Живот до 180 години?!

  • 1 743
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 255
Гледайки държанието на нашите политици, ще забранят това хапче... Те и сега не могат да изхранят толкова пенсионери и ги карат милите да се пенсионират на по 70 години.. #2gunfire

# 16
  • Мнения: 604
Ами знае ли човек newsm78¿ Вече всичко е възможно,
стига и ние да дочакаме чудотворното хапче·

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
Хм, аз съм на 50 и се чувствам като развалина, какво ще правя до 180? newsm78

П.П. Замислих се на колко години ще може да се пенсионира тогава човек - сигурно на 168? newsm78

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 10:24 от Тайна

# 18
  • София
  • Мнения: 5 255
Хм, аз съм на 50 и се чувствам като развалина, какво ще правя до 180? newsm78

П.П. Замислих се на колко години ще може да се пенсионира тогава човек - сигурно на 168? newsm78
ЕЕЕЕ не с толкова лошо, нашите политици и те са хора, щедри, добри... на 165 ще разрешат hahaha

# 19
  • Мнения: 231
По принцип съм чела,че на човешкия организъм му е заложено да живее до толкова, но при напълно здравословен начин на живот и екологично чиста среда,което разбира се при нас не е възможно,защото така сме си го направили.Права е Блонди за африканското племе,такава възраст се наблюдава и при отшелниците в Тибет.

# 20
  • Мнения: 1 259
Човек е сътворен да живее минимум 130 години, но ние така си живеем живота, че едвам стигаме и 1/4 от това ... за съжаление...

# 21
  • Мнения: 5 622
Що не. Но за това време ще трябва да си направя поне 3-4  фейс(и не само фейс)лифтинга...

# 22
Мисля, че е невъзможно да се живее толкова дълго.
Може да се срещат изключения като някое племе в Африка или монаси в Тибет.
Но като цяло всички масово да си удължат живота....
Ресурсите на планетата няма да стигнат за това

# 23
  • Мнения: 3 521
Мисля си, че чисто и просто нямам какво да правя толкова дълго време на Земята.

# 24
  • Мнения: 2 386
Не ми се отваря линка, а искам да разбера за какво става дума пък. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт