Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 355
Току-що им се обадих на Escape да си запазя час за неделя. Не стига, че работят до толкова късно, ами и момичето беше много любезно. Имам положителна нагласа вече  Peace

Купих ваучер и за пица във Фиоре, имам една позната, която доста ми го е хвалила, както и за автомивката в Грабо.

Съжалявам за Теравайн, бях го харесала за подарък на майка ми, че е доста претенциозна откъм процедури, но сега едва ли ще рискувам.

# 736
  • Мнения: 97
Влизам да се отчета за 3 ваучера, ползвани в последните дни.
Последният, от преди час, френски педикюр и масаж на крака от студио "Поля". Ходих в салона на ул."Кракра", понеже в момента съм без кола и ми е близо. Обадих се да запазя час около 16 ч. и ми дадоха веднага за 17,30 ч. Отидох в 17,25 ч., доста грубо маникюристката ми каза, че трябва да чакам. Тя имаше клиентка и понеже предположих, че ще съм при нея, казах й че няма проблем. Към 17,50 ч. се появи едно момиче, което ме пое. Откъм качество на педикюра оценката е "става", откъм масажната част - 0, аз сама си правя по-добър масаж при нанасяне на крема. Откъм лакирането  #2gunfire.Сама отказах педикюрът да е френски, понеже не би стоял добре на моите нокти, а поисках обикновен. Работят с най-нискокачествени български лакове. На 20 -та минута след лакирането реших да проверя дали ми е изсъхнал лака, а нокътя ми се изчисти отвсякъде. Тръгнах си естествено бясна, но с надеждата че ще имам само него да оправям. 50 мин. по-късно, прибирайки се, пробвах същия нокът, но на другия крак - ефектът беше аналогичен.
Оценката за този ваучер и салон - 0-.


Друг ваучер : Частични кичури, матиране, маска и оформяне на прическа със сешоар, от Studio One, на стойност 65лв .
Оценка - става, при намалена цена. За 65 лв. - абсурд.
Да споделя обаче, т.к. в момента върви оферта за кичури от салон "Диаманд" , а аз наблюдавах как ги прави там фризьорката докато чаках за друга процедура. Та тя е на светлинни години назад в сравнение със студио ONE.



И третата - SPA терапия "Водна магия" на цяло тяло, от Buena Vista. Отлично обслужване, бих отишла и без ваучер Peace

Последна редакция: чт, 25 авг 2011, 21:01 от vessit

# 737
  • София
  • Мнения: 30 142
Студио Ескейп се намира на Отец Паисий срещу строежа на новата църква

ооо,сетих се. Мерси  Hug


Джиджи-биджи
, и аз си запазих час. Супер любезни бяха  Peace Дано останем доволни и от резултата  Peace

# 738
  • Мнения: 82
Чета ви отскоро, използвам "съветите" ви, и затова искам да се похваля - ползвах ваучер за педикюр от студио Рали. Много съм доволна, продължи около час и половина, маникюристката беше много внимателна и любезна, ако мога - ще повторя и потретя  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 4 593

аз съм много доволна от козметичката Жени, по назад съм разказала защо ако не го намериш пак ще разкажа

# 740
  • София
  • Мнения: 30 142

аз съм много доволна от козметичката Жени, по назад съм разказала защо ако не го намериш пак ще разкажа

мерси, връщам се да чета  Peace

# 741
  • Мнения: 11 338
Мahidevran , време май настана за нова тема  Hug

Нещо напоследък що така нищо не ми харесва като оферта  Thinking

# 742
  • Мнения: 43
Мahidevran , време май настана за нова тема  Hug 

Великите умове мислят еднакво, именно това подготях в момента.

Дами, ето тук можем да продъжим с дискусията ни.  Sunglasses

Заповядайте всички, има и нова анкета!

Общи условия

Активация на акаунт