ПЛЕВЕН - 57

  • 12 189
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Плевен
  • Мнения: 69
И аз отпадам от срещата, утре сутрин пътуваме към моренцето. Дано за следващата среща да се класирам и аз, и по полека с чашките Laughing Laughing Laughing

# 226
  • Мнения: 5 308
И аз да питам за часа. Ако е по-раничко моооже и да се класирам.Но не е сигурно.

# 227
  • Мнения: 22 522
Аз не съм казала, че имам претенции, просто последните пъти, в които съм ходила нито обслужването беше на ниво, нито кухнята. Но ако искате да е там, няма проблем.
Просто да уточним някакъв час и ден.

В лятната градина на Корона е много хубаво, през целият ден е хладно и много приятно.

# 228
  • Мнения: 1 955
що,какво ни е,не сме ли готини!? Mr. Green
Ама разбира се, че сме  Laughing

Аз за часа не знам. Колкото кажете, ще се обадя. Аз ще дойда обаче към 20.00ч.

# 229
  • София
  • Мнения: 9 899
И аз ще дойда към 20ч. Peace

# 230
  • Мнения: 5 026
20 ч. и мен ме устройва. 2 места  Flutter

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Последно къде ще е срещата?

# 232
  • Мнения: 5 308
Отпадам окончателно. Ще се видим друг път  Rolling Eyes

# 233
  • Мнения: 22 522
Аз най-вероятно ще дойда, но не съм сигурна. )))

# 234
  • София
  • Мнения: 9 899
Последно къде ще е срещата?
В градската градина..мексиканското заведение,не помня как му беше името,Дикси го е написала Grinning.Значи 20ч аз ще съм там.Сама! Mr. GreenАтракция,ти да не бъдеш с някой чужд мъж,а,А?!

# 235
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пишете и мен в списъка за утре вечер. Има ли комари по това време?

# 236
  • Мнения: 5 652
Добре, бройте ме и мен, ние и без това към 19 ч. слизаме семейно в Градската да поиграе Митака на количките и люлките.
Абе ако не е много нахално, мога ли да помоля някой, ако иска, да ми метне на лични номер на мобилен телефон, за да звънкам в случай, че не се ориентирам. Embarassed

# 237
  • Плевен
  • Мнения: 973
И аз може би ще намина утре вечер  Grinning, дано майка ми одобри решението ми да гледа Траяна иначе ще дойда с малката...тя и без това заспива чак в 23ч., готова е за вечерни запои!

# 238
  • Мнения: 765
kati_v, извинявай, да те питам-миналата седмица беше ли в детския клуб на Мара Денчева с момченцето си?
По средата на седмицата, по обяд беше.
Че така ми се стори, но не бях сигурна. Бяхме само аз и една мама със светла коса с момченце.
Тя говори по телефона с някого и се представи нещо като ника ти. Просто никът ти ми се заби в паметта и затова питам.
Утре няма да мога да дойда на срещата - но ще се постарая за по-нататък.
Момичета, кажете ми добър очен специалист в Плевен.
Преди няколко години имах фациалис на десен лицев нерв и сега от няколко дни ми претреперва непрекъснато окото. Мускулчето отдолу и искам да направя консулт със специалист. То май и невролог ми трябва.
Страх ме е да не се повтори.
Може да е от климатиците, но мен ме  е страх.
Затова и не стоя много пред компа последната седмица.

# 239
  • Мнения: 5 652
evak, нищо чудно и аз да съм била. Водя малкия около обяд, когато имам да свърша нещо и после го чакам.
Иначе миналата седмица не съм сигурна в четвъртък или петък го водих и пазарувах, а после докато го чаках, бъбрих по телефона,че ми скучно. Embarassed Дано не съм се чувала из цялото заведение, мъжа ми все ми прави забележка, че високо говоря по телефона, ама аз като не се усещам дали ме чуват и почвам да викам. ooooh!
Иначе аз съм със светло кестенява коса, а детето е на 5 и е русичък. Като нищо може да сме били ние. Simple Smile

За здравословния проблем не мога да ти препоръчам специалист в Плевен. Ние водим Митака в Св. Петка във Варна при доц. Митов и сме много доволни. Но дано се включи някой и те насочи към Плевен, предполагам тук също има добри специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт