Искам да раждам вече

  • 11 100
  • 202
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 069
Цитат
Добро утро ...ей ма на тук съм,още 2 в1

еееее  Rolling Eyes

 fingerscrossed стискам палци утре да не ни кажеш същото

# 61
  • София
  • Мнения: 10 332
Ох, душа! Айде, чакаме да раждаш вече!  Mr. Green Леко!
А за размерите на бебето - дано са сгрешили нещо при измерването, на мен четирима лекари го гледаха това бебе и бяха на мнение, че ще е много над 4.5kg, пък то се пръкна елегантна госпожица 3600g...ама с дълги крака, та от там идвало объркването.

# 62
  • Мнения: 959
megan79, мила, 9 месеца си носила бебо, ще издържиш още ден, два. Grinning Ама, как ме разсмя само, сладурана... Grinning

Хайде, следващото включване да е, като кажеш колко се роди бебо. fingerscrossed

Успех, леко и безпроблемно... Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 7 041
Леко и безпроблемно раждане и здраво бебче  Heart Eyes.

# 64
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
Айде, днес ти пожелавам да се обебиш! Дано е леко и бързо!   bouquet

# 65
  • Мнения: 4 753
Възможно ли е да не са ти изчислили правилно термина???  Rolling Eyes

# 66
  • Попово
  • Мнения: 687
Възможно ли е да не са ти изчислили правилно термина???  Rolling Eyes
ужас ако е така  Sick

# 67
  • Мнения: 1 477
Леко раждане   bouquetСтискаме палци скоро да се похвалиш  Hug

# 68
  • Мнения: 1 103
Честита ти рожденничка   bdbaloni
 Да е жива и здрава и много да ви радва и по послушна естественно

# 69
  • Мнения: 4 753
Честита ти рожденничка   bdbaloni
 Да е жива и здрава и много да ви радва и по послушна естественно

  bouquet 
Лелееее, изтрай поне до утре, та дечицата ти да си имат различни рождени дни...  Wink

# 70
  • Мнения: 3 092
Миличка  знам чудесно какво ти е ..... Rolling Eyes преди две години преживях и аз това същото....
Дано скоро да ни се похвалиш. Hug

# 71
  • Мнения: 1 559
Честита ти рожденничка   bdbaloni
 Да е жива и здрава и много да ви радва и по послушна естественно

  bouquet 
Лелееее, изтрай поне до утре, та дечицата ти да си имат различни рождени дни...  Wink

Мерсии Hug,но малката беше рожденничка на 13 юни Party Party.Незнам защо лентичката не се мести newsm78

# 72
  • Мнения: 4 753
...малката беше рожденничка на 13 юни Party Party.Незнам защо лентичката не се мести newsm78

Да не би лентичката да е до 2 - годишна възраст...  newsm78 Много странно...  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 24
Много добре те разбирам... Родих 11 дена след термин!! Направо бях полудяла. Преди това 3 седмици се разхождах с 3 пръста разкритие, тушираха ме три пъти, ходех по 5 км дневно и правих какви ли не упражнения. Обаче не и не, детенцето си стои вътре, дивее, блъска и не излиза. И всички близки и познати звънят и питат как така още не съм родила. А и тук чакат 2 седмици преди да предизвикат раждане. Накрая даже не се стигна до система. Сложиха ми свещичка и 10 минути по-късно раждането започна. Просто се дръж още малко. Стискам палци бебо да тръгне сам много скоро. А ако не - просто ще се роди едно здраво бебче с мигли и дълги нокти. Успех и чакаме новини.  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 2 806
megan79, много си сладка!  Grinning  Въпреки чакането само положителни емоции усещам в теб, поздравление за което! Стискам палци всичко да е наред и да ни се похвалиш много скоро със здраво и хубаво бебче!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт