Споделете 69

  • 24 728
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 891
Мъж ми нещо се заплесна и сега имам син - войник  Laughing Подстриган е първи номер.

# 346
  • Мнения: 604
Мъж ми нещо се заплесна и сега имам син - войник  Laughing Подстриган е първи номер.

Когато братята ми бяха малки винаги лятото бяха подстригани 1ви номер!
 Много им се смеех,но понеже съм най-голяма нямаше как да ме набият Mr. Green!

# 347
  • Мнения: 2 891
Шубе ме е да не му изгори кратуната, ама нали и без това по цял ден е с шапка.

# 348
  • Мнения: 742
Кокоче, той рожден ден ли имаше скоро? Честит му!

# 349
  • Мнения: 804
Споделям притеснение...
От два дни гледам онлайн безумен бразилски сериал само защото музиката е страхотна. Тъжна и някак пълна.
Пробвах всичко за да дръпна само музиката. Не става...
Ужас! Май се превръщам в сантиментална, нощноскучаеща бабичка...

# 350
  • Мнения: 984
Бабчей! В някой руски сайт или испаноезичен няма ли да се намери нещо?
В краен случай викни онуй дръвче, дето те разлиства. Simple Smile

# 351
  • Мнения: 804
Бабчей! В някой руски сайт или испаноезичен няма ли да се намери нещо?
В краен случай викни онуй дръвче, дето те разлиства. Simple Smile
От руски сайт е въпросната драматична драма. Песните са стари сицилиански.
Дръвцето се е вдървило, че имаме огромна работа и то горконо се разправя с пролетариат всякакъв (пък и не може да пее).
Мишон... ти си знаеш.
Морска слабост си ми...

# 352
  • Мнения: 17 414
Абе какво само болдвате и подчертавате! Сега пък кликах върху думите от поста на бабчето. Ужас!

# 353
  • Мнения: 2 891
Кокоче, той рожден ден ли имаше скоро? Честит му!

Тц, ноември е той  Grinning

# 354
  • Мнения: 804
Какво се появи? Не съм слагала линкове.

# 355
  • Мнения: 2 386
Абе какво само болдвате и подчертавате! Сега пък кликах върху думите от поста на бабчето. Ужас!

И аз, и аз.  Joy

Споделям, че малко ми размина яда, но искрено се радвам на това, че се махам скоро. Добре, че оная тема за новите българи не ми е пред очите в момента.

Споделям, че ми се сменя имидж. Търси се.

# 356
  • Мнения: 592
Катюша- радвам се че си вече в по-мажорно настроение. Да знаеш, че съм "злопаметен" и ще запомня поканата за барбекю - само кога да стане  newsm78 . Щом мъжът ти казва така, вече се сещам за избора ти, но да знаеш че това е най-разумното в момента - голям и здрав!!! Ако е и стар, даже няма и да ти пука кой ще се удря в теб  Wink Peace
Чут чут- точно това не исках да споделям днес, още повече че при теб се случва на детенце - сестра ми днес я размятаха като Самарското знаме в 4 отделения, а снощи е припаднала и е с катетър и т.н., в много тежка ситуация и най-лошото е че никой нито иска да я вземе да я лекува, нито може да каже какво е. Добре че се познавам с бившия шеф на урологията и утре ще я приеме.... баси и здравната система...
Зефс - подценяваш се.  Peace

# 357
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бабче, защо не става да дръпнеш музиката? Не я намираш или... ?
Аз също съм теглила саундтрака на един бразилски сериал, малко трудно докато го намеря, ама после много му се радвах.

# 358
  • Мнения: 274
Споделям притеснение...
От два дни гледам онлайн безумен бразилски сериал само защото музиката е страхотна. Тъжна и някак пълна.
Пробвах всичко за да дръпна само музиката. Не става...
Ужас! Май се превръщам в сантиментална, нощноскучаеща бабичка...

Да не е Фадо музиката....Наскоро моите приятелки и духовни бащи Алис и г-жа Кифлата ми показаха, че има и по-тъжна музика от баладите на Сашо Романа и Графа.... Simple Smile

Вълк, не ме кефят рашъните на къвто и да е спорт (американците пък още повече...) Незнам, някак си от миналото ми е останало това отношение към тях в спорта...И онзи ден, когато поведоха на Холандия, коментатора като взе да ми разправя как това била годината на руския спорт....Били спечелили злато на това, сребро на онова, постигнали няколко си първи места..бла бла бла..Тоа ме върна в средата на осемдесете, бате...Самая лудшая каманда в мире...Аре бегай бе...Верно добри, верно тотално ги надиграха, евала на момчетата..маладцьй или както там се пише....Но този коментатор адски ме издразни и честно не се изкефих на успеха им.
Дано испанците пак им настържат репите Simple Smile

# 359
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Жега,а утре нямало да имаме и вода!Голям кеф
В момента се наливам с Н2О и хич не ми става по-добре...

Общи условия

Активация на акаунт