Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 13

  • 49 543
  • 730
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 465
Предишни теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12


Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ
Ваучеризъм - Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
           
без оферти от Грабо
   
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                                                                        ASSA.ME


Ново
             



Предстоящо



Сайтове с талони:
    VIP Карта за отстъпки


Начини за плащане:
                        

Плащането в брой става на каса на Изипей. Не се начисляват такси. За тези, на които не им се разправя с банкови преводи и карти е доста удобно.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
За летния сезон Нова ТВ  и Колектива България са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време, достъпни само през nоvatv.bg (главната страница на сайта), както и на play.novatv.bg, sport.novatv.bg , www.novatv.bg/live ще можете да проверявате в рамките на следващия един месец и всички останали оферти на Колектива България.
Ексклузивните – скрити  сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде и с кого искате да изкарате лятната си почивка  или просто един незабравим уикенд, къде да се разкрасите, хапнете, поспортувате, забавлявате.
награди от игри, анкети, конкурси и томболи
Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)

Последна редакция: ср, 22 юни 2011, 05:59 от zvanche

# 1
  • Мнения: X
Звънче,   bouquet

Бях на това:

http://piperki.bg/offer/id-74/Почистване_и_терапия_за_лице.htm

Високопарното " Диагностика и определяне на типа кожа" сигурно беше направено тихом мълком, защото нищо не ме попита.
Напляскаме с някакво мляко докато духаше парата. Понастиска ме, но още има какво да се желае. Поне не съм червена. Такова нещо като Дарсонвал изобщо не приложи. Напляска ми маска, която каза че била без отмиване, та явно е играла ролята на две в едно по условията по оферта - маска и крем.   Марка на козметиката не оповести, а и на мен ми беше абсолютно непозната на външен вид.
Услугата не струва 18 лв., та какво да говорим за 35 лв. редовна цена.

Във същия салон бях и на манюкюр преди дни, но титулярката отсъстваше и ме парви някаква заместничка. Това беше най-бързия маникюр, който са ми прилагали - 15 мин. с топ лака. Горе долу добре, ама са много далече от идеала. Поне не ми се набалончи лака. Имаше в офертата 4 декорации и камъни Сваровски.  С неудоволствие ме попита дали искам декорация,  за камъни дори не попита.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 020
zvanche, благодаря за новата тема!   bouquet

Пак да кажа, че купувам ваучер за пастиране
на кола, ако някой има излишен.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 980
zvanche   bouquet
искам да си поръчам тортички от лагуната или неделя нищо, че съм на диета  Mr. Green
не бих отказала и марокански ресторант  Naughty

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Купих 2 силиконови часовника, дано дойдат навреме!

Звънче,   bouquet

# 5
  • Мнения: 286
поздрави, чудна тема Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз благодаря за темата  bouquet
Напоследък доста неща си харесвам и взимам честичко ваучери  Peace

# 7
  • Мнения: 431
Ние бяхме на Италианска пица в мола -- много вкусничко беше  Blush

В събота заминаваме за Приморско с ваучер от ВипОферта... после ще споделям отзиви. Засега малко се притеснявам да не би нещо да не е наред с резервацията...  Rolling Eyes ама аз съм си параноя по принцип (имам я черно на бяло, хъх) Simple Smile

Май не сме ползвали други ваучери напоследък... срамота  Crazy

# 8
  • Мнения: 4 175
Запис  Mr. Green и за да не е само това, да кажа че открих добър отзив за козметичката в салон Darlin в Дружба и ще си взема ваучер за почистване на лице след дълго чудене.  Grinning

# 9
  • Мнения: 371
запис, за да ви следя

# 10
  • Мнения: 207
Момичета, помагайте  Praynig Утре съм тук и не знам какво да очаквам.  Praynig Praynig Praynig Сън няма да ме хване тази нощ  ooooh! http://bg.kolektiva.net/sofia/bikini-mishnici.html Дали вече някой е бил там?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 175
Чета ви от известно време, минах вече две процедури и се включвам с отзиви:
1. http://www.lapni.bg/offer/224/ВИЕ-ПОЖЕЛАХТЕ-80-отстъпка-за-IPL-Ф … за-красота-BELIZE -  Ходих преди 10 дни, нарочно изчаках да мине време, за да видя ефекта. Като за първо третиране съм доволна от резултата. Мисля да си взема още поне 1-2 ваучера, само не знам за кога да планирам да ги ползвам, заради слънцето  Rolling Eyes Бръсненето и мен ме притесняваше и ги махнах с такова Crazy , което не изскубва космите, а маха само горната им част. Салончето ми хареса, отношението на персонала също  Simple Smile Оценка 9/10
А те на място обработваха ли ти устната?
Не, направо ме намаза с гелчето и после с уреда.

Запис  Mr. Green и за да не е само това, да кажа че открих добър отзив за козметичката в салон Darlin в Дружба и ще си взема ваучер за почистване на лице след дълго чудене.  Grinning
И аз май там ще ходя на поправка   Laughing

# 12
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Благодаря за новата тема  Hug

Избързах и си купих 30 мин. солариум, а същевременно ходя всеки ден на плуване.
Не се сетих, че солариумът така се обезмисля, защото нищо не остава по тялото от
него след плуването. Здраве да е.  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 4 252
И аз тук! Grinning
zvanche, благодаря!   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз при вас. От вчера трябваше да съм на английски за 42 лв, 60 часа от Аспекти, но тъй като днес имах държавен изпит, казах, че от сряда ще почна.
Другата седмица съм в Атина, после в Мармо. Очаквам с нетърпение, после ми се иска да се похваля.
Напоследък все по-малко неща купувам.
Искам детски слънчеви очила и нещо от Гаврош, страхотни са   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт