Това можех да бъда аз

  • 4 582
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 Днес в 19.20 часа на бул Владислав това БМВ (не му личи много, че е БМВ, ама..) ме "натисна" отзад (карах в лявата лента), да му отстъпя място, защото бързаше (явно).





 Секунди след като го пуснах и минах в дясно, този кабриолет



реши да изпреварва с бясна скорост и докато се правеше на Шумахер и изпреварвайки между моята кола и БМВ-то, се занесе, удари и повлече колата, която преди секунди бях пуснала пред мен. Ако не бях направила място на БМВ-то, това, което отнесе оградата между платната, щеше да бъде моята кола. А бях с детето...

Всичко стана пред очите ми, за стотни от секундата.

В момента, в който кабриото удари другата кола и двете поеха в незнайно какви посоки, абсолютно неуправляеми, не знаех дали няма да забършат и мен, защото бях на няколко метра от тях  Confused

После едва се прибрах, ръцете ми трепереха. И още треперят, ама май е и от това, че ударих едно голямо, че не знаех на кой свят се намирам.

Благодаря на Бога, че ми се размина (После мъжа ми ме помоли да отидем да види какво е станало, тогава и снимах и видях, че на потърпевшите всъщност им нямаше нищо)  Praynig

Не обичам да пускам такива теми, но днес ми дойде в повече.  Confused

Карайте внимателно!   bouquet

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
добре, че ти се е разминало.
не, миличка, никой не кара внимателно. вчера пътувах от Търново за Варна. ми то си е пълно със (само)убийци... 

# 2
   Луди хора #CrazyИ закъде са се разбързали такива?Като стигнат  с една  минута по-рано всичката ще я втасат.Мен редовно ме освиркват, че карам бавно, ама да си гледат работата.Има знаци и правилник.Който не му изнася , да ходи да кара  по пистите.
  Добре, че ти се е разминало.И то с детето си била...ужас...

# 3
Запали свещ в църква. Наистина сте имали късмет и слава Богу!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 792
 Много кофти преживяване, как няма да трепериш, то си е стресиращо. Добре че няма жертви, но можеше да има.
 Аман от хора без грам мозък в главата си...

# 5
  • Мнения: 5 622
добре, че ти се е разминало.
не, миличка, никой не кара внимателно. вчера пътувах от Търново за Варна. ми то си е пълно със (само)убийци... 

Преди седмица ходихме до Трявна. На няколко пъти на отиване и връщане влизахме в банкета заради същите (само)убийци.


   Луди хора #CrazyИ закъде са се разбързали такива?Като стигнат  с една  минута по-рано всичката ще я втасат.Мен редовно ме освиркват, че карам бавно, ама да си гледат работата.Има знаци и правилник.Който не му изнася , да ходи да кара  по пистите.
  Добре, че ти се е разминало.И то с детето си била...ужас...

Честно казано изобщо не разбрах как се прибрах до нас. В главата ми беше само това, на което станах свидетел (и благодаря на Бога), което избегнах с незнам и аз какъв късмет.


Запали свещ в църква. Наистина сте имали късмет и слава Богу!  bouquet

Мислих си го! Ще отида още утре. Днес не бях в състояние.



# 6
  • Мнения: 5 622
Много кофти преживяване, как няма да трепериш, то си е стресиращо. Добре че няма жертви, но можеше да има.
 Аман от хора без грам мозък в главата си...

Истинско чудо, че няма жертви, наистина и само двете коли са пострадали. Вижте къде са се ударили колите и къде в отсрещното платно е отишло кабриото (на третата снимка, където е кабриото се вижда в далечината другата ударена кола). Явно в този момент на светофара по-долу е било червено и затова е нямало други коли в отсрещното платно.

За пръв път ми се случва да съм свидетел и почти учстник в подобно нещо, наистина е стресиращо...

# 7
  • Мнения: 3 835
Буба, и аз като теб, всеки път като видя някой ненормалник, че се е залетял нанякъде, му давам път да ходи да се трепе. И винаги давам такъв съвет на приятелките си. Никога не разбрах каква е тръпката да се правиш на състезател по пътищата, какво доказваш и на кого?!
Слава богу, че сте се разминали, като прочетох, че си била с детето изтръпнах. Сипи си още едно, и ако имаш време утре ходи да запалиш една свещичка.

# 8
  • Мнения: 738
Днес един ме изпревари и след 20 метра му хвръкна лодката, която беше закрепил "добре" на покрива на колата. Полетя към мен, изтръпнах, набих спирачки, но лодката се паркира в насрещното напречно и на двете ленти. Пътя Бургас-Созопол. Хвърчат безсмъртни. Дано е успял да я махне от пътя навреме... Praynig

Буба, лей си куршум.На детето също.
Преживяла съм няколко тежки катастрофи, благодаря на Бога, че оцелях! А на тези хора, явно няма да им дойде акъла в главата Cry

# 9
  • Мнения: 212
Бубе, просто още не ти е било дошло времето за умиране. Не се притеснявай - няма да умреш нито секунда по-рано или по-късно от колкото ти е писано... Живей си живота и недей обръща внимание на такива незначителни случки. Господ си знае работата.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Mnogo стресиращо преживяване. Добре, че не са ви закачили и вас. Добре, че нищо ви няма и сте живи и здрави. Запали си една свещичка утре за здраве и не мисли много за случката.

За съжаление, това е честа гледка вече. Sad

Радвам се, че сте добре.

# 11
  • Мнения: 750
БУБА-ангелче ти седи на рамото!Нека да продължава да те пази!

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БУбе,важното е,4е се е разминало Hug
за жалост много 4есто внимателни шофьори плащат скъпо.....
ОПитвам са да забравя,но.......в 4етвъртък пътувах до Трън.Градът е в планинска местност и 5-6 км.преди самия град пътя е с много завои и не позволява скорост над 20 км.Трима сме в колата ми,аз карам,познавам пътя добре......Както си говорим на един от завоите в един момент само виждам фарове и осъзнавам ,4е срещу мен на метри има кола,която изпреварва!!!!!!!Набих спира4ки и се изнесох максимално в дясно(където е много високо и сантиметри са фатални да полетиш надолу)......Оня дивак отсреща явно не ме о4акваше,но то какво ли трябва да о4аква CloseУспя да върне колата и за милиметри се разминахме ShockedТой така са разлюля,4е в един момент имах 4увството как ще се ка4и върху предната кола...Изтръпнах,смразих се хора,няма такова усещане Confused........Нямаше и как да спра после ,4е няма къде,карала съм на магия до града....

Хем аз и в града карам на фарове,виждам се,но да изпреварваш и без см.видимост това е убийство.После се поокопитих бързо,но сега като ти гледам снимките икато се сетя за нас в 4етвъртък настръхвам Confused

Мацни още е едно голямо ,помага  bouquet

# 13
  • Мнения: 604
БУБА-ангелче ти седи на рамото!Нека да продължава да те пази!


 Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Бубе, слава Богу, че сте добре Praynig
Точно днес гледах по Частен случай снимки от камерите за наблюдение по софийските улица - е, нема такава касапница Shocked ooooh!

# 15
  • Мнения: 2 386
Добре ли си сега?!  #Crazy Hug Ужас...
Аз бих припаднала вероятно..

Пийни студена водица, едно-две големи, иди на църква ако искаш и не шофирай няколко дни, моля те..

# 16
  • Варна
  • Мнения: 915
БУБА, добре, че ви се е разминало  Praynig
освен, че много ме плашат, също толкова много ме изнервят тези безумници  #2gunfire и за какво по дяволите са тези камери по булевардите  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 763
Ужасно е наистина. Преди няколко дни, докато се разхождах с детето из квартала, един караше по тясна уличка много бързо, загуби контрол над колата и тя се завъртя няколко пъти. Ако се беше забавил няколко минути, ние с детето щяхме да сме там и да ни отнесе, да поясня, че няма тротоар, щяхме да сме му на пътя. Грях ми на душата, но в онзи момент си помислих- "По-добре да се беше претрепал, че да не ме е страх друг път като минавам с детето оттук да не се появи пак".
Така че и за пешеходци не е безопасно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Добре, че сте се отървали само с уплаха.  Габи стресна ли се, разбрали какво става? Наистина запалете по една свещичка днес. Дано повече не те застигат такива "опитни" шофьори.

А помниш ли дали колите бяха с варненска регистрация?

# 19
  • Мнения: 48 014
Ами какво да кажа, радвам се че сте добре и си мечтая за по- внимателни участници в движението

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Бубе усещането ми е познато  Sad
Преди дни на един светофар, светеше
ни червено. Бяхме 2 коли, когато светна зелено
мъжът ми се забави и колата до нас тръгна първа.
От ляво само видях как лети едно БМВ, съответно
минало на червено и се заби странично в тръгналата
кола преди нас. Изтръпнах, защото ако мъжът ми беше
тръгнал навреме, БМВ-то щеше да се забие в нас.
Бях същевременно уплашена и озверяла. Детето ми
видя всичко, защото се случи на 2 метра от нас.
Цяла седмица не спря да говори за това.
Исках да слезна от колата и да му размажа тъпата мутра на
гнусния шофьор  #Cussing out  Sick

# 21
  • Мнения: 4 525
Буба, ужасно просто! Добре, че не са те ударили. И че няма жертви де...
Да ги пита човек за къде са се разбързали.  Sad

# 22
  • Мнения: 3 268
Буба,запали свещ,да знаеш Бог ви е пазил с детето.Преди години мъжът ми катастрофира,падна в пропаст,от колата нищо не остана,той се отърва с мозъчно сътресение,шев на брадичката и бъбречна криза.Казах му,че това е жълт картон от Господ,че кара много неразумно.От тогава е друг човек на пътя.Дано оцелелите при катастрофата също си направят тези изводи.Желая ти безаварийно лято!

# 23
  • Мнения: 1 120
Бубе, запали си свещичка и благодари на Бог , че ви е запазил живи здрави. Добре , че ви се е разминало и сте останали само с уплахата.
Заради такива шофьори, вече да те е страх да караш. А по този булеварад, където е станала катастрофата, напоследък виждам, че всеки си кара с 80- 100 км/ч.
Който бърза , далеч не стига #Cussing out
Господ да ни пази Praynig

# 24
  • Мнения: 5 647
Добре, че ви се е разминало. Наистина нямам какво друго да кажа.  Praynig
За съжаление това е положението по пътищата ни- разни там спортистчета селски тарикати, с още по-спортните си колички 10-та употреба, съсипват живота на много хора....

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъкмо реших да изкарам най-после курс по шофиране и пак се отказах. Ами страх ме е.  Rolling Eyes
П.П. Пу, пу, Бубо, добре, че сте добре.  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 058
Буба направо ужасно. Мен много ме е страх от тези бързаци. Миналата година ме смачка един бърз камион. Детето беше отзад и за щастие му нямаше нищо. В петък на един бързак му изпадна гумата точно пред нас на магистралата. За щастие мъжа ми успя да спре.

# 27
  • Мнения: 34
Брей, то голяма катастрофа било. Верно днес сутринта като отивах на работа видях разбитата мантинела, все още не беше оправена. Направо голям късмет сте имали с детето. И аз се радвам, че всичко за вас е минало добре.

# 28
  • Мнения: 5 622
Бубе, просто още не ти е било дошло времето за умиране. Не се притеснявай - няма да умреш нито секунда по-рано или по-късно от колкото ти е писано... Живей си живота и недей обръща внимание на такива незначителни случки. Господ си знае работата.

Боби..Когато присъстваш на нещо такова, чуеш звука на ужасяваща катастрофа и не знаеш до последно дали и теб няма да те отнесат, тогава наричай подобна случка "незначителна"....

Иначе и мъжът ми каза нещо подобно на това, което и ти "не ти е било писано, просто, не го мисли повече, не се поставяй на мястото на този" (дето отнесе оградата)



А помниш ли дали колите бяха с варненска регистрация?

Да, с варненска. Май тези в опела (кабриото) бяха мангали. То само на един мангал може да му се размине такова нещо. Ако беше някой друг, при такава катастрофа, щеше да си разбие главата (поне)  Confused (сори, че звуча расистки, ама това е истината)

Иначе ходих, запалих свещичка, 100 пъти благодарих, че съм останала жива, дано наистина имам Ангел, който да ме пази, мен и детето ми(имаме и друга случка, още по-страшна и тогава също ни се размина на косъм...)

Обаче снощи не можах да спя и днес страшно ме цепи кратуната... ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 443
Случвало ми се е.
Аз съм активен шофьор, често детето е с мен и такива ситуации ме ядосват.
Истината е, че най-много се нервирам, когато героите-сътезатели необезпокоявани си правят рисковите маневри пред очите на полицаи, без никакви последици, на което също често ставам свидетел.

# 30
  • Мнения: 1 367
Това няма да спре никога!Не ми е ясно едно-с кой акъл някои с мислят,че на тях няма да им се случи.Вкарват две-три-пет водки,качват се на колите и се мислят за богопомазани.Ако става дума само за техния живот-ОК,всеки си носи отговорност,но загиват невинни.Не знам къде е решението-военен режим ни трябва на нас!
Бубе,дано вече да си добре! Hug

# 31
  • Мнения: 5 622
Добре, че сте се отървали само с уплаха.  Габи стресна ли се, разбрали какво става? Наистина запалете по една свещичка днес. Дано повече не те застигат такива "опитни" шофьори.

А помниш ли дали колите бяха с варненска регистрация?

Сега видях, че имаш и друго питане, освен за регистрацията на автомобилите, извинявай, че сега виждам и отговарям  ooooh!

Габ видя, да. Но не разбира до толкова още, не може да предвиди опасността и по-скоро коментарът му беше"Мамо, гледай този как счупи оградата. Сега ще кажа на тати и той ще се ядоса. Ще го набие по дупИтУ този.."  Joy
Детска работа. И по-добре си мисля аз, че не разбра много какво стана и по-скоро какво можеше да стане. Аз самата не набих спирачки(то и това оставаше, че щях да бъда следващата поднесена незнайно накъде  Confused ), а само намалих и се изместих най-вдясно за да избегна максимално да ни завлекат и нас в тази безумица  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 1 447
Добре е,че си го пуснала пред теб направо по чудо ти се е разминало.И по-добре,че детето не е разбрало точно за какво става въпрос,защото това ще си е травма за него.Лошото е,че дори ние да сме внимателни шофьори никога не знаеш отсреща ти на какъв ще попаднеш.Твоята случка е типичен пример.И много се радвам,че ти не си потърпевша.

# 33
  • Мнения: 740
Бубе, Господ ви е пазил Praynig

А ето какво пояснение има под снимката на катастрофата във варненската притурка на в. Труд:
"По-късно се оказа, че двамата шофьори - роми, взаимно си правели номера, като се засичали и избутвали от пътя"
Онемях Shocked

# 34
  • Мнения: 2 018
Аз като ви казвам, че трябва да има и стикери - "Караш като идиот!" вие ми казвате - не можело да наричам идиот този или онзи!!
А как да нарека онези, които нямат капка разум в главата си и не мислят изобщо за възможните последствия от едно такова шофиране!
Не могат да разберат, че в града колкото и да бързаш - най-много можеш да спестиш един-два светофара. Това са си 2-3 минути. Малоумници такива. Пу-у-у че се ядосах!!!

БУБА - радвам се, че няма жертви и че ви се е разминало само с уплах.   bouquet

# 35
  • Мнения: 939
Бубе, имала си късмет! За малко да ти кажа - радвай се, че си се разминала само с това. Ама... аз съм "пристрастна" и "потърпевша"... и така 3 пъти. След 3 преживени катастрофи не по моя вина като видя такива неща тръпки ме побиват. Постоянно се срещам с такива идиоти, които толкова много бързат, че нямат време да видят и знаците по пътя. ЗапалИ свещ и не задълбавай в страха.

# 36
  • Мнения: 5 622
Бубе, Господ ви е пазил Praynig

А ето какво пояснение има под снимката на катастрофата във варненската притурка на в. Труд:
"По-късно се оказа, че двамата шофьори - роми, взаимно си правели номера, като се засичали и избутвали от пътя"
Онемях Shocked

Баси малоумниците  #Crazy

Знаех си,ч е са мангали..По-късно като отидохме на мястото, видях двама-трима, но не знаех в коя кола са били..А тия в кабриото бяха младежи, но не бях забелязала, че са мангали, веднага (то и само до това ми беше.)

И после "удряли ли сте човек.." Ами честно тия не са само за удряне. Заради тях можех да загубя всичко, което имам  Confused

Пак ви казвам, ако не бяха такива, а най-обикновени хора, нямаше да се отърват с "нищо им няма"..Щото наистина абсолютно нищо им нямаше   Shocked

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
леллел, Бубс, истинкси ад  Close
Добре, че няма жертви  Praynig
Много безмозъчни с твърде бързи и мощни коли има...  Tired

Запали свещ сега и другата година и по-другата и така.  Hug

# 38
  • Мнения: 56
Наистина сте имали късмет!

С мъжа ми са ни удряли, защото спираме на жълто, а джипът зад нас мисли да мине. И това на кръстовище, където винаги има полицаи.

Таксиджия е набивал пред мъжа ми спирачки на празен булевард без никаква причина.  Човекът решил някой да му плати ремонта очевидно, но за късмет мъжът ми не го ударил.

А не е необходимо да караш мощна кола, за да се правиш на велик. Миналата седмица в квартала на едно кръстовище с 5 улици и никаква видимост от едната страна се задава с бясна скорост един с мотор и право върху 2 момчета със скутер. Съборил ги, въобще не намалил да погледне живи ли са и изчезнал. От близкото заведение вдигнали момчетата, измили ги, предложили им да викнат полиция, защото знаели кой е. А те: "А не, нямаме документи".

Мога да продължа доста дълго. Затова шофьорската ми книжка събира прах в шкафа.


 

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 15:11 от annaanna

# 39
  • Мнения: 5 622
Ох, въобще не зачеквайте темата за моторите, че там е направо страшно. На какви неща съм се нагледала в реанимация, не е истина  Confused

Аз ще продължавам да си карам колата, просто толкова съм свикала, че не мога да си представя да я нямам. А иначе живея на място, където по принцип не ми трябва ежедневно транспорт...Но автомобилът е предимство, свобода и независимост. Трябва си и това е. Пък и аз като не карам, нали мъжът ми шофира..То ако и с него се случи нещо, пак ще е толкова страшно, колкото ако стане с мен. Господ да ни пази!

  bouquet

# 40
  • Мнения: 679
Вчера четох темата и направо настръхнах, добре че си го пуснала и Господ ви е пазил и сте добре с детето.
Снощи и нас за малко да ни отнесат, също бяхме с детето, караше съпруга ми. Един тъпанар ни отне предимство, но добре че и на нас ни се размина, въпросния бързащ господин наби спирачки и успя да спре, беше въпрос на секунда да ни удари, вече виждах как влиза при мен. Изпитах неописуем ужас...вярвам, че някой ни пазеше от небето...

# 41
  • Мнения: 4 118
Преди един месец, на Околовръстното, на един светофар, един шофьор на камион ме пропусна да заобиколя преди него авариралата в дясната лента лека кола. 200 метра след светофара, явно забравил за съществуването ми, навлезе в моята лента, закачи ме в задната лява част на колата, завъртя ме, влачи ме странично 100тина метра, след което ме изхвърли в съседната лента със задницата напред, където се ударих челно с лек автомобил.
Не вярвах на онова за живота и лентата пред очите, дотогава. Спаси ме коланът и ниската скорост, с която се движех.
После героят половин час не излезе от камиона да види дали съм жива и имам ли нужда от помощ. Явно яростно е въртял телефони, защото дойдоха две червендалести ченгета, които носиха от 9 кладенеца вода, за да го изкарат невинен. Сега го съдя и след 5-10 години може и да се похваля, че виновникът си е понесъл отговорността Confused
По улиците има идиоти, Господ да ни пази от тях. И все пак - не забравяйте предпазните колани.

# 42
  • Мнения: 95
когато е малкият дявол е добре,но да не дава господ сериозни произшествия както казва татко "ламарините се изправят,но хората не се  връщат"

# 43
  • Мнения: 738
Сега го съдя и след 5-10 години може и да се похваля, че виновникът си е понесъл отговорността Confused
По улиците има идиоти, Господ да ни пази от тях. И все пак - не забравяйте предпазните колани.


А, не се притеснявай, моето дело е 4-годишно вече ooooh!

# 44
  • Мнения: 95
Преди един месец, на Околовръстното, на един светофар, един шофьор на камион ме пропусна да заобиколя преди него авариралата в дясната лента лека кола. 200 метра след светофара, явно забравил за съществуването ми, навлезе в моята лента, закачи ме в задната лява част на колата, завъртя ме, влачи ме странично 100тина метра, след което ме изхвърли в съседната лента със задницата напред, където се ударих челно с лек автомобил.
Не вярвах на онова за живота и лентата пред очите, дотогава. Спаси ме коланът и ниската скорост, с която се движех.
После героят половин час не излезе от камиона да види дали съм жива и имам ли нужда от помощ. Явно яростно е въртял телефони, защото дойдоха две червендалести ченгета, които носиха от 9 кладенеца вода, за да го изкарат невинен. Сега го съдя и след 5-10 години може и да се похваля, че виновникът си е понесъл отговорността Confused
По улиците има идиоти, Господ да ни пази от тях. И все пак - не забравяйте предпазните колани.

дано нещастници като този да си платят,надявам се го осъдиш в най-скоро време,мисля,че ако на мен се случи такова нещо,ако съм в състояние ще яде дръвцето тоя,първо ще го трепя после ще го лежа,честно

# 45
  • Мнения: 4 118
мисля,че ако на мен се случи такова нещо,ако съм в състояние ще яде дръвцето тоя,първо ще го трепя после ще го лежа,честно

просто не зная как мъжът ми се въздържа от такава реакция, когато пристигна на произшествието. Сигурно, защото беше зает с психическото ми състояние. Факт е, че още не съм се качила да карам, а честно казано, не знам дали ще дойде момент, в който да съм готова да се престраша.

# 46
  • Мнения: 95
незнам дали вярваш в леенето на куршум за уплаха,но на мен ми е помагало

# 47
  • Мнения: 843
     Бубеййй,  мале изтръпнах.   Толкова се радвам, че сте добре!  Не че се познаваме лично ,  но си  дружка  форумска, чета те,, присъстваш..  Ех, че гадно. Ако трябва пий още едно. Hug
    Всяка сутрин по инерция повтарям на момчето ми " Карай внимателно", а всъщност бая да не го среща Мечка т.е:   пиян , идиот, наркоман, бесен/ а  на половинката си , блондинка с два дни стаж и джип, богопомазан лигльо,  чичко с 12  диоптъра и тремор, и пр. и пр.
      Дай ,боже да не ни среща.

    п.п.  Черпя те едно  мартини. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 5 622
Найка, благодаря ти! Общо взето изпих доста от как стана това  Crazy И свещи палих и на Бога благодарих..Дано не се случват повече такива неща, защото наистина ти дават повод да се замислиш колко преходно е всичко и как връщайки се, нищо неподозиращ от някъде, може и да не стигнеш до в къщи..  Confused

Пожелавам успех на тези, които са завели дела! Дано справедливостта възтържествува. Дано си върнете по-скоро увереността и да шофирате отново (имам позната, която страшно обичаше да шофира, но след като без малко не блъсна дете, което изскочило на пътя след топката си, повече не се и качи на колата си!!!)

  bouquet

# 49
  • Мнения: 3 835

Роси, прочетох ти аз поста, ама ми се изправи косата, та направо не ми се пишеше, и все пак...
Толкова добре те разбирам, слава богу, че си успяла да реагираш!
Преживяла съм челна катострофа, по аналогичен начин, не е нито за писане, нито за разказване.
Страшното е, че всеки си мисли, не и на мен, ще ми се размине, аз съм безсмъртен, това е проблема. И смело, без грам мозък се хвърля да трепе себе си и другите, нищо неподозиращи жертви!

# 50
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Роси, прочетох ти аз поста, ама ми се изправи косата, та направо не ми се пишеше, и все пак...
Толкова добре те разбирам, слава богу, че си успяла да реагираш!
Преживяла съм челна катострофа, по аналогичен начин, не е нито за писане, нито за разказване.
Страшното е, че всеки си мисли, не и на мен, ще ми се размине, аз съм безсмъртен, това е проблема. И смело, без грам мозък се хвърля да трепе себе си и другите, нищо неподозиращи жертви!

на мен Теди за 10 год.зад волана сефте ми се слу4и Rolling EyesНякак реагирах,незнам как стана,явно рефлексите са ми добри,но........както пишат вси4ки моми4ета да благодарим на Господ,4е е бил с нас Hug
Аз от тогава заспивам със сцената и все ми е оня тъпак с пежото пред о4ите CloseКато на сън ми е вси4ко Rolling Eyes
От миналия 4етвъртък (незнам какво е това,но.......) за няма и седмица пред мен станаха 4 катастрофи,2 от тях само в4ера ConfusedСега незнам защо,но се моля детето ми да се прибере живо и здраво от ексурзия PraynigНещо много се наплаших.

Моми4ета,моля ви внимавайте Praynig

# 51
  • Мнения: 3 835
...но........както пишат вси4ки моми4ета да благодарим на Господ,4е е бил с нас Hug..........

И господ ни пази, вярно е! След катастрофата ни, от жабката беше изпаднала иконка на св. Мина, покровител на шофьорите, която сме забравили кога сме купили и сложили там. Настръхвам само като пиша това!

Но и господ ще ни пази само до един момент, от там нататък сме ние! Помогни си сам, за да ти помогне и господ!
Но какво да кажем, когато убиеца изскача от завоя и ти нямаш никаква вина?!
Роси, ако знаеш колко много време ми трябваше да превъзмогна психически ужаса и остатъците от него, и още не съм. Нормално е да се притесняваш и все в тази посока да мислиш. Ама по-добре недей, мисли за друго... Hug

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
...но........както пишат вси4ки моми4ета да благодарим на Господ,4е е бил с нас Hug..........

И господ ни пази, вярно е! След катастрофата ни, от жабката беше изпаднала иконка на св. Мина, покровител на шофьорите, която сме забравили кога сме купили и сложили там. Настръхвам само като пиша това!

Но и господ ще ни пази само до един момент, от там нататък сме ние! Помогни си сам, за да ти помогне и господ!
Но какво да кажем, когато убиеца изскача от завоя и ти нямаш никаква вина?!
Роси, ако знаеш колко много време ми трябваше да превъзмогна психически ужаса и остатъците от него, и още не съм. Нормално е да се притесняваш и все в тази посока да мислиш. Ама по-добре недей, мисли за друго... Hug

Тео,Бубе,моми4ета,  bouquet

# 53
  • Мнения: 71
ужасна е случката, супер че ви се е разминало. но ако премислим ситуацията означава че никой не поглежда в огледалата за обратно виждане и никой не пуска мигач.докато няма полиция в тая държава,няма да престанат подобни случаи.замислете се че няма един написан акт за неправилно използване на светлини и неправилно престрояване, неправилно изпреварване ...докато не започнат да им бъркат в джоба ежедневно с актове и глоби , няма да има промяна

# 54
  • Мнения: 1 572
наистина добре че се  е разминало но движението във варна е ужасно просто нямам думи

Общи условия

Активация на акаунт