Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 15

  • 44 912
  • 739
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461
Предишни теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14



Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ
Ваучеризъм - Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
                    
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                                                                                                                                ASSA.ME


Ново
                         


Предстоящо
   


Сайтове с талони:
      VIP Карта за отстъпки


Начини за плащане:
                         

Плащането в брой става на каса на Изипей. Не се начисляват такси. За тези, на които не им се разправя с банкови преводи и карти е доста удобно.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
За летния сезон Нова ТВ  и Колектива България са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време, достъпни само през nоvatv.bg (главната страница на сайта), както и на play.novatv.bg, sport.novatv.bg , www.novatv.bg/live ще можете да проверявате в рамките на следващия един месец и всички останали оферти на Колектива България.
Ексклузивните – скрити  сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде и с кого искате да изкарате лятната си почивка  или просто един незабравим уикенд, къде да се разкрасите, хапнете, поспортувате, забавлявате.
награди от игри, анкети, конкурси и томболи
Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!
Конкурси всякакви

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)

# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
Да си прехвърля размислите и страстите от предната тема:

Чудя се защо аквапаркът в Сл. бряг пуска оферта валидна само през уикендите?   Тогава не си ли е принципно навалица? Не схващам логиката. http://grabo.bg/tzial-den-zabavlenie-za-dvama-v-action-aquapark- … ag-za-34lv-0f3gkd

И ако случайно не сте видяли - оферта за маникюр в новоткрития нагазин на Инглот http://bg.kolektiva.net/sofia/

# 2
  • Мнения: 322
Записвам се с положителен отзив за SoupHouse (Оферта от Грабо за София)  Peace
Препоръката ми е да се ходи по-рано, защото около 18:00 часа беше останал само един вид супа  Peace

# 3
  • Мнения: 160
А прави ли ви впечатление, че този тип сайтове почнаха да никнат като гъби? Почва да ми се струва вече леко подозрително. Аз си имам фаворити от които предпочитам да си пазарувам. Към новите да ви призная съм леко скептична. До кога ли ще е тая вълна с ваучерите? Дали е временно явление?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26
С риск да се повторя,но постепенно ще останат най-сериозните сайтове  Wink Доста вече отпаднаха или не са пускали оферти от много време,а дали е временно явление....времето ще покаже.По-скоро ще се превърне в навик да търсиш по-изгодното,но това си е мое мнение  Peace

# 5
  • Мнения: 0
Да се запиша и да похваля Take a cake - кексчетата бяха страхотни, лимонадата им също  eat

# 6
  • София
  • Мнения: 1 942
Дано да не е временно явление, че тъкмо се открехнах  Joy

Споделям чудесните впечатления от сладоледите Afredo. Няма защо да изписвам линк, офертата е приключена. Но който се е запасил с ваучери да знае, че ние опитахме малиново сорбе, тъмен шоколад и кукис - и трите са чудесни.
Също и някой май питаше за маникюр Пепина в Дианабад - доволна съм.

# 7
  • Мнения: 0
Момичета, днес видях, че в Колектива са пуснали някаква нова процедура "дишащ" лак. Някой знае ли какво представлява, защото ми звучи интересно Simple Smile

# 8
  • Мнения: 0
А прави ли ви впечатление, че този тип сайтове почнаха да никнат като гъби? Почва да ми се струва вече леко подозрително. Аз си имам фаворити от които предпочитам да си пазарувам. Към новите да ви призная съм леко скептична. До кога ли ще е тая вълна с ваучерите? Дали е временно явление?

Аз също имам фаворити. Има някои, които само пускат оферти и оттам кучета ни яли. Искаш да питаш нещо, но не може, защото няма възможност за кометари.  
Най-недоволна съм от deals.bg.  Имаха една оферта за едни колиета със камъчета Сваровски. Купих си 3 или по-точно едно аз и още 2 приятелки зарибих. Чаках 1 месец да ги доставят, като преждевременно всеки ден казаваха различно. Знам че може да се забавят, но да кажат на хората за да си знаят. Накрая се направиха на луди и пак им звънях за да питам кога най-накрая ще си ги получа и те ми викат "Защо не съм написала  кодовете", което изобщо не беше написано в изискванията за поръчка. А пък и след като съм пратила мейла можеха да ми пишат да им напиша и кодовете, а не един месец по-късно когато вече не ми отговарят по мейл и се наложи да звънна по телефона ми казват, че им трябват кодовете. Да не говорим, че аз им пиша и те след 1 седмица отговарят. И тук идва момента, в който пиша коментар в сайта deals.bg и те не ми го публикуват. След като не го публикуваха им писах, че ще си направят мн лоша реклама така. И те ми върнаха да ги разбера, че те са само посредници. И оттам аз им пиша, че аз не пиша против тях, а срещу stilni.bg, откъдето трябваше да се доставят колиетата. И все пак не го публикуваха...
А ето я и въпросната оферта: http://www.deals.bg/deal/id/3333/df2b7d/1

# 9
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
А прави ли ви впечатление, че този тип сайтове почнаха да никнат като гъби? Почва да ми се струва вече леко подозрително.
Ами като четеш тука какво луда купуване на ваучери става, как да не отвориш сайт;)
От мен положителен отзив за масаж в фитнес Гетауей в Младост-3.
И благодарност към екипа на lapni.bg, не успявах да направя регистрация в четвъртък, заради коментирания сладолед. След разговор по телефона ми пратиха код за плащане, а след това и ваучер Simple Smile
За маникюра с дищашия лак...нали като се каже маникюр се има предвид всичко от оформяне до лакиране, а не само полагане на лака? Че така с недомлъвки написано...


Бележка на автора: Обърках сайта, не е lapni, а niesme, от където и вие сте си купили ваучери  Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 юли 2011, 18:50 от Ала-Бала

# 10
  • Мнения: 2 697
Да не ви изпусна от полезрението Wink Нямам нищо особено за споделяне, освен че тия дни ще си ползвам ваучер за изтрепване на хлебарки Mr. Green - ще се отчета след това, разбира се Simple Smile

# 11
  • Мнения: 12
А прави ли ви впечатление, че този тип сайтове почнаха да никнат като гъби? Почва да ми се струва вече леко подозрително.
Ами като четеш тука какво луда купуване на ваучери става, как да не отвориш сайт;)
От мен положителен отзив за масаж в фитнес Гетауей в Младост-3.
И благодарност към екипа на lapni.bg, не успявах да направя регистрация в четвъртък, заради коментирания сладолед. След разговор по телефона ми пратиха код за плащане, а след това и ваучер Simple Smile
За маникюра с дищашия лак...нали като се каже маникюр се има предвид всичко от оформяне до лакиране, а не само полагане на лака? Че така с недомлъвки написано...

Оф, ставам маниакална на тема сладолед и понеже офертата за джелатото свърши, може ли линче към тази на лапни.бг, защото не я намирам Tired

# 12
  • Мнения: 431
Пак да питам за диаманено микродермабразио -- някакви отзиви? Мерси Simple Smile

# 13
  • Мнения: 24
А прави ли ви впечатление, че този тип сайтове почнаха да никнат като гъби? Почва да ми се струва вече леко подозрително.

И благодарност към екипа на lapni.bg, не успявах да направя регистрация в четвъртък, заради коментирания сладолед. След разговор по телефона ми пратиха код за плащане, а след това и ваучер Simple Smile

А, те и Лапни ли са пуснали сладолед>? Аз не знаех, защо не сте сигнализирали;))) Само този от НиеСме си купих!:)

# 14
  • Мнения: 0
Пак да питам за диаманено микродермабразио -- някакви отзиви? Мерси Simple Smile
Изобщо не бива да се прави през лятото - сваля ти горния слой на кожата. Долният е млад, свеж и нежен, но изгаря зловещо именно заради това. Изчакай до края на септември или до октомври.
Има някакви апарати с кислород и физиологичен разтвор, които без диамант и без стържене подмладяват, те са ОК за лятото, но пак трябва да се пазиш ден-два.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт