5 юли - нова среща на близнаци по голи краци!

  • 4 909
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз гласувах за 5-ти. Креми ме подсети, че и ние имаме семейни празници  Laughing
Креми, аз съм на 11, а мъжът ми на 13 юли  Laughing При вас сигурно пада голяма подготовка  Grinning

# 16
  • Мнения: 450
Ама преди 11:00 как ще пием джинове, тоници и облаци?
Давайте по-късно - към 17:00 - 18:00.
mari73, кви са тез деца, дето заспиват в 19:30??? Ейй, живот си живеят някои  Hug. Не можеш ли да ги приспиш в количката и така да си купонясваме?

Еее, бях забравила, че в "живота дето си го живея"  има  джинове и тоници cheers, време ми е вече да опитам, може пък да им хареса кърма с градус, така ще заспят и в 18ч newsm62
За нас е малко кофти, че не сме в София и трябва да пътуваме след обяд в най-голямата жега, затова предпочитах сутринта, а и сутрин са по спокойни, но ако така сте решили ще се опитаме да дойдеме и вечерта Hug

# 17
  • Мнения: 3 336
И аз съм за 5-ти следобяд. 5 ми е ок. И моите преди  заспиваха в 8 , но вече изтеглиха към 9- 9.30, но вече стават ЧАК към 7 Joy Преди ставаха към 5-6 Crazy Да се включа и аз в клюката извън темата, извинявай, Креми  bouquet

# 18
  • Мнения: 50
Аааа, много ме зарадвахте с предстоящата нова срещичка Laughing Не се бях вясвала във форума от маса време и днес...хоп - анкета за деня на срещата   bouquet Гласувах за 5-ти и предпочитам след 17ч. Ако не изникне нещо непредвидено, ще се видим!

# 19
  • Мнения: 243
И аз гласувах за 5  Simple Smile Дано този път да успеем да дойдем....След обяд е по-удачно според мен.

# 20
  • Мнения: 1 895
Креми, аз съм на 11, а мъжът ми на 13 юли  Laughing При вас сигурно пада голяма подготовка  Grinning

При мен е още по-гъста програмата. Празнуваме все хора от семейството на 27 юни, 3 юли, 6 юли и на 12 децата закриват рачешкия сезон Mr. Green ТежкО ми Laughing

Радвам се, че има желаещи за среща, въпреки топлините и отпуските Laughing

# 21
  • Мнения: 450
Никакво закриване на сезона Naughty, аз съм на 14 юли Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 711
Много раци  Joy но сезона го закриваме ние  Mr. Green на 20ти
Извинявам се, че не е по темата Simple Smile

# 23
 Cry jalko 4e  propsnaxme tazi sre6ta na bliznacite .taka ni se iska6e da prisystvame.6te ima li druga sre6ta naprimer prez esenta?moite momi4enca otivat na selo pri baba i dqdo

# 24
  • Мнения: 1 165
Ще има, ще има... на есен с песен  Grinning.

Мацки, срещата май се очертава за 5 юли - 17 часа?!

# 25
  • Мнения: 1 895
5 юли, Лятната естрада на Борисовата градина!
Моля гласувайте за час Peace

# 26
  • Мнения: 770
17 часа от нас

# 27
  • Мнения: 91
Аз също ще дойда,четя често , не ме познавате защото не пиша.Бременна съм с близнаци каря на 5 месец  и смятам,че има какво да науча от вас.Ще ми е приятно да се запознаем Simple Smile

# 28
  • Мнения: 243
Аз също ще дойда,четя често , не ме познавате защото не пиша.Бременна съм с близнаци каря на 5 месец  и смятам,че има какво да науча от вас.Ще ми е приятно да се запознаем Simple Smile
Ами време беше да започнеш да пишеш Laughing Добре дошла   bouquet

# 29
  • Мнения: 50
Аааа, супер-в събота в 17ч. в Борисовата градина  Sunglasses Все рачета, а?! Наистина сте много...

Общи условия

Активация на акаунт