Бюбхен, Хип, Саносан или Нивеа??

  • 13 618
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Виж и Sebamed-много са хубави.В болницата,където аз раждах ползват само тази козметика и ми я препоръчаха-страхотна е!!!!!!

# 61
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Бюбхен newsm44 ,от Нивея не съм доволна

# 62
  • Мнения: 219
Бюбхен newsm44 ,от Нивея не съм доволна
и аз така  Peace

# 63
  • Мнения: 492
Гласувах за Бюбхен, но пък нямам опит с останалите марки.

# 64
  • Мнения: 2 587
От изброените - Бюбхен,но най-съм доволна  от Клоран и Мустела.

# 65
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
От изброениете съм ползвала Бюбхен и Нивеа.Но съм по-доволна от Бюбхен-а и до сега ползвам сано него  Peace
И аз така.

# 66
  • Мнения: 274
От изброените ползвам на Бюбхен и съм много доволна Peace

# 67
  • Мнения: 433
Виж и Sebamed-много са хубави.В болницата,където аз раждах ползват само тази козметика и ми я препоръчаха-страхотна е!!!!!!
Скептична съм към всякакви препоръки, дошли от българска болница/родилен дом. Просто всички разчитат на спонсорство от големите вносители за тези неща. Реклама, какво да се прави. И аз, за да харесат учителите моите книжки, им раздавам безплатни екземпляри. А тук става дума за много, много пари. И даването на няколко тона сухо мляко за едикоя си болница и няколкото кашона бебешка козметика за тримесечие е най-евтиния вид реклама, който може да се измисли - и най-ефективния. И персонала доволен, и търговците. И не от добро сърце само на всички родилки им раздават разни пликчета с брошурки и тестерчета.

По темата:  от изброените съм ползвала Бюбхен, Нивея и мокрите кърпички на Хип. Доволна съм от всички, но той просто син ми е непретенциозен явно.
А най-доволна съм от душ-гела за новородени на Мустела. 18 лв го купих, но го ползвах до началото на 4 месец. Е, сметнете по-скъпо ли излиза?  Смятам при следващото пазаруване пак да купя Мустела.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 589
Бюбхен и Нивеа съм ползвала - и от двете съм доволна. Peace

# 69
  • Мнения: 1 080
От Бюбхен съм най - доволна, само кремчето за подсичане нещо не ни пасваше, но всичко друго е ОК и само такива купувам!!!

# 70
  • Мнения: 999
От горе споменатите Бюбхен.

# 71
  • Мнения: 467
Може би е по-добре да се ориентираш към по-високия клас тип 'медицинска" бебешка козметика,щом бебенцето ще е новородено-Мустела,Клоран,Себамед,А-Дерма,има и други.По-масовите марки често провокират алергии.За по-пораснало бебче от гореизброените-Бюбхен.
Mustella i Klorane не са добри марки, сосбено за чувствителна бебешка кожа. Съдържат много консерванти, между които парабен и за него се говорят опасни неща  Thinking Между цитираните френски марки, А-Дерма е козметика за чувтсвителна кожа и не предизвиква изсушаване, без консерванти и без аромати. Hug

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Полвала съм Саносан и Нивеа.По доволна съм от Нивеа.

# 73
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Бюбхен.

Наложи ми се да ползвам А-дерма - крем и сапун, много съм доволна. Харесвам също и Себамед.

# 74
  • Мнения: 429
Ползвах олио на Нивеа, като ми казаха, че Бюбхен е много по-добро реших да сменя всичко да е на Бюбхен, но започнах да ги заменям едно по едно през няколко дена. Последно замених олиото - и се появи лишей на крачето на сина ми. Започнах да му мажа крака с лекарство от аптеката. На него крак изчезна, но се появи на другия. Докторът каза, че е от козметиката. Казах, че ползвам Бюбхен. Отговорът му беше "да, може да е хубава Бюбхен, но да ти я купят от Германия". Каза също, че за всички останали марки е така. И си поръчах Мустела от Франция. За сега съм мнооого мнооого доволна.

Общи условия

Активация на акаунт