а сега какво да правя??????????

  • 3 420
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Earth
  • Мнения: 1 952
  bouquet  bouquet  bouquet

Честито !   smile3525

# 16
  • Мнения: 266
Честито!
А лекарката не ти ли насрочи нова дата за преглед?
Peace

# 17
  • Мнения: 110
Честито Simple Smile

Аз ходих в местното ДКЦ където ми следяха бременността. С талон от личната лекарка отиваш при избраният гинеколог, който работи с касата. Фолиевата киселина пиеш до 12та седмица, след това ще ти препоръчат витамини.
Гинекологът ще ти насрочи изследвания - пълна кръвна картина, урина, васерман, и т.н...............

Лека бременност Simple Smile

Много точно казано!
Честито и леко бременеене!  bouquet

# 18
  • Мнения: 203
Честито !!! newsm03 smile3525   Ами сега може спокойно да започнеш да си мислиш само хубави работи, да забравиш вредните навици и най-вече да се наслаждаваш на едни от най-хубавите си месеци. Естествено задалжително да правиш много секс. luvbed

# 19
  • Мнения: 521
Честито и от мен Simple Smile повече почивка и лека бременност   bouquet

# 20
  • Мнения: 540
честито Hug

# 21
  • Мнения: 411
Ех,браво! newsm51
Изведъж пак ми се прииска да съм бременна.
Това беше един вълшебен период от живота ми  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 585
Рано е за женска консултация, въпросът е да отидеш преди 12 г.с.
Иначе околко 7-8 се въжда зародишът, с туптящото сърчице, така че е хубаво да отидеш още веднъж тогава, за да потвърдят, че всичко се развива ок
Не забравяй фолиевата киселина, тя се пие превантивно срещу малформации при плода, с две думи, важна е Simple Smile

Можеш да дойдеш и в отчетни и да се запишеш с темата, в която се пада термина ти, така ще обсъждате с мами в твоето положение всичко за бременността Simple Smile

# 23
  • Мнения: 827
Честито и от мен.Запиши се по ЗK в поликлиниката и отделно ако искаш посещавай някой на частно.
Лека и безпроблемна бременност  bouquet

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 22:54 от ladybebi

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честито!

Запиши се при лекар работещ със ЗК, за да ти дава направления и да ти пуска изследванията, а пак ще си ходиш на частно при твоята лекарка.Аз така направих.

Леко бременеене  Hug

Peace

# 25
  • Мнения: 320
Честито и от мен  Hug и леко бременеене  Peace

# 26
  • Мнения: 1 226
Честито.И лека бременност.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 243
Честито  bouquet

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честито!
Намери добър гинеколог, който работи със Здравната каса за да води консултациите ти.На частни прегледи винаги можеш да ходиш и при когото пожелаеш.
Peace
Добре дошла сред нас миличка и леко бременеене Hug
Вземи си направление от личния, избери си лекар при който да ходиш.

# 29
  • Мнения: 4 070
Благодаря ви МНОГО !!! Много сте мили и е хубаво да има такава подкрепа и толкова позитивно мислене!!
Обаче не мога да се запиша в темата която е за термина понеже незнам кога ще ми е.....ако се следва тоя калколатор тук е края на февруари???? Имам един тъп въпрос- от кога се броят седмиците-от първия ден на посл. неразположение ли??? Т.е. ако днес ми е 28 ден може ли да се счита за 4 седмица?????

Общи условия

Активация на акаунт