Ходите ли на къмпинг?

  • 8 377
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 315
Не, не ходя.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Спала съм на  newsm41 3-4 пъти досега( в непоследователни дни). Ми не си умирам от кеф  Confused
...водааааа    sport027 , баняяяя  newsm37 , WC  smile3550... такива някакви дребни екстри обичам  Heart Eyes

3-та опция получи 1 глас  Flutter

# 47
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ходим си най-редовно:)
само миналата година пропуснахме.....

# 48
  • UK
  • Мнения: 1 334
ходих за първи път на къмпинг миналата година на олипиадата в гърция-беше супер, на морето и извън града и лудницата. имаше си легла в палатките,бани,тоалетни,ресторантче,магазинче-все важни неща,че бях и бременна и вечно гладна Laughingпреди пък само на бунгала ходех. ама сега с бебето и с баба-апартамент,не виждам друг начин.

# 49
  • Мнения: 83
Дара, ти ми разчовърка любопитството за нещо ново, та да питам къде точно се намира Арапя? Може ли караваната да се изкара на самия плаж т.е.на пясъка, има ли къде да се оставя сърф,  цени знаеш ли? Ако не те затруднявам Embarassed Ще ми е приятно да напишеш нещо повече за Арапя. Предварително ти Благодаря!

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 606
дара, последната седмица на юли ще сме на Арапя Grinning Ще сме много народ, като нищо може и да се видим.

Тра-ла-ла и аз смятам да се вестна за два-три дни там по туй време. Срещата и мястото - допълнително ще уточним , както казваше един мой преподавател по математика Grinning Ура, ура.

Вместо Дара на въпроса къде е Арапя отговарям аз: Арапя е между с. Лозенец и Царево, след къмпинг Оазис и е прекрасно място за море

# 51
  • Мнения: 1 533


Тра-ла-ла и аз смятам да се вестна за два-три дни там по туй време. Срещата и мястото - допълнително ще уточним , както казваше един мой преподавател по математика Grinning Ура, ура.



 Grinning Heart Eyes Crazy
Страхотно, ще се видим! Я кажи, че отсега ме е страх да не се подриска най-дребната ми? Какво да й давам да яде там, минерална вода ще пие то е ясно, но да й взема ли буркани оттук, има ли там откъде да се пазарува за храна. Мъжът ми вика че съм откачена да се шашкам, щяла да яде барбекю. Да, да, за обед и вечеря цяла седмица, супер! На 1г10м ще е тогава.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Мдааа, да ти призная с дребосък не съм ходила, но като гледам колко дребовци израстнаха от съвсем малки бебета там...имам позната с две близначки вече големи - бяха за първи път с караван все пак на няколко месеца. Ще поразпитам обче вече препатили и ще докладвам. Барбекюто е чудна идея, ама всеки ден...абе Яна гладна няма да остане Heart Eyes
 Ще питам довечера и ще ти кажа после какво има, няма ...

# 53
  • Мнения: 141


Тра-ла-ла и аз смятам да се вестна за два-три дни там по туй време. Срещата и мястото - допълнително ще уточним , както казваше един мой преподавател по математика Grinning Ура, ура.



 Grinning Heart Eyes Crazy
Страхотно, ще се видим! Я кажи, че отсега ме е страх да не се подриска най-дребната ми? Какво да й давам да яде там, минерална вода ще пие то е ясно, но да й взема ли буркани оттук, има ли там откъде да се пазарува за храна. Мъжът ми вика че съм откачена да се шашкам, щяла да яде барбекю. Да, да, за обед и вечеря цяла седмица, супер! На 1г10м ще е тогава.


Не можах да се сдържа като видях името на Арапя Laughing
Ходим там от незапомнени времена, но тази година ще пропусна по уважителни причини, освен ако не намерим начин за 2-3 дни да оставим бандата и да се топнем в арапейското море.
Така, сега отговарям по същество.
Има хранителен магазин със всякакви стоки. Има тараби с плодове и зеленчуци. Има  будка за тестени закуски. Всички кръчми предлагат обедно меню, т.е. готвено. А и сте на две крачки от Царево и Лозенец, ако закъсате за нещо.

# 54
  • Мнения: 1 533
Ana_D, бомбото, благодаря ви за успокоявката. Ми то все едно сме тук в квартала значи, само дето и море ще имаме. Crazy

Мъжете се скъсаха да ни бъзикат, ще сме поне 5-6 с много малки дребосъци и майките все се тревожим ще има ли откъде да купуваме мляко, закусчици, плодове... Викат - колко му е бе, докато станете сутринта и ние вече ще сме ходили до Бургас за кисело мляко, ще сме се върнали и закуска ще сме приготвили... Laughing

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
била съм веднъж на къмпинг и като си втълпих, че е много мръсно започнах да пъпчасвам на психическа основа. 1-во ми беше адцки гадно, че има обща баня, 2-ро тоалетната беше с клекало Sick отврат клякаш и ако оцелиш - оцелиш , ако не...
много депресирана се чувствах. След това заваля един дъжд и палатката се напълни с вода. Всичко стана във вода и кал. Тогава съвсем имах нужда от антидепресанти. Не ми е хубаво на къмпинг и никога повече не исккам

# 56
  • Мнения: 423
От малка ходя на бунгало, и смятам че това е най-готиния и романтичен начин да почиваш на море. И не мога да си представя да се "затворя" в хотелската стая, и че ще ми е весело... Wink

Общи условия

Активация на акаунт