Искам да раждам вече

  • 11 095
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 713
Успех и леко раждане! Peace

# 31
  • Мнения: 4 784
Пожелавам ти в близките няколко часа да се похвалиш с бебе!
Не мога де си представя колко ти е да чакаш...

# 32
  • Мнения: 686
Ще се започне... УСПЕХ! В нощта срещу Еньовден (24.06) придобиват вълшебна сила билки, тревички, водата...
Пожелавам и на теб докосване от тази сила и леко раждане!

# 33
  • Мнения: 1 674
Ох мила ,напълно ти съчувсвам.Миналата година и аз бях на същия хал.Родих в 42г. с.,нормално без системи/и тогава бяха такива жеги,че и още по-големи./Трябваше на сутринта да вляза в болницата да ми предизвикат раждане,ама бебо ,,се изплаши,, и излезе през нощта.Желая ти леко раждане и скоро да се похвалиш с рожба.

# 34
  • Мнения: 208
Стискам палци безпроблемно раждане! Peace

# 35
  • Мнения: 4 335
Дано по-бьрзо да гушниш беб4о PraynigУспех и леко раждане Hug

# 36
  • Мнения: 1 103
Леко раждане и от мен  Hug  Hug
Аз и двете си деца родих с 10 дни по рано от термина ,но да попитам защо като сте над 4 кг. вече не ти  предизвикват раждане  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 006
Дано довечера започне раждането!Успех и леко раждане!  bouquet

# 38
  • Мнения: 9 814
Пожелавам ти скоро да те заболи, ама мнооого да те заболи, така да те заболи, че да родиш до утре!
Леко раждане и да се похвалиш  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 1 946
Пожелавам ти да родиш още тази нощ и всичко да мине леко!

# 40
  • Мнения: 1 559
Леко раждане и от мен  Hug  Hug
Аз и двете си деца родих с 10 дни по рано от термина ,но да попитам защо като сте над 4 кг. вече не ти  предизвикват раждане  newsm78

Ами тук по принцип 4 кила бебе си е нормално Whistling.Големи хора са холандците..,все големи бебета правят. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 488
megan79, хапни едно къри за вечеря, разправят че помагало  Wink
преставям си какво ти е....
Стискам ти палци скоро всичко да свърши и да се гушкате с мъника

# 42
  • Мнения: 199
Това с кърито... разправят, че на индийките бебетата редовно миришели на къри и други подправки като се родят! нали ароматите отиват в околоплодната вода  Laughing 
 та ако вече си готова да изпробваш всичко, което те съветват - хапни нещо с къри и после кажи на какво е миришело бебето!
по темата.. на мене ми остава повече от месец, а вече ми писна.. чака ме цял горещ юли с корем и се моля от сега да не се случи така , че да пренося (след всичките страхове от преждевременно раждане)... #Crazy  така че те разбирам! пожелавам ти да се случи всеки момент!  Party

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хвръкни у нас да пуснеш една прахосмукачка. Един мокетен килим, едно чудо. Миналата година благодарение на него се оттървах от големия тумбак и подутите глезени в жегите. На единия ден се озорих да чистя(определено е голямо напъване в корема това чистене), а на другата сутрин в 6ч ми изтекоха водите  Mr. Green Whistling

Айде, скоро да ти е облекчаването  Laughing

# 44
  • Мнения: 196
И аз ти стискам палци,да знаеш! Wink
Напълно те разбирам,и аз ве4е не издържан,а на мен даже терминът ми не е дошъл TiredПредставям си ти как се чувстваш Crazy
Леко и безпроблемно раждане и дано започне днес! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт