Море и цикъл

  • 23 993
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 708
Аз накрая от много чудене си смених датите за почивка  Laughing
сега би трябвало да няма проблеми.
мерси на всички, за вбъдеще ще използвам съветите ви  Hug

# 16
  • Мнения: 1 699
Цитат
Аз накрая от много чудене си смених датите за почивка 
сега би трябвало да няма проблеми.
мерси на всички, за вбъдеще ще използвам съветите ви 
Щом имаш тази възможност това е най-доброто решение.Аз винаги си смятам кога очаквам да съм в цикъл и така си определям датите за почивка.

# 17
  • София
  • Мнения: 708
Цитат
Аз накрая от много чудене си смених датите за почивка 
сега би трябвало да няма проблеми.
мерси на всички, за вбъдеще ще използвам съветите ви 
Щом имаш тази възможност това е най-доброто решение.Аз винаги си смятам кога очаквам да съм в цикъл и така си определям датите за почивка.

А бе и аз така. И си бях изчислила и подредила всичко и... изненада! този месец ми закъсня с повече от седмица, което тотално обърка плановете  Tired

# 18
... което показва, че хич не е добре да пиеш хапчета за допълнителна промяна на цикъла, особено без лекарско предписание. Ако знаеш в какви проблеми можеш да се вкараш с тях, просто не би си го помисляла даже. Фактът, че някои си ги пият без проблеми не означава, че при всички жени е така.

Някои се питат дали от противозачатъчни могат да напълнеят, то тези хормони са доста по-силни от противозачатъчните.

# 19
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Ползвала съм тампони и в морето и в басейни. Не е имало проблем. Само сменяш начесто.

Лично аз предпочитам този вариант, че с хормоните шега не бива Stop  Но ... понякога просто няма друг начин Rolling Eyes

# 20
Миналата година щеше да ми се случи да съвпаднат с морето  и започнах да пия Примолут-Нор.Спрях ги в края на морето и ми дойде след 2-3 дни.Така  си изкарах спокойно почивката ,без да се притеснявам.
Embarassed :(na men sa6to 6te mi se savpadne cikala s moreto naistina li e efikasen PRIMOLUT NOR

# 21
  • Мнения: 1 237
Миналата година щеше да ми се случи да съвпаднат с морето  и започнах да пия Примолут-Нор.Спрях ги в края на морето и ми дойде след 2-3 дни.Така  си изкарах спокойно почивката ,без да се притеснявам.
Embarassed :(na men sa6to 6te mi se savpadne cikala s moreto naistina li e efikasen PRIMOLUT NOR

Да,наистина е ефикасен. Peace

# 22
  • Мнения: 4
Не мога да разбера откъде е този прекален страх от хормоналните средства. В края на краищата цикълът ни се определя от същите хормони. Едва ли има жена, която да се похвали , че не е имала закъснения, избързване или различия в силата на цикъла си. Причината за това са същите хормони. Според мен много по-голяма е бедата от замърсявания, от много силно кървене поради излагането на слънце и т.н. Разбира се най-добрия вариант е предварителна кондсултация с гинеколог, особено при някакви проблеми в тази насока.

# 23
  • Мнения: 412
ами ако си например на море не може
 да не влизаш в водата ако си в цикъл, освен ако не използваш тампони или не се консултираш с личния си гинеколог, за да ти изпише хапчета.Но според мен това с тампоните не е добра идея, защото съм чела, че след всяко излизане от водата тампона трябва да се сменя, а ако си на море тва не можа да стане CryИначе ако не го сменяш след вяко излизане рискуваш да си доведеш някоя инфекция!За това най-добре се консултирай с гинеколога си, а ако не искаш да рискуваш объркването на цикъла си с тези хапчета иди на море когато не си в цикъл!

# 24
  • Мнения: 1 699
Цитат
а ако не искаш да рискуваш объркването на цикъла си с тези хапчета иди на море когато не си в цикъл!
Напълно съгласна
Цитат
Иначе ако не го сменяш след вяко излизане рискуваш да си доведеш някоя инфекция
отново напълно съгласна
Цитат
че след всяко излизане от водата тампона трябва да се сменя, а ако си на море тва не можа да стане
Защо да не може да се смени,вече навсякъде правят тоалетни.
Но аз си оставам на мнение че е най-добре да се планира почивката когато няма да сте в цикъл.Аз така правя.
Хайде весело изкарване по плажовете sun

# 25
Миналата година щеше да ми се случи да съвпаднат с морето  и започнах да пия Примолут-Нор.Спрях ги в края на морето и ми дойде след 2-3 дни.Така  си изкарах спокойно почивката ,без да се притеснявам.
Embarassed :(na men sa6to 6te mi se savpadne cikala s moreto naistina li e efikasen PRIMOLUT NOR

Да,наистина е ефикасен. Peace
:)ok 6te go probvam i az dano ima efekt

# 26
  • Мнения: 769
Не мога да разбера откъде е този прекален страх от хормоналните средства. В края на краищата цикълът ни се определя от същите хормони. Едва ли има жена, която да се похвали , че не е имала закъснения, избързване или различия в силата на цикъла си. Причината за това са същите хормони. Според мен много по-голяма е бедата от замърсявания, от много силно кървене поради излагането на слънце и т.н. Разбира се най-добрия вариант е предварителна кондсултация с гинеколог, особено при някакви проблеми в тази насока.

Има форуми, пълни с жени с хормонални проблеми. Да не ти идва до главата ни най-малко не ти го пожелавам, но ако знаеш какво е да лекуваш хормони 10 години няма да задаваш такива въпроси. Безобидни хормонални препарати няма!!

# 27
  • Мнения: 2 197
Но според мен това с тампоните не е добра идея, защото съм чела, че след всяко излизане от водата тампона трябва да се сменя, а ако си на море тва не можа да стане CryИначе ако не го сменяш след вяко излизане рискуваш да си доведеш някоя инфекция!За това най-добре се консултирай с гинеколога си, а ако не искаш да рискуваш объркването на цикъла си с тези хапчета иди на море когато не си в цикъл!
Това са абсолютни глупости! Тампона не се сменя след всяко излизане, а когато му дойде времето! Достатъчно морета съм изкарала в цикъл, а моя е доста обилен. Няма вариант морската вода да се "качи" по конеца - ние да не сме кофпомпи случайно. Тампона след къпане не се овлажнява. А възможността за замърсяване и заразяване е абсолютно същата както и ако не си в цикъл.

# 28
 Cryабе почнах го 4 дни преди цикъла и сега имам леко кървене кажете ми става ли така дали ще спре че заминавам на моретооооооо.....

# 29
 Cryабе почнах го  това лекарство ПРИМОЛУТ НОР 4 дни преди цикъла и сега имам леко кървене кажете ми става ли така дали ще спре че заминавам на моретооооооо.....а днес взех 2 иначе по 1

Общи условия

Активация на акаунт