ЮЛСКИ мами тръпнат вече, час по час се ражда бебче (тема 69)

  • 12 690
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 925
Да ви се похваля, днес си карах колата newsm68 4 месеца не бях карала.

Аз като се замисля, че утре трябва да тръгна в 8.00ч Confused ..........да не се изненадате ако не дойда.
И без това заспивам към 4.00ч как ще стана незнам.

Забравих какво щях да казвам Blush

# 211
  • Мнения: 1 427
Ох,някой да ми каже как се спи в тая жега-направо ще пукна ooooh! ooooh!

# 212
  • Мнения: 30
Това за моята беба ли се отнася ,че не разбрах..... Embarassed,ох ,дано...
 
ЧЕСТИТО БЕБЕЧЕ И НА МАЙРА!!!

ели-пате,няма сън мила....така ще е ....

# 213
  • София
  • Мнения: 2 925
А, сетих се Laughing Исках да ви кажа каква съм кукувица.. Днес като излезнах и ходих по магазинчетата и от чудене какво да купя ....накрая се чудих 10 мин дали да взема бебешка пудра или не......и накрая взех. И като се прибрах отварям шкафа да я сложа и гледам  Shocked ми аз съм си купила вече ooooh! И даже се сещам как се чудих и предния път ooooh! Ейййййй куха лейка. И тъй като се хаби много бавно-почти невъзможно да се изхаби...................
Ако някой мисли да си взима бебешка пудра на Бюбхен да каже. 4.50лв Peace Взех я за 5.20лв

# 214
  • София
  • Мнения: 18 679
Да ви се похваля, днес си карах колата newsm68 4 месеца не бях карала.
Ох, кетито, отдавна се каня да ти кажа за тази кола, ама все забравям ooooh! Така и така досега опитен шофьор не си станала, не е сега моментът да се учиш Confused Не защото на тебе нещо ти има, ами щото на пътя е пълно с ненормалници, не се съобразяват с млади и неопитни шофьори, ще те хакне някой дебил, ще ти докара беля по никое време. Защо не отложиш завръщането към шофирането за след раждането?

# 215
  • София
  • Мнения: 2 925
belinda Точно защото после не искам да се притеснявам, че сам с бебето и ми е за пръв път. Аз днес излезнах в 8.00ч и движението беше супер. А и аз карам от Драгалевци по бул.България и до Джъмбо  Mr. Green и после обратно. По центъра не слизам и след 1 година  Naughty там са извратеняци. Иначе добре се справих. Мислех, че ще ми е в началото, ама то не се забравяло Grinning
А просто не мога да се оставя без кола в Драгалевци  Rolling Eyes трябва да съм ОК докато родя Wink


На мен пък не са ми превели парите за месец Май  Crossing Arms Искам си ги .И ми е интересно да си сметна  по колко ще  са ми болничните.

# 216
  • Мнения: 9 908
ето и аз ще стана щъркел, за още едно бебе за вече отминалия ден:

ДАНИБОН роди  тази вечер сина си Стелиян! Новият мъж се появил по нормален път в 22.09, а тежи  3650 г.
 А аз й звъня кафета да пием  ooooh! а тя не вдига  Laughing Притесненията й да не се наложи секцио  вече са в миналото, остава само да й честитим  Hug

# 217
  • София
  • Мнения: 114
ЧЕСТИТО НА МАМА ДАНИБОН И БРАВО ЗА ГОЛЕМИЯ МЪЖ   smile3525

Леле колко много бебета, много готино ми става, направо се размазвам всеки път  newsm44 newsm44 newsm44

# 218
  • София
  • Мнения: 2 925
Ейййййййййййййй, честито на Данибон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Супер, браво на нея. Много се радвам.


Мен не ме хваща сън. Просто не се виждам как ще стана утре в 7.00ч Confused

# 219
  • Мнения: 840
Честито на Данибон bouquet Да и е жив и здрав малкия Стелиан и много да я радва! newsm51

Честито и на всички нови мами тези дни. Много да ги слушкат малките съкровища!  smile3525

Тук направо заваляха бебета  Само се чудя аз дали ще издържа до 10-ти newsm78 Утре съм на запис на тоновете и да видим доки какво ще каже Thinking За сега няма контракции, болки или отоци, никакви признаци за скорошно раждане, но знае ли се. Пфууу ooooh! от страх взех и аз та си стегнах багажа, че все го отлагах.

Стискам палци на julie.k. fingerscrossed Дано всичко мине безпроблемно и скоро гушка своето бебче Flowers Four Leaf Clover

# 220
  • София
  • Мнения: 334
Сигурно много съм изтрещяла, ама така и така се събудих, реших да вляза за малко във форума и...

Честито и от мен на Данибон! Да й е много здраво и щастливо детето! Hug

Ей, че емоции започнаха, а  Laughing

А, междувременно цъкнах и на сайта на НОИ - следобеда нямах преведено нищо ново, само стари болнични, а сега изведнъж - болничният ми за май там, с дата на ведомост 24 юни  Shocked Изненадка Wink

Лека нощ...  Mr. Green И да са живи и здрави задаващите ни се нови човечета!  Heart Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 53
Супер, хубавите новини за нови бебчовци не спират!
Честито на новите мами Майра и Данибон  bouquet
Да са живи и здрави бебчовците, много да ви слушкат и радват Hug

Колкото повече чета такива новини, толкова по-нетърпелива ставам да гушна мойта бебка и аз Heart Eyes
Моята девойка май се обърна Sad В петък съм на преглед, ще видим доки какво ще каже, но усещането беше точно както миналия път когато се завъртя надолу! Типично раче ми е детето и това е! Не стига, че нямам никакви контракции откакто съм в деветия месец, ами сега и да се обърне Crazy

А на Ивонка бебката е толкова сладка Heart Eyes Heart Eyes

# 222
  • Мнения: 1 427
Айде,добро утро и от мен Wink Съвсем се побърках с това неспане-дали не съм влязла ве4е в бебешки режим Rolling Eyes Заспивам 4ак към 1 и то след голямо въртене и в 5-6 ве4е съм се облещила,после си доспивам 1-2 4аса. А моя мъж си хърка сладко-сладко - направо му завиждам!
Да не съм объркала нещо темата и да съм попаднала при юнските мами! Laughing
 4естито мом4енце и на Данибон!

# 223
  • Мнения: 79
Честито малко съкровище на Данибон, да й е жив и здрав, май това ни е най-голямото бебе за сега Simple Smile)

Снощи беше ад - то не бяха жеги то не бяха болки в корема а и бебето не спря да рита, просто се чудя през корема ли иска да излиза туй дете направо не знам newsm78, мъжа ми не иска да спи при мен, че само се въртя, ставам и му преча, а горкичкия е на работа и като не се е наспал е много крив

# 224
  • Мнения: 223
Добро утро и ЧЕСТИТ БЕБОК НА ДАНИБОН!!!  Laughing  Малко отсрами мъжката част от списъчето  Laughing

А аз няма да раждам до края на седмицата, защото от днес до тогава докторката ми е в отпуска  Mr. Green Ще си гукаме тук  Crazy

Катче, дано не се е обърнала бебката, а просто да се е наместила по-добре Simple Smile

Стискам палици на Джулката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт