Последни часове - възможност за близнаци, след туй започват раци! (тема юли 68)

  • 13 375
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз ям плодове и зеленчуци основно, но съм почти със запек  Confused Ще я видим как ще е госпожицата.

Ох, пък аз от това пукане на бебето взех да се притеснявам Rolling Eyes

Ей, как не ме хваща сън  Crazy

belinda За меренето си има неписани правила Laughing Винаги сутрин на гладно, с един кантар и на едно и също място поставен Wink Иначе може и повече от 2кг разлика да даде ooooh!

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 01:34 от ketito

# 16
  • София
  • Мнения: 123
Ето ме и мен посред нощ.Още не съм си лягала,след гостите се 4увствам много скапана,но държах да видя какво става,4е утре няма да мога да ви из4ета.И то какво-изненада....4естит бебок на Ангел4ето,да й е жив и здрав и много да я слуша  bouquet

Мен нещо много ме боли кръста и ниско долу от двете страни.Мисля,4е са яй4ниците,а кръста от преумора,според мен,но някой друг има ли такива бодежи(за кръста ясно)

Сега отивам д се мятам в леглото,4е ве4е не се издържа,разписах се-това е важното Grinning

# 17
  • Мнения: 2 070
За пръв път сядам толкова рано на компа. Аман от тия чайки, проглушиха ме. Поне да бях на морето.

# 18
  • Мнения: 79
под спалнята ни има заведение, всяка сутрин в 6.00 започват да го метат, направо е ужас...имам чувството, че до мен метат

# 19
  • Мнения: 2 171
За пръв път сядам толкова рано на компа. Аман от тия чайки, проглушиха ме. Поне да бях на морето.

ДеЩо, ама какви чайки си имате в Плевен Shocked? Аз си мислех, че наистина са само по морето newsm78.

Сакси, страхотна тема, мерси  bouquet

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
АЙ добро утро!
Пак не мога да спя до късно. Едва пиша, щото дясната ми ръка е така схваната от тоя синдром, ама поне болка няма днес. Снощи я намазах с гела на д-р Тайс, после мъжо я разтри и спах като почти я провесих от леглото. Пак е изтръпнала, ама не боли, горе-долу бива така.
Иначе краката леко спаднаха от гела, не е перфектно положението още ама се ядва. Днес пак ще си направя ваничка за краката и да видим.
НИкой не каза нищо за моето цапотене с депилаторен крем и после с Бочко за успокоение. Само аз ли съм се прецакала да се обръсна с крем? Да не получа някоя инфекция сега Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 13
Добро утро .
Сакси , страхотно заглавие   bouquet  bouquet Аз снощи от вълнение за сина на малък ангел , даже не съм обърнала внимание  Embarassed
Хрис ,  Hug всичко ще е наред , скоро и ти ще си гушкаш детенце . Чакаме новини с нетърпение  Hug
А пък аз пак имах кошмари , омръзна ми вече да се събуждам разплакана или на ръба да се разплача  Sad

# 22
Момичета, привет и от мен. Laughing
Днес мойта мама ще идва и съм развълнувана защото ще ходим на пазар с нея. Последни неща за бебка да купуваме, тъй като тя много държеше да участва.  Hug
Иначе за спането аз имам режим-лягане в 22.30-23.00 и ставане в 8.00-8.30. Като ви чета за проблемите с краката сигурно е много неприятно. На мен още не са започнали да ми оттичат, но аз съм 35г.с. и може би тепърва ще се оплаквам и аз Wink

Сакси заглавието е чудесно. Днес може би Хрис ще ни зарадва.

Като споменхте чайките Rolling Eyes, така ми стана мъчно за морето.Тази година ще пропусна и ми е много неконфортно Shocked, ама няма как, мойта майка казва, да станеш майка е трудно и иска много жертви. Да, ама ще си гушкаме малки сладурчета Heart Eyes.
Целувки на всички и днес по позитивно Grinning

# 23
  • Мнения: 219
Добро утро, мами!
В Шумен също си имаме чайки. Нали Тодор Колев изпя: Варна - пристанище на Шумен bowuu
Белинда, аз бях така около седмица. Първо започнах с болка в стомаха /след дългодневен запек/ и после с ужасна перисталтика и разстройство. Помислих си , че е от върлуващия грип, но после си остана само разстройството - сутрин или вечер, почти седмица. Не знам на какво да го отдам, но аз вземах и Дуфалак. Може да съм прекалила. Но пък после и синът ми и маше 1-2 дена проблеми, с температура обаче. Сега съм добре.
Момичета, смятате ли да слагате в стаята на бебето нещо срещу комари? Ние ползваме таблетки, но не знам доколко са безопасни. Имаме мрежи, но влизат понякога през терасата.

# 24
  • Мнения: 631
момичета за отоци пийте "Неоренал" това е билково лекарство или хр.добавка / май е лекарство/ но изцяло на билкова основа което е с лек диуритичен ефект и е точно за бъбреци отоци задръжка на течности и други
то е с екстракт от бреза или нещо такова като го лапнете има лек вкус на бреза на мен ми го предписваха с почивки почти през цялата бременност тъй като винаги имам пясък в урината

# 25
  • Варна
  • Мнения: 441
Добро утро!
На мен ми изписаха антибиотик за след секциото. Много странно  Thinking - ceftriaxon. Сега се чудя защо.
Кети, казах му  Laughing. И го побърках, че искам интернет  Mr. Green.

И аз съм пила неоренал. Наистина е само от брезови корички. Но пак трябва да се пита доктор.

# 26
  • Мнения: 223
Добро утро Simple Smile

НБМ, консултирала ли си се с доки за тая ръка? Много гадно това. Когато се сещаш, мъж ти да я разтрива, по-честичко, за да може да се раздвижва... За депилаторния крем - има ли ефект Бочко? Да не си направила алергия към него и от там да идва раздразнението?

Аз с ачкането (Laughing дано прозвуча по-приемливо), съм по същия начин, разредено, по веднъж на ден и ми е леко. Не ме притеснява, защото както знаем плодовете по-бързо се разграждат и възприемат от организма.

Комари вкъщи още не съм засекла, един да има ще се лепне за мен. Явно комарниците си вършат работата и не го мисля това.

# 27
  • Мнения: 2 070
А, има много чайки тука, всяка година им се раждат бебета на отсрещния блок, сутрин към 4-5 и някакъв ужас, после млъкват. От години ги има, нали е голяма жега, явно си намират и какво да ядат.

Я кажете верно за тоя депилатоар, аз съм пробвала само веднъж с един на Дева и нищо не стана, препоръчайте нещо.

Също и за стъклените шишета - какво им е специалното на Нук и другите? Това, че са маркови или нещо във формата? Защото тук продават съвсем обикновени стъклени, турски може би, за два и петдесет.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро!
Инка, добре дошла   bouquet
Сакси, супер заглавие   bouquet
Аз имам сега пак алергия в лека форма от липите....Кихам и се сополивя...Търпимо е но не е приятно.Странното е ,че никога не съм била алергична към каквото и да било, а сега обриви ли не бяха, липи ли...Явно че съм доста чувствителна в момента..
Много ми е топло вечер, изпотявам се и ставам да се преобличам.Преди не се потях.на климатик не мога да спя-разболявам се...Абе няма пълно щастие... Mr. Green
Днес ще ходя до АГ-то да питам точно какво да си нося...една приятелка е раждала миналия юли точно при Георгиев и тя ми каза уж, ама аз да питам.. Трябвало да носим - освен всичко останало и дрехи за бебето, 2-3 бодита и чорапки, пеленки- 5-6 комплекта за легълцето му, и чаршафи за нас../ не ,че нямало там, ама... Crazy Mr. Green/ Инка кво ще носиш ти?? Аз нали Crazy уж нормално се засилих да раждам, трябвало май и йод - така се правели първите 2-3 дни промивки ...

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз имах ужасен опит с депилатоар с предната ми бременност Sick Реших с такова да си чистя триъгълника, че не търпях кола, пък с бръснача вече нищо не виждах. Купих специален крем за интимна зона. Наклепах се. След 5 минути започна нетърпимо да ме щипе, уплаших се и го измих. Резултат - супер естетично проскубана маргаритка Sick Само се молех да не тръгна да раждам в близките няколко дни, че щях да умра от срам от акушерките Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт