"Градски легенди" по ТВ2

  • 5 516
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 443
Момичета,може и да съм в грешка,ама нямаше ли Виолета Сечкова афера с бившия на Наталия Симеонова  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 1 320
С Денис ли? Аз до колкото знам не или поне е било градска легенда, а и може тя сама да си е пуснала слуха!!!

# 47
  • Мнения: 1 224
Само дето краката на Вили в действителност са минали покрай тази дължина и далеч не е толкова нахакана и отворена колкото го раздава на екран  Stop  Laughing

Абсолютно вярно Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 268
Момичета,може и да съм в грешка,ама нямаше ли Виолета Сечкова афера с бившия на Наталия Симеонова  newsm78
Да,имаше кратка афера,но много отдавна е с министерския син.

# 49
  • Мнения: 1 224
Тя от край време си пада по металяги  ooooh!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 443
Ако правилно си спомням,те бяха женени още.Кофти.

# 51
  • Мнения: 1 224
То й Андрей от "Иван и Андрей" още имаше приятелка, когато тя спеше с него.. само 2 години  Mr. Green
Явно й е хоби  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 320
Тя е страшна пачавретина тази и общо взето те освен за едното таковане незнам за какво друго може да я ползват! Тя е толкова ограничена и една мрънкаща, флегматична.... Ужасна!

# 53
  • Мнения: 3 268
Ако правилно си спомням,те бяха женени още.Кофти.
Не,не бяха женени вече.Сигурна съм.

# 54
  • Мнения: 3 268
Тя е страшна пачавретина тази и общо взето те освен за едното таковане незнам за какво друго може да я ползват! Тя е толкова ограничена и една мрънкаща, флегматична.... Ужасна!
Лично ли я познаваш?

# 55
  • Мнения: 1 224
Тя е страшна пачавретина тази и общо взето те освен за едното таковане незнам за какво друго може да я ползват! Тя е толкова ограничена и една мрънкаща, флегматична.... Ужасна!
Лично ли я познаваш?
Аз я познавам, определено не е "девица"  Peace

# 56
  • Мнения: 3 268
Е,то е ясно това. Laughing Мен обаче ми харесва.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 320
Тя е страшна пачавретина тази и общо взето те освен за едното таковане незнам за какво друго може да я ползват! Тя е толкова ограничена и една мрънкаща, флегматична.... Ужасна!
Лично ли я познаваш?

Да, да кажеме че да! Имала съм "удоволствието" да общувам 10-тина пъти с нея за около час, час и нещо и всеки път ми е все по отблъскваща!  Sick

# 58
  • Мнения: 1 224
Е,то е ясно това. Laughing Мен обаче ми харесва.
Защото не я познаваш  Wink

# 59
  • Мнения: 3 268
Хмммм,направо ме убихте с това.Жалко,ако наистина е такава... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт