Цър - пър по арабски или отчет за 74- ти път .

  • 21 293
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 55
Мегли а и за другите момичета които се интересуват,вижте този линк.Има фрее програма за изтегляне и после и се добавят нови карти,с още думи. Ако имате затруднения,веднага откликвам
http://www.byki.com/tag/Arabic

# 271
  • Мнения: 79
Здравейте арабелки!
Изпуснах ви за два дни, а вий да свършите темата Laughing.
Ма какъв лаф става при вас...
Днес ви желая един по хладен ден и да ви дойде освежаване от нейде Peace

# 272
  • Мнения: 177
Привет момичета,много сте писали вчера не можах да Ви изчета.Аз да почерпя ,че моя Хамуди днес става на 7 години.
Хубав ден на всички.

# 273
ЧРД на Хамуди!!! Да ти е жив и здрав Магде   Grinning

# 274
  • Мнения: 206
Happy Birthday Hamudi Simple Smile
Едно малко подаръче от нашата шатра Simple Smile Радост и наслада за мама и тати да бъдеш и добър ученик

# 275
  • Мнения: 3 804



4естит рожден ден Хамуди-желаем ти безгрижно детство за радост на мама и тати

# 276
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
някой, ако има познат ескимос, кажете му да мине с някое ледено блок4е насам! страшна жега, изгоряха ми латинките даже на сянка ги оставих! само дебелокожите останаха! мислех да си взема цветя от бг ,семенца, но пак ще се се мисли какво май! а в къщи нямам място освен по таваните, но ме е страх от мравките и гадинките да не си харесат мястото!а ми липсва зеленото, много даже!
4естит рожденник, магде! много да ви радва и да ви е здраво мом4ето!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 720
  малко лед за който му е горещо...пъхай в пазвата Laughing

Магде ,весел празник. bowuu

# 278
  • Мнения: 100
Хайде, момичета,
йала йала на новата тема, че имаме и първенец - публикува още преди да съм я сложила!!!

Йасминкаааааа не се брои!!!!!  Crossing Arms Crossing Arms  Naughty

Не е честно, кака, не е честно!!!  Crazy  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308838.new#new

# 279
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ХАМУДИ
Да духне смело 7-те свещички и да има пьлен с подарьци и изненади рожден ден и богата на приключения година newsm59

# 280
  • Мнения: 569
 Честит Рожден Ден на Махмуди! Магде, да ви е жив и здрав , да има спокойно и слънчево детство! Да ви радва и да ви прави горди , както в първия миг в който го зърнахте!
  Лек и прохладен ден на всички!
  

# 281
  • Мнения: 11 747
ох, досега нямах нет, много се ядосвах от снощи...  Twisted Evil

нафасима, моята голяма мечта е целия свят!  ooooh! Laughing

Марси, не се хаби да питаш за заведението на Джерба! Ние сме далече от там и не предлагат екскурзии до Джерба. Ще ходим на 2 екскурзии - едната е Тунис - Картаген - Сиди Бу Саид - еднодневна
другата е двудневна - Сахара - Ел Джем, Матмата, берберски жилища, Кайруан, Сфакс и май още нещо имаше не помня. Там ще има джип сафари по трасето на Париж - Дакар, яздене камили , нощувка в пустинята и т.н. Аа... и някакво солено езеро ще гледаме, миражи, пустинни рози, такива неща. Като се върна, ще съм много по-наясно, но засега ми е мътно.

Надиа, екскурзия до Тунис, ако не си претенциозна и харесваш 3* хотели и отидеш в не най-силния сезон, струва около 280-300евро - самолетен билет, нощувки, закуски + вечери. Доплаща се 80евро летищни такси. Разбира се допълнителните екскурзии за които говоря се плащат допълнително на място.  Peace

# 282
  • Мнения: 100
И от мен честито на Хамуди - да стане още по-голям хубавец и да има спокойно и щастливо детство му пожелавам!!



Eдно лап топче с ай-фонче за него - да свиква от малък!!  Mr. Green  Hug

Магде, честито и на теб и мъж ти!!   bouquet  Да ви е честит рожденика и вие да сте живи и здрави, и да си родите още поне 2-3 Хамудита  Party

# 283
  • Мнения: 333
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК МАГДЕ!   bouquet Да е жив и здрав и само радости да носи на мама и тати!


Кате От форума ли е момичето?  Simple Smile Хайде ще чакаме включваме тогава.  Flutter

# 284
  • Мнения: 85
Нафасима, напоследък много мероприятия около теб. Социалният ти живот един наситен. Thinking Аз с тези деца, както казва Джой - "бебешки истории"

Dtti, като гледам с теб кога сме легнали, кога станали, че и въобще не легнали. Правилно, от сън спомени няма.  Joy

Хайде, да се връщам обратно в новата тема, че първо там писах.

Общи условия

Активация на акаунт