За бащите на момичета..."Не пипай дъщеря ми"

  • 9 535
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Предупреждавам и не забравям!  Laughing

# 16
  LaughingМоя мъж отсега се кани, че ще ги дебни с точилката newsm66 на терасата (че и на първия етаж живеем), но като гледам докато малката порасни със сигурност ще си купи и  #Sniper

# 17
  • Мнения: 2 172
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !

Абе, до тежка артилерия не се стига, ама........да се вкючи някой баща на тийнка като моята, ще си поприказваме!

# 18
  • Мнения: 1 226
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !

Моя мъж още няма дъщеря, на път е.Но каза, че ти е фен и напълно те подкрепя.И той така  hahaha Joy Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Нито баща ми е бил така спрямо мен, нито усещам това у мъжа ми към дъщеря ни. По-скоро за мен се отнася, нищо че нямам син... Laughing

# 20
  • Мнения: 2 172
Нито баща ми е бил така спрямо мен, нито усещам това у мъжа ми към дъщеря ни. По-скоро за мен се отнася, нищо че нямам син... Laughing
Нати, подозирам, че дъщеря ти още не ходи на у-ще.Как да го усетиш у мъжа ти, чакай да стане14-15, тогава пиши как ги усещаш нещата Laughing

# 21
  • Мнения: 830
ООО Да, от сега виждам мъжът ми как ще се превърне в нещо подобно Laughing Ако може да изпратим детето в манастир ще е най-добре. Laughing Разправя, че нямал да си продава пистолета.... Laughing Laughing Laughing Ще трябва да прикривам след време горкото дете като ходи по срещи Mr. Green А как хубаво му беше като се гушкахме преди да се омъжим и баща ми като намираше чужда кола в гаража след като се прибира от двудневно странство,и голямото легло още беше с намачкани чаршафи.....ама тогава не се брои нали Mr. Green Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, подозирам, че дъщеря ти още не ходи на у-ще.Как да го усетиш у мъжа ти, чакай да стане14-15, тогава пиши как ги усещаш нещата Laughing

Е, то едва ли става внезапно...Не усещам да е "на тати момичето" и да бди като орел над нея. По-скоро аз съм иззела тази функция  Crazy

# 23
  • Мнения: 118
ООО Да, от сега виждам мъжът ми как ще се превърне в нещо подобно Laughing Ако може да изпратим детето в манастир ще е най-добре. Laughing Разправя, че нямал да си продава пистолета.... Laughing Laughing Laughing Ще трябва да прикривам след време горкото дете като ходи по срещи Mr. Green А как хубаво му беше като се гушкахме преди да се омъжим и баща ми като намираше чужда кола в гаража след като се прибира от двудневно странство,и голямото легло още беше с намачкани чаршафи.....ама тогава не се брои нали Mr. Green Wink
Това не е истина ,нали?

# 24
  • Мнения: 830
Напротив самата истина е. Ама с мъжът ми ходихме доста години/9/ преди да се омъжим,може би затова татко не го удоши Mr. Green

# 25
  • DE
  • Мнения: 967
На моя татко не му е пукало никога! Съвсем никога!!!

# 26
  • Мнения: 604
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!


От един отбор сме, значи   Laughing
За лош късмет и стрелба съм тренирала   Whistling

# 28
  • Мнения: 1 517
Аз по принцип съм "Егаси гадната майка" (цитат на дъщеря ми) и сигурно ще и свивам перките. Еле като се сетя аз какви щуротии правех заради баща и  Grinning

# 29
  • Мнения: 604
Ами аз вече писах в подобна тема веднъж
у нас аз ще бъда човека със снайпера Mr. Green!


От един отбор сме, значи   Laughing
За лош късмет и стрелба съм тренирала   Whistling
Еми по- спокойна съм като знам че не съм сама newsm10!

Общи условия

Активация на акаунт