Лека и успешна нова седмица 13.06-19.06

  • 7 250
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
Здравей Искрице, много жалко, че сте имали такива неприятности при пристигането, но дано вече всичко е наред.  thumbsup
Ще ти изпратя и моя телефон на ЛС, ако имаш нужда от нещо и мога да помогна.
Ако искате да си организираме една среща в Борисовата градина  Thinking
Дайте предложения за ден и час  newsm78

# 46
  • Мнения: 2 543
Искрице, добре дошла! И аз ти писах, може да не си ме разпознала, защото ника ми е друг.
Момичета, хайде в Борисовата градина!
Има едно доста закътано местенце, където е картинга. Това е при входа на парка откъм "Драган Цанков". Там няма почти никакви хора през седмицата. За децата има оградено пространство, а вътре има надуваем замък, надуваеми пързалки и батут. За майките има масички и столчета и е на сянка и е голям кеф! Как ви звучи? Не е лукс, но не е пълно с други деца и можем да се видим на спокойствие! За ден и час - когато кажете! Heart Eyes

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз съм за!

Искрице - много се радвам за 6-та!

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мамчета я вижгте тук - дали може някоя да даде практически съвет?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31163.0

# 49
  • Мнения: 2 567
Наде тъй като другата тема е заключена ти пиша тука.

Става дума за преместване извън София.
Тъкмо миналия ден се прибрахме от оглед и след два месеца сигурно ще напускаме вече омразната ми София.  baby_neutral се да не стане някой гаф, защото този град вече не го издържам.

# 50
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А къде, Лети мислите да ходите?
МАлката как ще го понесе? А и вие?
Аз също се замислям, че ако цените ме ударят така, че да не мога нищо свястно в Сф да взема да мисля за Костин брод напр.   Thinking

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лети а вие продавате ли апартамента или сте били под наем?
Щото нали търся нещо...ама да е малко де  Wink така че ако е двуестаен - дори не ми споменавай  Laughing

# 52
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Искрице, добре дошла и от мен  Simple Smile. Браво на Калоянчо за шестицата, още много шестици да има.
Наде, не съм наясно много с цените на апартаментите в района на София в момента, но определено гарсониерите са доста скъпи, на места дори цената им е подобна на тази на двустаен. Така че не отхвърляйте с лека ръка двустайните, проверявайте наред, дано намерите нещо хубаво и евтино  Simple Smile.
При нас има развитие на нещата, днес ни се обадиха, че имплантацията ще е в сряда, във вторник ни приемат в болница. Но дотогава трябва да направим страшно много изследвания и не знам дали ще смогнем за два дена  Sad.
Исках да ви питам дали знаете някъде детски кардиолог, при когото може да се иде без записан час?
Нашата педиатърка ни ориентира към поликлиниката на Педиатрията, имало всяка сутрин дежурен, ама малко ме съмнява, че ще ни приеме без час... Момичета стискайте палци утре и в понеделник да успеем да направим всички изследвания, че сега не стига че треперим за операцията, ами се приетсняваме и за изследвания и бюрокрации  Sad.

# 53
  • Мнения: 4 414
Искрице, добре дошли:) надявам се неприятностите ви да са приключили и Калоянчо да получи още много 6-ци Heart Eyes за съжаление няма да мога да се запозная с вас, защото утре заминаваме при другата баба и ще стоим поне 2 седмици Sad
Петенце, стискаме ви силно палци всичко да мине бързо, леко и успешно Praynig

# 54
  • Мнения: 3 698
Момичета стискайте палци утре и в понеделник да успеем да направим всички изследвания, че сега не стига че треперим за операцията, ами се приетсняваме и за изследвания и бюрокрации  Sad.
newsm17
Лети на вас пожелавам преместването и адаптацията да минат неусетно и много щастливи мигове на новото място, само добри неща да ви се случват, това си е ново начало-на късмет да ви е!!!
Искрице, толкова ми се иска да се видим, ти в кой район си, ако си близо до Нинчето може да ми дойдете на гости да си погушкаме малчовците Heart Eyes!
Агнешка, много е сладка Ния, да ви е здрава и щастлива малката красавица!
Бим-бам, а вие с твоята дъщеричка сте си лика-прилика, много сте хубави, като от списание, брях то затуй ли се криехте, да не завалят оферти от изданията а?  Grinning
Чатнадинче и на мен мноооооооооооооооооого ми се ще да се видим, дано Hug
Аз на бързичко само да кажа, днес бяхме на очен и всичко ни е ок, на следващ очен ще сме чак след около месец. В частният кабинет на Топов бяхме, бързо минахме, а само колко любезен беше...сериозно...такава промяна, айде да не коментирам, че се дразня.
Благодаря ви момичета, че се радвате за Лорка, много ви  Heart Eyes и  Hug да ви се случват само хубави неща и дано скоро се видим!

# 55
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Петинка ще питам утре - ама не ме брой много щото може никаква работа да не свърша! Успех - дано  Praynig се справите, а съм сигурна, че всичко ще е наред с операцията - вътрешно усещане!

ВАля - Агнешка - малката НИя е страхотна! Ели много се зарадва - тя не забравя да ме пита как стеи какво правите - мнооого си е харесала Ния!

Лети, дано сте ок и мине леко преместването - въпреки че ми е жал, че още един прекрасен човек напуска СФ

ТАнче, малката да фръцка дупе, да става и пада и напред към победите!

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  setony, направо се притесних  Blush Благодаря ти!

  Искричка, дано проблемите в софийско вече са минали и се отдадете на сладки срещи с мамите и ползотворна работа с Нина! Хубаво е, че имаш Нет, защото иначе мнооооого ни липсваш, мила!

  Петя, ще успеете с тези изследвания, просто бъди много настоятелна пред докторите и най - вече пред разните там сестри. А с имплантацията ще видиш, че всичко ще бъде наред. Във вторник ще бъдем заедно с вас в мислите и сърцата си!  Heart Eyes

  Наденце, не знам за другите квартали на София, но в Люлин 1 и 2 микрорайон цените на гарсониерите и двустайните, наистина са почти изравнение. Даже някои двустайни, ако са в по - лош вид са = на гарсониерите.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 262
Да отговоря на Искрица:Аз ти пратих СМС, търсих те и днес два пъти, но не вдигаш телефона си. Понеже ти бях оставила моя номер, когато разбрах че идваш в София реших, че си си го въвела и не се сетих да се подпиша под съобщението си. Ако има сбор в Борисовата градина бройте и нас, въпреки че ние сутрин тичаме на физиотерапия, но пък се връщаме с автобуса точно покрай Борисовата градина, така че можем да слезем и да се видим Simple Smile))
Чакаме вести...

# 58
  • Мнения: 4 414
благодаря ви момичета за милите думи Blush Heart Eyes
Наде, аз не съм се отказала да ходя до болницата да почерпим за Нийското прохождане, ама големи турнета се заформиха...като се върнем от поредното бабешко пътешествие задължително ще ги посетим...много поздрави на Ели от нас Grinning

# 59
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Момичета,отдавна не съм се включвала,нямам с какво да се похваля,но и нямам от какво да се оплача.catnadeen,с новия си аватар ме хвърляш в размишление - на кого си толкова ядосана?Май много ти се е насъбрало.Много чоглаво ми става като вляза във форума и видя всички тези подписи в памет на Луис Даниел.Направо не ми се пише.Чета си само нашия форум и се радвам за успехите на всеки един от вас.Тъжно ми е и за неуспехите,дано всичко си дойде по местата.Целувки на всички.

Общи условия

Активация на акаунт