...и ние,като главните герои

  • 4 369
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Тази Дарма всеки път като я мярна и искам да я ритна по кокалчетата.Как може жена над 30 да се държи като бебе?Направо се чудя на мъжа й как й се върза!И тази,която дублира още повече засилва моето отвращение.

# 31
  • Мнения: 4 300
Мен пък ме кефи. Дас пуфен блузен гутен за студ през зимен.
За съжаление съм твърде черногледа, за да съм тя.
Шанел ми напомни за един от малкото гледани епизоди на Сексът- червенокосата мацка трябваше да отиде в Бруклин Laughing

# 32
  • Мнения: 2 161
Обаче Василиса наистина е Фийби.
А,да,ако ме пратят във Владиславово,ще плача така,че да ме чуят в Аспарухово.

# 33
  • Мнения: 502
  Хайде от "Малкълм".Стрелям напосоки,за когото първо се сетя.Мишона-средния брат; Дона,Жози-Малкълм.За малкото братче много се затрудних-може би все пак Селинджър,или Зефс.Шанел,искаш ли да си майката?В ролята на бащата-Василиса прекрасная.

# 34
  • Мнения: 2 161
Да,бе,майката!Тя е луда и в тях е мръсно.Искам да съм някоя домакиня,гримирана и мила.

# 35
  • Мнения: 502
Да,бе,майката!Тя е луда и в тях е мръсно.Искам да съм някоя домакиня,гримирана и мила.
  Тогава си съпругата на Реймънд.Тя е красива,мила,чистница и добра готвачка! Laughing

# 36
  • Мнения: 2 161
Да,бе,майката!Тя е луда и в тях е мръсно.Искам да съм някоя домакиня,гримирана и мила.
  Тогава си съпругата на Реймънд.Тя е красива,мила,чистница и добра готвачка! Laughing
Добра готвачка JoyПоне виртуално да съм добра готвачка.Благодаря ти.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще трябва пак да се изруся.  Laughing
П.П. И на Дарма приличам, да! Гледахме една серия с донът и той установи поразителна прилика. Шанел сега ще ме ритне.  Joy Абе, има ли женско куку наоколо, аз съм.  newsm08

# 38
  • Мнения: 3 423
Борис, завалията, е Кени от Саут Парк!

# 39
  • Мнения: 5 877
Оу, Василисо, давай да ходим за пластири на ритнатите си кокалчета Simple Smile И моят мъж установи същото по въпроса за кукутата.
Шанел, никаква гримирана и мила домакиня за теб. С това таекуон-до!

# 40
  • Мнения: 2 161
Две Дарми,как ще ви понеса. newsm03

# 41
  • София
  • Мнения: 4 868
Анда, аз все те мислех за Мери Попинз  Wink

# 42
  • Мнения: 2 161
А аз я мислех за гейша.

# 43
  • Мнения: 184
В сравнително редките случаи, в които предупреждавам шофиращия си мъж ми за пешеходец/велосипедист на хоризонта, добавям, че съм като Хиацинт.
Иначе имам период от живота, в който бях като барманката от Бекър.

# 44
  • Мнения: 599
Да,бе,майката!Тя е луда и в тях е мръсно.Искам да съм някоя домакиня,гримирана и мила.

Бри от "Отчаяни съпруги" ?

Общи условия

Активация на акаунт