Бебета ни се родиха, БУРГАС разкрасиха и радост дариха - 59

  • 13 305
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 917
Мерси Фина. Май ще пробвам да го взема контратубекса, а дали става и за малки деца.
Сега да ви разправям Деница какви ги спретна вчера. Взех я 17ч от яслата, като никога по раничко и тъй като имаше време мислих да я заведа в оптиката на Гурко да й поръчам очила, че и без друго от 20 дена ги поръчвам. Е да ама не. Тя реши, че на трябва да се полюля на всички люлки по пътя и да се пусне по всички парзалки. Стигнахме до мърфито и хайде и там игри. Обяснявах аз обяснявах, но не вдява. Зарязах я и тръгнах, викам ще тръгне след мен, но уви. Скрих се в едни храсти и я гледам, първо реших че от Мърфито седи и се оглежда за мен докато разбера какво става. Наща кака Дени ака в гащите. Тръгнах бързо да си я прибирам и докато стигна, тя вече ги беше свалила, на площадката на Мърфито, където хората хапват и хубаво се беше омацала. Направо в чудо се видях. Мръсотиите ли да събирам от площадката, че деца играят и хора се хранят, дупета ли да бърша. За късмет точно вчера реших да оставя и раницата в яслата с чистите дрехи да не я мъкна, че и без друго са си чисти дрехите само ги разнасям до в къщи и обратно. Нямах един чифт гащички да й сложа на дупето. Хайде викам по рокля ще седиш и по голо дупе. Нали то стана ясно вече, че ще се прибираме, нямаше време на оптика да ходим. Ми да, ама мойта хубавица не беше решила като мен. Точно сега беше настанало време за игри и хубаво си овъргаля голото дупе в пръста. Направо в чудо се виждам с нея. След куп кавги и разправии едва се прирахме. И като си науми нещо, говори й, обяснявай, моли се, тя си знае нейното си. Страшна работа. А като иска бомбони или шоколадче е самата невинност.

# 271
  • Мнения: 1
Нека и аз се запиша тук-27.09.2008

# 272
  • Мнения: 2 577
Да, и аз след намазване с ментолов спирт, пудрих с такава - явно е било за удължаване на периода на облекчение. Помня ли я - мина много време  ... 

Ах'нЕ, ти що ще чакаш до петък....  

DeeDee76,  Aneliq_  Hug привет, лека бременност и да гушкате на финала най-голямото богатство  Hug едното септември, а другото кога чакаме?

# 273
  • Мнения: 440
Aneliq_ , DeeDee76, желая ви всичко най-хубаво - здраве и леки раждания да имате  bouquet

# 274
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Amelia -   bouquet за инфото за Нешка Робева, макар че го видях с доста закъснение  ooooh!, но както вече някой писа, то сигурно билетити отдавна са били свършили  ooooh!
Иначе за инфо - бебчето на DeeDee76 се чака ноември  Wink

Добре дошли на новите мами и лека бременост  Hug

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте отново! Благодаря ви за милите пожелания, аз също се надявам на лека бременност, но каквото и да е ще го изтърпим Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile, стига нещата с бебо да са О.К.!
Лека нощ!

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 675
Aneliq, DeeDee76, пожелавам и на двете ви лека и безпроблемна бременност и страхотни  newsm30 на финала!

Ако някой е ходил на пясъчните фигури, моля да сподели харесало ли му е.

Бубичко, с контратубекс се маже сутрин и вечер, но внимателно и само на самия белег. За да си по-спокойна, най добре питай как да го прилагаш и дали изобщо да го използвате.
Това инфо намерих по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299437.0

# 277
  • Мнения: 1 813
Предлагам сбирка на 19.07   Simple Smile

# 278
  • Мнения: 100
Съгласна съм за срещата.
И да ви предупредя мили майки когато ходите до окръжната болница не ползвайте асансьора с циганки днес едва не ме обраха. Добре че и видях ръката. Но бях с малката на ръце и не посмях нищо да кажа.
Бяхме на консултация за 12 дена сме качили 200 гр ама нищо. Но пък получила хормонално възпаление на гърдичките и сега с компреси с риванол и мерим температурата от дупето, че и клизми си правим по тоя начин не че имаме нужда от клизмите де.
Педиатъра ми изкара ангелите заведени при хирург да я прегледа за гърдичките и за малко антибиотици да изпише но се разминахме с фенистил само и понеделник пак на консултация.

# 279
  • Мнения: 1 280
Предлагам сбирка на 19.07   Simple Smile
       

       Това какъв ден е? Ако не е петък или събота съм съгласна  Peace Всъщност и петък става  Thinking

# 280
  • Мнения: 1 813
Иве, понякога ме убиваш в въпроси. Много ясно,че е точно петък или събота,когато повече от нас са по-малко ангажирани.  Simple Smile Събота се пада.  Hug

# 281
  • Мнения: 1 280
Иве, понякога ме убиваш в въпроси. ..........


      Щом е само понякога бива  Laughing

# 282
  • Мнения: 2 577
Предлагам сбирка на 19.07   Simple Smile

ЕЙ ТОВА Е ПРИКАЗКА   Mr. Green
сега ще пусна новата тема, имаме си заглавие от Криска    bouquet
та ще пусна и анкета за среща  Mr. Green


оф, пих сега в почивката една малка бира, хапнах една странджанка с пържени картофи и незнам как ще изкарам до 17.30  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 13:30 от Amelia

# 283
  • Мнения: 995
Иве, хормоналното подуване на гърдичките се нарича телархе. Дъщеря ми имаше такова заболяване до 2,5 годинки. Много правилно са те насочили към хирург, така се прави Peace Ако той прецени, че не е сериозно се връщаш при педиатъра, който преценя с какво да мажеш детето. Не стискай и  не пипай грубо, правете компресчетата и дано се оправят нещата. Ако нещо те тревожи по този въпрос пиши ми на лични

# 284

Общи условия

Активация на акаунт