...и ние,като главните герои

  • 4 353
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз съм бабичката от филмчето за Крокодила Гена.
казва се Шапокляк и носи мишка в чантата си. уж е зла, но всъщност е готина.

# 17
  • Мнения: 2 161
Отчаяна съм.Един човек не мога да оприлича на герой от филм или роман.За толкова време се оказва,че никого от присъстващите не познавам.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
моя милост като дете беше една истинска Пипи, която се превърна в Тя от "Тя и Той" в комбинация с Моника от "Приятели" bowuu

# 19
  • Мнения: 677
Василиса верно е Фийби, хаха.

# 20
  • Мнения: 2 212
Аз съм Кари Брадшоу и спокойно мога да списвам рубрика Сексът и форумът  Mr. Green материал да искаш  Laughing

# 21
  • Мнения: 11 747
Наскоро си мислех, че xenia ми прилича на Бри.
А monda и Malenna си ги представям, че си водят диалози като 2 сестри от сериала 'Розана', като Монда е Розана, а Малена сестра и, ама тоя сериал сигурно никой не го е гледал.
Други не се сещам да ми напомнят някой герой, ей така от раз.

# 22
  • Мнения: 2 161
Пина,ти нали обичаш да пътешестваш?Значи си Децата на капитан Грант.

# 23
  • Мнения: 11 747
Шанел, на никой телевизионен герой не мога да те оприлича, но съм си изградила много ясна представа за теб, остана и да е вярна.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 212
Ама другите ли трябва да опрличаваме, аз пак не внимавам в час и си писах за себе си  Blush
Ама как да определиш като конкретна героиня някой като тук е пълно с представителки на отчаяни съпруги, секс, град, досиетата Х, Кръцни/срежи, д-р Хаус и какво ли още не ...

# 25
  • Мнения: 2 161
Аз съм  малката кибритопродавачка.

# 26
  • Мнения: 2 212
Аз съм  малката кибритопродавачка.

Не, тя не е романтична колкото диван  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 161
Iagodka е онази от Приятели,която казваше:ооо,боже мой!

# 28
  • Мнения: 2 161
Аз съм  малката кибритопродавачка.

Не, тя не е романтична колкото диван  Mr. Green
Да,да,пък и накрая умря.

# 29
  • Мнения: 5 877
Хм, какво е това единодушие за Василиса. Повече прилича на Дарма от "Дарма и Грег", мха, аз си го пазех за себе си, ама айде, давам си го Confused.

Общи условия

Активация на акаунт