • Мнения: 31
Добро утро мами,
ще стискам палци на всички, които днес са на преглед и да не забравите да кажете как е минал.

# 284
  • Мнения: 1 031
Добро утро и от мен сладурани тумбалани Grinning

След малко се стягаме с хлапето да излизаме по хладното, че днес пак ще е ужасно горещо Crazy

На всички които днес са на преглед стискам палци Peace
Маичка от теб чакаме да докладваш за добрите резултати Hug

Ето и една НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт