Само да можем да се докопаме и до тук...www.quelle.fr...

  • 10 739
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома
  • Мнения: 135
Беше се затрила назад темата. През това време аз се сдобих с няколко техни неща. Супер са!!! Аз не съм им писала, поради простата причина, че грам Френски незнам.Дано някой го стори. Praynig

# 16
  • Мнения: 142
как се сдоби с техни неща? Нали не доставят в България?!

# 17
  • У дома
  • Мнения: 135
Сестра ми е там  Peace

# 18
  • Мнения: 198
Франкофонки,моля ви- пишете им Praynig

# 19
  • Мнения: 2 577
ами аз като рових в сайта, стигнах до извода, че за да им пишеш трябва да си регистриран
т.е. не намерих директен мейл, а през сайта пускаш запитвания

проблемът е, че не мога и да се регистрирам, постоянно ми дава грешка, заради пощ.код, град и т.н.
и с измислен не става, явно ги има коректно заложени и трябва да съответстват на града и държавата

пък да си измислям адрес в Лион например и да питам за Бг не върви  Rolling Eyes
мислех си и дали ще обърне някой внимание на мейл от някаква си българка, желаеща да си пазари и това да е причина за включването и на България

# 20
  • Мнения: 1 303
Аз понякога поръчвам от quelle.de  с посредник-евромода

# 21
  • Мнения: 522
Аз понякога поръчвам от quelle.de  с посредник-евромода

Били ни обяснила как става?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Това е сайта на фирмата -http://evromoda.110mb.com/index1.html

# 23
  • Мнения: 1 672
suzi_a и колко ти излезна доставката до България?

# 24
  • Мнения: 2 577
gold_bg , ми изпрати на ЛС данни  Hug

сега ще мисля писъмце  Mr. Green помагайте с бг вариант


Силвето_85 ,  "Крайната цена на стоката е равна на цената в каталога плюс 15% / който включват опаковка, транспортни разходи, застраховка и др. разходи/. При покупка на обувки се добавят 5 Евро за едрогабаритност. Дрехи, обувки и др. леки стоки се доставят със самолет. При покупка на едрогабаритни и тежки стоки се заплаща 3 Евро на кг + 10% от каталожната цена. Окончателната цена за тях зависи от вида транспорт за доставка от Германия до България." - това като инфо от сайта , но сигурно си го видяла вече

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Силвето_85,не съм поръчвала.Вчера случайно попаднах на този сайт. Peace

# 26
  • Мнения: 1 672
Силвето_85,не съм поръчвала.Вчера случайно попаднах на този сайт. Peace
извинявам се объркала съм

# 27
  • У дома
  • Мнения: 135
Ако не стане с писмото на AMELIA, можем да се пробваме с обща поръчка и от там да ни ги изпращат.Доставката им във Франция е 6 евро, но ще трябва да се плащат и пощенските от там до България.

# 28
  • У дома
  • Мнения: 135
Видяхте ли им новия каталог?.. ooooh! Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 61
Здравейте,
ако ще поръчвате, включете и мен. Нещата са им наистина превъзходни!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт