Искам да раждам вече

  • 11 093
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Мерси за подкрепата момичета Hug...още нищо.Уж леко ме понаболява,ама това е Thinking..Предният път пак ме бяха туширали,седмица след като преносих..и след 5 часа се почна някъде Crazy.Ако до довечера нищо..,значи ще си чакам четвъртъкa #2gunfire

# 16
  • Мнения: 4 292
Успокоявай се, че раждането ще е всеки момент. Чакането ти свършва и съвсем скоро ще си гушкаш бебчето. На мен октомври ми се струва адски далеч.  Simple Smile
Леко раждане!   bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Не е лесно в тези горещини наистина. Дано туширането даде резултат и скоро да гушкаш бебенце.

Леко раждане този път!

# 18
  • Мнения: 191
Стискам палци за скорошно и леко раждане! И здраво бебче накрая   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 559
Не е лесно в тези горещини наистина. Дано туширането даде резултат и скоро да гушкаш бебенце.



Уф,добре че тук не са жеги като в БГ-то... ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 440
Миличка,успех и леко раждане по-скоро! Hug

# 21
  • Мнения: 1 131
Пожелавам ти до довечера да си родила бебока  Grinning.
Извинете ме за невежеството,но какво е туширане???

# 22
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Успех и леко раждане Peace  ylinfant

# 23
  • Мнения: 1 559
Извинете ме за невежеството,но какво е туширане???

Ами един вид раздращване ватре...плацентата ли отлепят newsm78...на матката ли нещо и правят newsm78...ама е доста гадна манипулация Sick

# 24
  • Мнения: 2 660
Съчувствам ти! Като знам на мен колко ми е писнало, представям си на теб...

Помогни малко на раждането - дръпни една няколкочасова разходка, после горещ душ, чай от мащерка (предизвиква контракции) и довечера секс... Дано да се получи. Не се изнервяй, ще стане  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 929
Ох, стискам ти палци. Пожелавам ти да родиш възмжно най-скоро и леко. Аз преносих 9 дена и на финала направо...Ходех, обикалях накъдето ми видят очите. Още веднъж - успех! И едно прекрасно здраво бебе!

# 26
  • Мнения: 1 763
Уф, това с преносването наистина  е много гадно. Напълно те разбирам и ти съчувствам. Аз също преносих. Туширането май е разтваряне на шийката на матката, но не съм сигурна. На мен ми го направиха няколко дни преди термина, падна ми тапата, но родих чак след десет дена  ooooh!
Все пак знай, че тези последни дни също са важни за развитието на бебчето, ще се роди, когато е готово  Peace

# 27
  • Мнения: 7 201
Присъединявам се към желаещите ти скорошно раждане!Още тая вечер. Wink
Да е леко и бързо! Praynig Късмет,megan79! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Мнения: 1 559
Все пак знай, че тези последни дни също са важни за развитието на бебчето, ще се роди, когато е готово  Peace

Ох важни,важни ooooh! ooooh!..ама преди седмица беба беше вече 4 кила #Crazy,колко повече да се развивааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа #2gunfire

# 29
  • Мнения: 851
Много си сладка Hug И аз така нямах търпение накрая да се отърва. Понеже бях в Шейново там бременните бяха с жълти нощници, родилите с розови. Така исках розова нощница hahaha
Успех и леко раждане.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт