Бюбхен, Хип, Саносан или Нивеа??

  • 13 611
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Ми,не знам,не бях им проверявала цените , Thinkingв интерес на истината. Просто съм 4увала,4е са скъпи,нещо от рода на 20-30лв newsm78

# 16
  • Мнения: 7 947
Ами мини в някоя голяма аптека или детски маркет и виж  Wink
Може да поразгледаш и тук, но разликата в цените ще е лев, два http://www.framar.bg/product.php?from=40

# 17
  • Мнения: 1 427
Разгледах-съвсем правилно съм разбрала за  цените .Мустела 100-150 мл= 400-500мл Бюбхен

# 18
  • Мнения: 1 715
Ползвала съм само Бюбхен и съм доволна.

# 19
  • Мнения: 373
Ползвала съм само Бюбхен и съм доволна.

И аз така.Много разнообразна и богата гама от продукти имат.Доста са качествени. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Само Саносан НЕ съм ползвала. Хип със сигурност е най-добра от другите 3...
НО, като това си е много голямо "но", много зависи от детето , кожата му и поносимостта им към козметика...може нито една да не се окаже подходяща, от тези.

# 21
  • София
  • Мнения: 721
Mustela и Seba Med Peace Не мисля, че са чак толкова много по-скъпи.

# 22
  • Мнения: 331
Най-доволна съм от Себа Мед - но цената определено е по-висока. Измежду другите 4, които си изброила, гласувах за Бюбхен.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бюбхен Peace

# 24
  • Мнения: 1 243
Бюбхен  Peace

# 25
  • Мнения: 3 157
СебаМед-ките са страхотни,за цената не виждам какво толкова те притеснява-шанпоана например е към 8лв-аз ползвам една опаковка вече 9месеца и на фона на всички други щуротии,които се купуват за едно бебе това си е направо нищо,а се ползва всеки ден и мирише невероятно,а кожата му е страхотна след баня(ползваме и другите продукти на себа мед)

# 26
  • Мнения: 2 334
Най-доволна съм от Себа Мед - но цената определено е по-висока. Измежду другите 4, които си изброила, гласувах за Бюбхен.

И аз така  Peace

# 27
  • Мнения: 1 006
Ползвам само Чико и Нивеа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Бюбхен  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 982
Ползвам Себа Мед и Мустела. От Бюбхена кожата на  детенце стана като шкурка. От Саносана ни се изрина дупето. От Мустелата се оправиха и двата проблема. Не излиза по-скъпо, тъй като самия продукт е по-концентриран и стига за по-дълго време. Размазва се по-лесно и мирише приятно. 

Общи условия

Активация на акаунт