Имате ли любим журналист и кой е той?

  • 8 323
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 485
Каквито и да са старите генерации журналисти,все пак са журналисти.А какво да кажем за сегашните?Медиите ги бълват,а те горките,не могат да пишат правилно,култура елементарна нямат,информационно затъмнени и до болка посредствени.Тук съм чела мнения на хора,които се изявяват като журналисти.Аз бих казала,че се изживяват.Но как преживят?Че те са просто оживяла трагедия.
Напълно Ви подкрепям!
 Като че ли вече става въпрос не за посредственост, а за отчайващо неможене! Това се отнася и за музикалния жанр и за много други области от нашата действителност.
Един наш познат беше дал дефиниция за "Бананова република"-некомпетентност отгоре до долу.

# 106
  • Мнения: 1 710
Харесва ми това, което прави Венелин Петков.
На Карбовски и аз му бях фенка, но когато пишеше за списание "Егоист". Тогава беше явление, сега ми е прекалено натрапчив.
От журналистите, заели се с политически коментари и интервюта, най-много ми допада Бареков. Той е човекът, който ми изглежда "най- в час" с политическата ситуация, прави точни анализи, задава хубави въпроси. За съжаление, във всяка тема извън политиката, изглежда неподготвен, което го прави смешен на моменти.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 672
Цветанка Ризова, Крум Савов и Карбовски.

# 108
  • София
  • Мнения: 104
Мартин Карбовски smile3501

# 109
  • Мнения: 294
Моя мъж ми е любомият журналист! Име няма да казвам, само ще издам вестника в който работи-Телеграф.

# 110
  • Мнения: 1 941
Моя мъж ми е любомият журналист! Име няма да казвам, само ще издам вестника в който работи-Телеграф.
За гилдията или добро или нищо....

# 111
  • Мнения: 3 827
Моя мъж ми е любомият журналист! Име няма да казвам, само ще издам вестника в който работи-Телеграф.
за мъжът ти не знам нищо , но ''Телеграф'' е долнопробен , слугински вестник , евтинджос ..да не се обидиш сега ...

# 112
  • Мнения: 677
Моя мъж ми е любомият журналист! Име няма да казвам, само ще издам вестника в който работи-Телеграф.
За гилдията или добро или нищо....

Що, бе, умряла ли е?

# 113
  • Мнения: 294
Моя мъж ми е любомият журналист! Име няма да казвам, само ще издам вестника в който работи-Телеграф.
за мъжът ти не знам нищо , но ''Телеграф'' е долнопробен , слугински вестник , евтинджос ..да не се обидиш сега ...

Ще ти цитирам половинката - "Ееее, айде да не се обиждаме- това, че го пишем - не значи , че го четем".  Laughing

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 22:53 от Dama del castello

# 114
  • Мнения: 294
Имам бонус 2ри прозорец!Не искат да го изтрият-ЮПИИИ! Да взема да поспамя?!
За да е на място ще кажа, че харесвам и Мартин Карбовски - "Отечествен фронт"-ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ!  Laughing
Аааа да да щях да забравя - Коритаров. Той ми е в топ 3!!! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 22:53 от Dama del castello

# 115
  • Мнения: 662
Цветанка Ризова, Валери Найденов, Валерия Велева. Също така Георги Милков, Пенчо Ковачев и други анализатори от в-к "24" часа.
Харесва ми и Милен Цветков, понякога прекалява, но умее да провокира.

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 22:36 от melinda_

# 116
  • варна
  • Мнения: 1 830
И на мен Peace

# 117
  • Мнения: 9 260
Цветанка Ризова, Валери Найденов, Валерия Велева. Също така Георги Милков, Пенчо Ковачев и други анализатори от в-к "24" часа.
Харесва ми и Милен Цветков, понякога прекалява, но умее да провокира.


Милен Цветков-е Водещ Но не е журналист
а въпроса е Имате ли любим журналист и кой е той?

Карбовски - най-любимия Peace

# 118
  • Мнения: 407
Венелин Петков

# 119
  • Мнения: 669
Мартин Карбовски
Елена Йончева
Цветанка Ризова

Общи условия

Активация на акаунт