ЧАТ "Красива мама"

  • 7 863
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
За какво е всъщност този Чат, нали си имаме ЛС ако толкова искаме да си чешем езиците безразборно  Mr. Green Темата за отрицателно време ще набъбне до 6468 мнения на 423 страници....Безсмислена работа, мое мнение!  Peace

Цитат
Лични реплики-на лични или да си разменят месенджерите и така да си чатят.Нямам нищо против личните реплики,но не и когато трябва да чета за тях по 4 страници в тема.Ставала съм свидетел как теми се обръщат на чат м/у 2-3 потребителки и важните въпроси увисват във въздуха...или отговорите биват подминати....

Съвсем съгласна съм с това

# 16
  • Мнения: 4 916
Всичко ще си дойде на мястото, ако се цъкне брояча на КМ.

Аха  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 1 541
За какво е всъщност този Чат, нали си имаме ЛС ако толкова искаме да си чешем езиците безразборно  Mr. Green Темата за отрицателно време ще набъбне до 6468 мнения на 423 страници....Безсмислена работа, мое мнение!  Peace


Абсолютно, личните разговори би трябвало да са на ЛС, но може би тази ЧАТ тема ще има по- скоро смисъл за задаване на разни въпроси, които не заслужават цели отделни теми. Аз също имам доста неща, които бих искала да обсъдя с други красавици  Wink  Grinning , но някак сърце не ми дава да пускам теми за всяко мое "терзание"   Sunglasses

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
За какво е всъщност този Чат, нали си имаме ЛС ако толкова искаме да си чешем езиците безразборно  Mr. Green Темата за отрицателно време ще набъбне до 6468 мнения на 423 страници....Безсмислена работа, мое мнение!  Peace


Абсолютно личните разговори би трябвало да са на ЛС, но може би тази ЧАТ тема ще има по- скоро смисъл за задаване на разни въпроси, които не заслужават цели отделни теми. Аз също имам доста неща, които бих искала да обсъдя с други красавици  Wink  Grinning , но някак сърце не ми дава да пускам теми за всяко мое "терзание"   Sunglasses

Подкрепям на 100%  Peace

# 20
  • Мнения: 444
Против!

# 21
  • Мнения: 2 388
Всичко ще си дойде на мястото, ако се цъкне брояча на КМ.
Какъв брояч има? newsm78

# 22
  • Мнения: 2 374
Всичко ще си дойде на мястото, ако се цъкне брояча на КМ.
Какъв брояч има? newsm78

Броя на мненията!Мисля,че имаше впредвид да не се отчитат както в клюкарника!

Иначе по темета-аз съм "ЗА" с две ръце!!!

# 23
  • Мнения: 2 388
Всичко ще си дойде на мястото, ако се цъкне брояча на КМ.
Какъв брояч има? newsm78

Броя на мненията!Мисля,че имаше впредвид да не се отчитат както в клюкарника!

Иначе по темета-аз съм "ЗА" с две ръце!!!

Ясно. И какво значение има дали се отчитат или не? В крайна сметка не  сме първи клас и не събираме пчелички. Който иска да пише някъде ще го прави без значение отчитат ли се мнения или не.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз се зачудих, нима за някой има значение колко публикации има? Shocked

# 25
  • София
  • Мнения: 9 478
Аз съм против!  Naughty
Винаги съм била против да се превръща форума във втори Клюкарник.  Naughty
Не това беше идеята на създаването му.
Идеята му беше да бъде полезен с информация, идеи, опит...  Wink

# 26
  • Мнения: 2 374
Според мен няма нужда да се превръща във втори клюкарник,просто ще има една тема,в която ще се чати с цел да не се оспамват другите.
Мое мнение Peace

# 27
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Според мен няма нужда да се превръща във втори клюкарник,просто ще има една тема,в която ще се чати с цел да не се оспамват другите.
Мое мнение Peace


И аз съм на това мнение  Peace
Иначе съм За  Grinning
Ще стане нещо като седмичната тема на Искам бебе  Simple Smile
Може да се задават въпроси, които не са за цяла тема Wink

# 28
  • Мнения: 1 259
Против!

# 29
  • Мнения: 1 282
Против!


Общи условия

Активация на акаунт