Сайтове за колективно пазаруване- да обсъдим сделките - тема 30

  • 44 078
  • 723
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 780

Предишни теми: 29; 28; 27; 26; 25; 24; 23; 22; 21; 20; 19; 18; 17; 16; 15; 14; 13; 12; 11; 10; 9; 8; 7; 6; 5; 4; 3; 2; 1

Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ
Ваучеризъм - Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА
Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим предложенията - БУРГАС
Сайтове за колективно пазаруване - да обсъдим сделките в РУСЕ


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
                                             

Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                                                                                                                           ASSA.ME   ЗарПазар  


Сайтове с талони:
  VIP Карта за отстъпки


Начини за плащане:
                        

Плащането в брой става на каса на Изипей. Не се начисляват такси. За тези, на които не им се разправя с банкови преводи и карти е доста удобно.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
НетНаграда награди от игри, анкети, конкурси и томболи
Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!
Конкурси всякакви
Офертите днес

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)
DealHunter: Б(л)огът на груповото пазаруване

ВНИМАНИЕ!
Измама! Стотици клиенти ужилени след групово пазаруване (публикувано от Алекс Антонова; 9 август 2011)
Проблем с Тревъл Борса

Последна редакция: ср, 17 окт 2012, 09:29 от zvanche

# 1
  • Мнения: 377
Аз си взех ваучер за лекаря, който преди 12-13 години оправи зверската алергия на сина ми. Вярно че отне 3 месеца и доста пари, но абсолютно си струваше. http://ofertomat.bg/offers/view/1205.html?a_aid=4ed5e0714c70a

# 2
  • София
  • Мнения: 5 193
Хайде в новата тема в търсене на масаж и почистване на лице.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 681
Благодаpя за новата тема.
Дано се хвалим с много успешни покупки.
Напоследък купувам ваучеpи само за маникюp, пици и сладки.  Embarassed

# 4
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
Хайде в новата тема в търсене на масаж и почистване на лице.  Peace
Току що видях в Грабо оферта за почистване на лице в салон Фънки, бивш Hair Houseна ул.кърниградска. Мисля да си взема за там, но все пак някой ако го е посещавал лично впечатления няма да ми е излишно Simple Smile Иначе за маникюр и педикюр за сега този салон ми е фаворит.
http://grabo.bg/sofia/pochistvane-na-litze-s-matis-plius-masaj-n … e-i-maska-0r5z52t

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Подреждам се и аз в очакване на Ам Гъл и Бел Вю  Grinning

# 6
  • софия
  • Мнения: 25 780
Хайде в новата тема в търсене на масаж и почистване на лице.  Peace
Току що видях в Грабо оферта за почистване на лице в салон Фънки, бивш Hair Houseна ул.кърниградска. Мисля да си взема за там, но все пак някой ако го е посещавал лично впечатления няма да ми е излишно Simple Smile Иначе за маникюр и педикюр за сега този салон ми е фаворит.
http://grabo.bg/sofia/pochistvane-na-litze-s-matis-plius-masaj-n … e-i-maska-0r5z52t
Персоналът сменен ли е? Че от козметичката в Hair House не бях изобщо доволна (ако, всъщност момичето, което правеше кола е била козметичката). В сайт-а на салона няма козметик newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Да следя и аз за Гелиш , ако има доволни да споделят салони където са били  Peace

# 8
  • София-Младост
  • Мнения: 23 384
Хайде в новата тема в търсене на масаж и почистване на лице.  Peace
Току що видях в Грабо оферта за почистване на лице в салон Фънки, бивш Hair Houseна ул.кърниградска. Мисля да си взема за там, но все пак някой ако го е посещавал лично впечатления няма да ми е излишно Simple Smile Иначе за маникюр и педикюр за сега този салон ми е фаворит.
http://grabo.bg/sofia/pochistvane-na-litze-s-matis-plius-masaj-n … e-i-maska-0r5z52t
Персоналът сменен ли е? Че от козметичката в Hair House не бях изобщо доволна (ако, всъщност момичето, което правеше кола е била козметичката). В сайт-а на салона няма козметик?
Не знам, ама купих ваучер преди да те прочета. Sad Знам, че като ходех на маникюр идваха за LPG и една жена ги вкарваше отзад някъде...една с дълга коса. Тя ли е правила колата?
В ценоразписа им присъства раздел Козметик.

# 9
  • Мнения: 4 393
Записвам се с току-що грабнати два ваучера за зумба в нова зала в Младост, 6 посещения за 12 лв.

# 10
  • Мнения: 18
Аз пък чакам пак суши от Хепи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 798
http://zadrujno.bg/deals/безупречна-чистота-и-здраве-с-rainbow-цялостно-почистване-на-апартаменти-къщи-и-офиси-до-100кв-м-измиване-на-прозорци-почистване-на-кухня-санитарни-възли-и-подове-изтупване-на-мека-мебел-с-най-модерната-почистваща-система-rainbow-само-за-55-вместо-200лв/9#
Имате ли впечатления от тази оферта, че е доста старичка, пък и като цяло то почистването с Рейнбоу?

# 12
  • Мнения: 12
И аз в очакване да изкочи оферта за Бонанза или Магниклийн.  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 88
Получих си сетовете за декорация на картички - перфоратори, къдрава ножичка и цветни картони, от Темида - уникални са.
В офертата пишеше срок на доставка 5 дни, а те ми ги доставиха за по-малко от 12 часа
10/10

# 14
  • София
  • Мнения: 588
Получих си сетовете за декорация на картички - перфоратори, къдрава ножичка и цветни картони, от Темида - уникални са.
В офертата пишеше срок на доставка 5 дни, а те ми ги доставиха за по-малко от 12 часа
10/10

Може ли линк за към офертата, ако случайно още е активна?  bouquet

Последните ми купени ваучери са за тези хризантеми - 2 броя - вече ги взех и съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт