Подарък за рожден ден??????

  • 4 807
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Златна си!!!  bouquet

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ако това е за мен - Благодаря!   bouquet
А авторката какъв ли подарък избра?  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 807
Huba_Buba, t_ilieva вече ти е отговорила...
(извинявай, но не бях видяла въпроса ти)

Скоро бяхме в Хиполенд, имаше доста разновидности - просто къщичка с керемиди, с Том и Джери, с Мечо пух...

Освен в Хиполенд и Метро, има и в София прес.
В другите детски магазини цените са малко по-високи (ти най-вероятно вече си намерила, но за всеки случай пиша)  Peace

# 18
  • Мнения: 4 841
Във връзка с мушамените къщички искам само да вметна... миришат ужасно, особено сега през лятото, явно като се нагреят от слънцето, смрадта е невероятна. Влизала съм вътре, там мирише още по-концентрирано... Нашата я изхвърлихме, така и не можахме да свикнем с миризмата - а уж я взех от реномиран магазин и цената беше доста висока...

Препоръчвам къщичките от плат - то не е съвсем плат, една такава по-специфична материя е, но не мирише, може да се пере в пералня, по-практични са. За съжаление не мога да намеря линк в момента, за да видите какво имам предвид, но ще потърся и като намеря ще се включа пак.

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.........
Препоръчвам къщичките от плат - то не е съвсем плат, една такава по-специфична материя е, но не мирише, може да се пере в пералня, по-практични са. За съжаление не мога да намеря линк в момента, за да видите какво имам предвид, но ще потърся и като намеря ще се включа пак.
Ще чакаме линка, че ми стана интересно! Peace Наистина тия мушамените са така, но.... аз не бях срещала досега от друга материя......

# 20
  • Мнения: 4 841
Едвам открих  Crazy При това само първата е от български сайт, останалите ги пускам само за да видите материята... Не знам доколко става ясно от снимките... На сина ми къщичката от плат му я подариха и не знам от къде точно е купена, не можах да намеря сничка на същата да ви покажа... А иначе аз виждах подобна на третата, но в розово, в Кауфланд. Сигурно има и другаде, според мен тепърва ще  навлизат, защото са много по-практични, екологични и т.н.

# 21
  • Мнения: 4 371
На нас едно приятелско семейство ни подариха такова от Хиполенд миналата година, но във формата на кола. Вътре складираме играчките.
Имали сме и мушамена къща, но тя е над 3 годинки мисля. Нашата се отмириса, но трудно. И бързо се скъса. Хвърлихме я.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Еее, ама много са хубави!  Peace

# 23
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз да споделя,че в крайна сметка взех една рокличка за подарък вместо къщичката.И сега разбирам,че е било за добро.Но тези къщички показани от BirdsFlu са наистина много готини.
Тепърва ми предстоят разни празници на близки и познати дечица, така че тази информация за къщичките ми беше от полза.  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 722
По въпроса за къщичките показани от BirdsFlu  - най-долната я има в Софияпрес на третия етаж. Преди нова година струваше 15 лв и е невероятно удобство. Има към нея и гумирани колчета и може да се сложи в градината и да не я отвява вятъра. А отворите за топки осигуряват поне 15 минути спокойна игра.

# 25
  • Мнения: 2 807
Mama_Galia_66, а изцяло платнена ли е къщичката?
Сгъва ли се или не?
И къде точно на трети етаж се намира? (ама точно такава нямаме Laughing)
Мони обожава да пъха топки и малки овални предмети навсякъде - предполагам, че много ще се зарадва на една такава  Heart Eyes

Мислех, че тези къщички се водят тип палатки (тента пише на опаковката на нашата), не къщички  newsm78
Имаме такава на Дисни (37 лева от Хиполенд), но не е цялата от плат.
Децата точно нея бяха харесали  Grinning
Сгъва се лесно и бързо, и заема много малко място така - обръч с диаметър около 50 см.

Платнени, но не толкова ефектни, съм виждала в Хиполенд, но цените им са около 50 лева и нагоре (за хубав плат говоря).


BirdsFlu, нашата мушамена не миришеше  Thinking
Но и на слънце не е стояла, само в къщи.
Скъсана е вече, но я използвахме близо 2 години...
Децата искаха пак да им вземем същата, въпреки че имаме и няколко други (не мушамени)...

# 26
  • Мнения: 2 722
Маминка - не се сещам как се казваше фирмата - в главната сграда на 3 етаж точно срещу входа - нещо с М беше, ама пуста склероза.
Къщичката е от нещо като промазана коприна и там където са ръкавчетата за пускане на топките е мрежа /от типа пдплата на някои анцузи.
Сгъва се и става нещо като чиния с диаметър 50 см.

Общи условия

Активация на акаунт