Идва ми всеки път, когато пътувам - какво е обяснението?

  • 1 787
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 775
Stitch а следила ли си овулация с тестове, и какво става с нея след като така ти се измества цикъла?
Този цикъл за пръв път меря БТ и правя тестове за овулация така, че все още не мога да кажа. За сега не успявам да видя плътна 2ра черта на тестовете, а момичетата в другата тема вчера казаха, че все още не се отчита овулация, макар че температурата ми вече 2 дни е висока.
 

# 16
  • Мнения: 135
Ако и утре ти се задържи така висока температурата, значи овулацията е била около 18-тия ден, според мен. Може да се каже, че е имало ову най-малко 3 дни след покачването на БТ.

# 17
  • Мнения: 7 112
Stitch, приемаш ли анти-драйфащи хапчета при пътуванията? Аз имах сходни проблеми, когато за един период от време ползвах такива хапчета при пътуване с превозно средство, различно от личното МПС.
Неприятно изживяване е.  Peace
 

# 18
  • Мнения: 1 775
Stitch, приемаш ли анти-драйфащи хапчета при пътуванията? Аз имах сходни проблеми, когато за един период от време ползвах такива хапчета при пътуване с превозно средство, различно от личното МПС.
Неприятно изживяване е.  Peace
 

Не, рони, слава богу, не ми се е налагало до сега да приемам такива хапчета, по принцип не ми става лошо при пътуване.

# 19
  • Мнения: 526
Здравейте, момичета!
Може ли някой да ми обясни, на какво се дължи това, че менструацията ми идва ВСЕКИ път, когато пътувам за някъде? След 10 дни тръгваме за Гърция и пак това ме очаква. Искам да знам, какво точно се случва в организма, на какво се дължи - хормони или нещо друго. Тъй като от няколко месеца опитваме, за сега неуспешно, се притеснявам, защото предполагам, че така се скъсява ЛФ и дори при оплодена яйцеклетка, тя няма да може да се имплантира. Съжалявам, ако звуча лаишки или некомпетентно, ще се радвам, ако някой внесе повече яснота по въпроса.

Незнам дали ще ет задоволи моя отговор, но си карък като мен. Аз всеки път, когато пътувам съм в цикъл, което е адски досадно и дискомфортно. Дори и датата да ми е след 10 дена, пак ще ми дойде. Явно промяната на климата и часовите зони ти влияят така.
Просто се запаси с търпение. Аз свикнах вече  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 143
 Не знам какво е обяснението, но и при мен е така- когато отиваме или се връщаме от Гърция винаги ми идва по- рано може и с 2 седмици. Но не се притеснявай, ако си бременна няма да изгубиш бебето, защото веднъж така се върнах без да знам и всичко беше ОК.

# 21
Здравей и аз имах такъв проблем една зима като заминах да работя на Боровец и тамошен гениколог ми обясни че се дължи на промяната на надморското равнище. Не знам дали е така, но всеки път като пътувам ми се отразява на мес. цикъл, затова съм го приела за нещо нормално.

# 22
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Не знам какво става , но и при мен се получи, на идване от Чехия за Бг ми дойде, после още веднъж след две седмици бях на Сандански, и сега пак като съм София,  та за няма месец и половина 3 пъти и то защото много пътувах ...Честно да си кажа, вече съм като анемична...само ми се вия свят.
И аз се чудех дали да не взема да пия нещо, че сега пак ще ходя до Вършец и вече ако пак ми дойде ще бия всички рекорди...
Честно да си кажа и мен факта малко ме притеснява.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт