Боли ли?

  • 16 616
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Не боли само пощипва, не е неприятна процедура, в сравнение със самото раждане  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 715
Конци не са ми махали, казаха ми, че сами се абсорбирали от организма newsm78
Значи си шита със животински конци и отвън

# 17
  • Мнения: 344
Така е, но става "по-здраво" когато са използвани копринени(мисля, че бяха), които се махат  Wink

А това за "по здраво" ме разсмя много hahaha. Просто трябва да се съедини тъканта и да възвърне предишната си форма, няма значение с какви конци ще се зашие. Единствено дебелината на конеца е различна и лекаря определя с кой номер на кое място да шие.
Консултирай се със специалист, пък после пак си се смей щом ти е смешно Mr. Green  Sunglasses При следващо раждане е по-малко вероятно да "цъфнеш"... hahaha

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не е страшно малко понаболява но в сравнение как опъват като са теб не нищи.Аз онзи ден ходих да михнат един беше останал изобщо не боля, а в началото защото е по-прясно мястото е по-кофти.

# 19
  • Мнения: 9 776
Не ме болеше , с изключение на един, защото ми ги маха стажантка в болницата и тя , без да иска, разбира се, вместо конеца ми резна леко местенцето с бръснарското ножче /май такова беше преди 10 години, незнам сега с какво се махат/. Повече ми причиняваха дискомфорт вътрешните, докато паднат сами. Опъват гадно.

# 20
  • Мнения: 583
Конците, с които ме шиха бяха животински ,но въпреки това ми ги свалиха на 6 ден,не боли.Цялата манипулация трае 2-3 мин.

# 21
  • Мнения: 1 103
не не боли  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 555
И на мен ми сложиха от тези, които се махат, но отидох при лекарката ми 5 дена след раждането и тя каза, че по-добре да се махнат, защото стават много лигави докато паднат сами. Не болеше въобще, а след това беше голямо облекчение - болката я нямаше и даже сама си завързах обувките. Докато бях с конците много ме болеше, дърпаше, не можех да се навеждам.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А това за "по здраво" ме разсмя много hahaha. Просто трябва да се съедини тъканта и да възвърне предишната си форма, няма значение с какви конци ще се зашие. Единствено дебелината на конеца е различна и лекаря определя с кой номер на кое място да шие.
Консултирай се със специалист, пък после пак си се смей щом ти е смешно Mr. Green  Sunglasses При следващо раждане е по-малко вероятно да "цъфнеш"... hahaha

Е, не съм съгласна. Шита съм с конци, които паднаха сами. При второто раждане не цъфнах  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 275
Мене не ме болеше, а и стана много бързо! Wink

# 25
  • Мнения: 1 006
Зависи  какви конци са използвани. Моите паднаха сами.
И моите паднаха сами.

# 26
  • Мнения: 41
въобще не ме боля ,по скоро докато не ми ги махнаха ме болеше от дърпането

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 44 121
Не боли и не се махат, а сами падат....аз обаче съм шита от естествени разкъсвания, но трябва ад е същото...вероятно зависи и какви конци ползват.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт