Лека и успешна нова седмица 13.06-19.06

  • 7 239
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 412
Setony, не се притеснявай. Много е малка Лора и има много път пред нея. Сигурна съм, че всичко ще е наред. Дано и доктора да е на линия - ние бяхме записани за предната сряда, но д-р Чавдаров не беше на работа и останахме непрегледани.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лори, успех, мамино бебче!
Сетони - дано утре минете и най-вече спокойно - няма нищо страшно каквото и да ви кажат, и все пак - дано не ви се налага да идвате там  Wink

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  setony, стискаме палци за Лора - и на ръцете и на краката! Да пишеш после, какво става!

  Наде, споко! Не си само ти с разклатени нерви... аз си цивря всеки ден, а от вчера съм като смазана след новината на Тея  Cry Все си повтарям, че не честно...

  Нина, поздрави на Искрица от нас!

Много ОФФ, ама сега пак се сетих: Само аз ли не мога да се преборя с БГ-Фото и да кача снимки  Embarassed да си покажа и мойто гардже, ама като съм смотана с тоя комп  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 698
Момичета, благодаря за топлите думи! Аз знам, че не трябва да се притеснявам, ама притиснението като не знае, че знам и ме притеснява... Crazy
Лори, успех, мамино бебче!
Сетони - дано утре минете и най-вече спокойно - няма нищо страшно каквото и да ви кажат, и все пак - дано не ви се налага да идвате там  Wink
Благодаря, най-вероятно обаче ще се наложи, не си правя илюзии, дори само като ни види епикризата и ще ни каже да ходим, така мисля, но каквото такова, детенцето ми е силно и ще се пребори Praynig
Айде, пак чао от мен и  Hug

# 19
  • Мнения: 2 543
Здравейте, мили момичета!

Наистина, това, което се случи с бебчето на Тея е много тъжно. И аз много мисля за тях. Но, Слава Богу, те успяха да го кръстят! Сега той е в Божието Царство и това е голяма утеха за всички, които го обичат. Сигурна съм, че ако не сега, то по-нататък те ще го усетят! А и той сякаш е чакал да го кръстят! Милата душичка!

А за PetiaK - техният монитор е изгърмял от една гръмотевична буря, но вече имат нов и тези дни ще я очакваме да се включи!Catnadeen, не знам какви изследвания мислиш, че трябва да правят, но ако са тези за това дали Яни е подходящ за имплантация - те отдавна минаха и Яни може да се имплантира. Сега само се чака да насрочат дата за операцията! Може да е още в идния месец!

Sety, не се тревожи предварително за Лора! Всичко ще е наред! Дори да трябва да ходите на рехабилитация, това само ще й е от полза. Аз като гледам май няма някой да е отишъл и да не са го повикали на процедури, така че - не се шашкай! То е за добро! Heart Eyes

Чакаме включване от Искрица и евентуално - да се срещнем най-накрая!!!
 Heart Eyes и  Hug за всички!

# 20
  • Мнения: 882
привет и от мен!

някак си след толкова мъка, която преживяваме през последната седмица, Надя е права, че трябва отново да продължим напред.
Животът ни поднася толкова много изпитания и трудности, че за миг не бива да се отчайваме и да губим вяра.

ради е добре. резултатите й са чудесни. Вече почти не си спомняме за инсулин.
По този повод искам да кажа още веднъж- чудеса се случват и не бива да спираме да вярваме в тях.
Нашият случай показа, че ако ддиагнозата е правилна, има само една крачка до оздравяването.
Пожелавам на мамите, спорна и изпълнена с добри новини седмица, а на малките съкровища, много, много здраве!

# 21
  • Мнения: 4 244
Хич не ми е до писане.
От вчера ми е едно чоглаво заради Тея и не ме свърта на едно място
Ние тук чужбинските мами си поплакахме на телефона ама много ме души тая болка
Децата са добре като изключим дребните бели на разбойника

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Искричка довечера вече ще има Итнернет и очаквайте включване.Поздрави но всички.

# 23
  • Мнения: 1 710
И аз се чувствам като всички вас - много ми е мъчно и като се сетя си поревавам. По тоя повод цял ден ми се върти из главата един библейски стих дето го чух в неделя и ми се ще да ви го кажа. Ще го цитирам по памет:
"Защото зная мислите, които мисля за вас - мисли за мир, а не за зло, за да ви дам бъдеще и надежда."
Това са думи на Бога отправени към неговия народ, който за сетен път му е обърнал гръб. Не знам дали и на вас, но на мен тези думи ми донесоха много надежда. Просто си помислих, че зад всяко зло, Бог има предвид нещо добро, колкото и да не ни се вярва.
Та накрая да кажа, че сега ви чувствам още по-близки.

# 24
  • Мнения: 4 414
преди време гледах един много тъп филм...обаче съм запомнила нещо от него...сега като си отиде Луис Даниел се сетих за това...едим мъж обясняваше на една жена как така продължава да вярва в Бог, въпреки, че той му е отнел съпругата и е оставил детенцето му без майка ...ще цитирам по памет:
"ще ти дам пример с дъщеря ми. тя знае, че може да падне и да се удари, независимо дали аз съм до нея и дали я наблюдавам. но също както знае, че нищо не мога да направя, за да предотвратя падането, тя знае, че когато това се случи, аз ще я прегърна, ще я нося на ръце и ще направя всичко, за да се чувства добре и да оздравее бързо. защото я обичам. и с Бог е така."
имам снимки на Ния от морето, но сега не ми се разказва за това...по-късно ще ги кача някъде да ги видите

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
bim bam снимките трябва да са до 2 МB иначе не можеш да ги качиш - снимай с по-ниска рездолюция - то и аз не мога да кача 90% от снимките

# 26
  • Мнения: 4 244
За снимките да ви кажа - ако ползвате Корел можете да ги намалите процентуално, Не им се разваля резолюцията, но големината в байтове намалява
и се качват по лесно
Аз така правя, щото моята камера с много голяма резолюция и ако не ги намаля няма да мога една снимка да кача в нета

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ама аз наистина съм много боса по темата със снимките...  Embarassed и за съжаление снимам с обикновен фотоапарат /макар че е много хубав и вече съм изкарала към 500 снимки на Бубката/. А с цифров ни щрака кумът, като дойде и ми ги мята в компа после. Та от там се мъча, мъча и - нищо. А знам ли как ги е снимал...  newsm78
  Карай  Wink... както се казва. Ще ви се хваля с гарджето направо на живо  Laughing

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
отиди на снимката - натискаш десен бутон на мишката и отиваш най-долу - виж "свойства" или "properties" и там някъде ти пише големината "размер" или "size$
а още по-добре на живо!  Wink

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
  Ама аз наистина съм много боса по темата със снимките...  Embarassed и за съжаление снимам с обикновен фотоапарат /макар че е много хубав и вече съм изкарала към 500 снимки на Бубката/. А с цифров ни щрака кумът, като дойде и ми ги мята в компа после. Та от там се мъча, мъча и - нищо. А знам ли как ги е снимал...  newsm78
  Карай  Wink... както се казва. Ще ви се хваля с гарджето направо на живо  Laughing
Изпрати ми снимките които искаш на пощата yosarian@mail.bg

Общи условия

Активация на акаунт