Давте ли Zymafluor? Откога?

  • 1 013
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
аз давам също по предписание на лекарката ни откакто се роди. Каза да продължа докато малкият навърши годинка.

# 16
  • Мнения: 854
Не давам. Педито нищо не ми е споменавала Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 488
Предписаха ни го като стана на 6 месеца и казаха, че били забравили... трябвало от по-рано да се дава. Но точно по това време прочетох доста неща за вредата от флуора и добре, че са закъснели моите педиатри! Нямам никакво намерение да му давам подобна отрова, даже вече и аз си мия зъбите с пасти без флуор.

# 18
  • Мнения: 404
И аз не давам и не смятам да давам. Иначе педиатърката ни го беше предписала, но личната ни зъболекарка категорично каза да не го даваме.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За сега съм повече убедена за вредите, отколкото за ползите от флуора и затова не смятам да давам.....предпочитам да не давам никакви препарати....дори Вигантола винаги съм давала по една маааалка капчица, а когато сме били на разходки изобщо не съм давала

# 20
  • София
  • Мнения: 1 544
Подсетих педито и тя го предписа след 3 тия месец. Оттогава го давам от дъжд на вятър.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Да ви напомня, че има градове като Пловдив, където има флуор във водата! Поинтересувайте се за това, преди да давате флуорни капки, да не стане беля.

Общи условия

Активация на акаунт