15 Юни 04:24 Първа четвърт

  • 6 258
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Здравейте мамчета,
И аз съм с вас този път Hug
От днес почвам и с "Японското чудо" пък да видим докъде ще я докарам Crazy
Имам няколко въпроса към вас:
Разбрах,  "Лънната диетка"започва на 15 .06 и свършва на 16.06. ама в колко часа?
И не е желателно да се яде нищтичко ли?
Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 153
Момичета, 4.24 ч. на 15-ти, значи, че целия утрешен ден сме под запор от хапване, нали? Ще си хапнем на 16-ти реално?

Точно така  Grinning
утре - глад  Sad
Мерси, започвам да се настройвам от днес.........Аз всеки път се заричам да съм желязна, обаче винаги се дъня с тая диетка....що така newsm78

# 17
  • Мнения: 2 032
Тази сутрин се премерих и установих с радост, че трите килограма, които свалих за един месец благодарение на лунната диета не са се възтановили.
Но аз намалих количеството на храната с около една трета  през останалото време.
По време на лунната диета хапвам плодове и зеленчуци. Препоръчвам ви да хапвате. Засищат временно. По-добре е според мен, отколкото крайното градуване - издържа се по-лесно.

Браво на теб, много положително звучи. Аз също установих, че малко по-облекчен режим пак има ефект. Не мога да се похваля, че често я правя обаче, но майка ми геройски "остисква" в повечето случаи, тя твърди, че най-много сваляла на пълнолуние. Абе ако човек има волята да дава почивка на организма си тези 4 пъти в месеца, кумулативния ефект ще е чудесен (аз често си измислям извинения, но сега като родя бебо след няколко седмици (живот и здраве), ще се напъна да съм по-последователна-много са полезни подсещанията в този форум.

# 18
  • Мнения: 781
Аз от два дни съм на НВД ,но този път ще влезна в отбора  на "лунатичките"и аз,че този път съм се заинатила с килата #2gunfire

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето ме и мен - в отбора на лунатиците.  Най-трудно се свалят последните килограми - колкото по-малко остават, толкова по-трудно. Но лунната диета им вижда сметката.  Проверено от мен.  bowuu

# 20
  • Мнения: 500
Чакайте да попитам нещо да не би да стане объркване- утре в 4.22 е сутринта а не следобед нали?

# 21
  • Мнения: 3 611
Чакайте да попитам нещо да не би да стане объркване- утре в 4.22 е сутринта а не следобед нали?

ахъм, сутринта  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Момичета,този път твърдо съм с вас,днес си взех СИЛ(второ шишенце),та може евентуално и аз да хапна една краставичка,но ще пия СИЛчето преди това...Ей,мами...та им на тези кг!Останаха само 1-2 от бременилския период,ама нямат сваляне,ей! Thinking Mr. Green

# 23
  • Мнения: 46 520
Ядох за последно преди старта  Mr. Green
Салатка с пилешка пържола на скара  Party

# 24
  • Мнения: 278
Моля, обяснете ми  Praynig
Нали по пълнолуние се спазва диета, а сега е първа четвърт? Нищо не разбирам Rolling Eyes

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всяка фаза на луната - тоест, пада се горе-долу веднъж седмично глад.  newsm45

# 26
  • Мнения: 1 290
СТАРТ - мъките започват  Joy   smile3515  smile3511
 smile3511

всички   chef да замлъкнат за 24 часа

Признавам в самото начало - взела съм си в офиса половина (малка) зелка и ако много освирепея ще хрупам суровите и листа, адотогава ще редувам чай билков и чай зелен - да има разнообразие все пак  newsm48

Успех на всички !  newsm10
newsm17 дано издържим в борбата с тлъстината

# 27
  • Мнения: 278
Момичета,този път твърдо съм с вас,днес си взех СИЛ(второ шишенце),та може евентуално и аз да хапна една краставичка,но ще пия СИЛчето преди това..

Малко офф- доволна ли си от СИЛ-а? Колко свали от една опаковка?

# 28
  • Мнения: 8 463
Започна се!Дръжте се,че тоя път ще е доста трудно,чак до утре сутринта няма да се яде.Приготвям си вече сокчета и чай.

# 29
  • Мнения: 3 611
Дръжте се момичета, малкото мина, много остана  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт