Искам да раждам вече

  • 11 099
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 298
Меgan, успех и от мен. Praynig

Дано се появи по-скоро.

# 46
  • Мнения: 540
Пожелавам ти да родиш още тази нощ и всичко да мине леко!
Hug

# 47
  • Мнения: 11 004
Присъединявам се към пожеланията до утре да ти олекне и да гушкаш здраво бебче Peace Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 5 724
Миличка,успех и леко раждане по-скоро Praynig Hug

# 49
  • Мнения: 297
Желая ти момента да идва по-скоро и да сте живи  и здрави и вече да си отдъхнеш   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 4 588
Леко раждане и от мен, ако още не си родила! Hug

# 51
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ох дано си се отървала вече днес.Дано всичко мине нормално.Успех и стискам палци.

# 52
  • Мнения: 3 743
Меган79, дано това, че не си писала скоро в темичката означава успешно раждане за теб. Аз родих на термина си, но много ме беше страх от преносване и предизвикване на раждането. Искаха да ме приемат в болницата един ден след термина. Добре, че бебка е "точно момиче"

# 53
  • Мнения: 1 095
megan79, честита ти рожденичка Елис !!!
Да ти е жива и здрава !!!  bouquet

# 54
  • Мнения: 4 406
и аз преносих, макар и само 3 дни, но те разбирам напълно! и сама знаеш, вярвай,че раждането ще бъде леко и бързо!

# 55
  • Мнения: 5 391
Стискам палци за лесно раждане и по-малко бебче Grinning

# 56
  • Мнения: 1 559
Добро утро Hug...ей ма на тук съм,още 2 в1 #2gunfire.Е такъв инат немааааааааааааааа Crazy.Сега чакам четвъртък за още едно туширване ooooh!,и ако не петък влизам в болницата и системи. Tired Tired

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох megan79, душичка още ли си тук  Tired


Ади още един път с  пожелание  за "заинатилото"  се събитие скоро да се ........ да се честити  Wink Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 5 079
Стискам палци и се моля...  Praynig
Имаш и моята положителна енергия.  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 521
Дано да не дочакаш четвъртъка  Wink Стискам ти палци за бързо и леко раждане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт