Ходите ли на къмпинг?

  • 8 368
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 698
Аз без хубава баня и сателит не мога да си почина.  Laughing
От едно време съм си така, сега пък вече с Буболечкин без удобства - забрави!  Grinning

# 31
  • Мнения: 580
Ходя от 10-тина години и мисля да ходя поне още 50тина  Sunglasses
И не съм пропускала....Само преди 2 години когато се роди Митака бяхме на квартира в Черноморец, защото беше на 2 месеца все пак.Но само спахме там.Иначе по цял ден бяхме при приятели на палатка на градина.
Миналата година /аз бременна  в 3-4 месец/бяк бяхме на Градина.
Това лято пък беше голямо чудене.По принцип с таткото сме ентусиасти да водим дребните на палатка /Митака ще е на 2 години, Дея на 7 месеца/, но проблема е че не можем да съберем багажа в колата  Sad.Явно "плачем" за ван или ремарке в краен случай.Така, че ще ходим на бунгало  Cry.Много ме е яд, но няма как....
Почивката на къмпинг /било то на море или на планина/ е най-якото нещо!!
Преди да отида за първи път и аз говорих, че без удобства не отивам никъде, но добре че склоних да пробвам.

# 32
  • Мнения: 83
Ходя на къмпинг /по скоро е диво къмпингуване/ до къмпинга Laughing Смело мога да кажа, че в близките години да сме живи и здрави на квартира или хотел няма да отида. За мен по-хубава почивка от това няма. А сега вече имаме и каравана, та се сещате Joy Сутрин се събуждаш с морето, а вечер заспиваш с него - от това по-хубаво няма. Децата са по цял ден навън около нас, в басейна, игра, сърф, абе КЕФФ.  Много ми е неприятен момента до плажа, то са чадъри, кофи и лопати, хавлий, води, кучета, пояси и др. УЖААС! Не знам как го правите това с носенето и после в жегата да си го съберете и да си тръгнете? Аз немога. Гадно е.
 С готина компания, бира и мезе.. А да питам, има ли някой който ходи на Корал /това се намира между Китен и с.Лозенец?/ И дали и тази година ще става  newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
По друг начин изобщо не мога да почивам на море. Откакто се помня, винаги сме били на къмпинг. Преди бяхме с палатки, сега сме с каравана и сме в собствен къмпинг. Баните са луксозни, тоалетните също. Да не говорим, че съвременните каравани са с баня, тоалетна, камина, миялна и какво ли още не. Къмппинг съвсем не е еквивалентно на мизерия. А и не виждам как бих си затворила децата в хотел.

Опитвали сме се да почиваме на хотел, на Слънчев бряг. Не устискахме и на 8-мия ден си стегнахме багажа. Претъпканите плажове, шумотевицата и боя за чадър и стол... Мерси ще кажа аз.

# 34
  • Мнения: 83
Извинявай, но какво означава собствен къмпинг и къде Shocked?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ами означава наш. В съвсем буквалния смисъл на думата "собствен".  Simple Smile Част от него е само за нас, с нашите каравани, останалата е с "наематели". Повечето от години са си на нашия къмпинг, плащат си цял сезон, дори и през зимата оставят караваните си там.

Намира се до Арапя. Всъщност, част от самия Арапя.

# 36
  • Мнения: 64
Не, нещо не мога да си го представя без топла вода, тоалетна и другите глезотии,

които предлага хотелът. А иначе за хората, които го предпочитат сигурно е голяма

авантюра Wink

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Никого няма да убеждавам да къмпингува, само ми е любопитно - защо сте решили, че на къмпинг по подразбиране няма топла вода, тоалетна, баня, телевизор, ток и други "глезотии"? Верно е, че къмпинга ни доближава до природата, но не чак в толкова буквалния смисъл.  Laughing Laughing Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 505


Намира се до Арапя. Всъщност, част от самия Арапя.

Собственичката да не се казва Валя?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Валя и Дани са от собствениците, да.  Grinning

# 40
  • Мнения: 1 533
дара, последната седмица на юли ще сме на Арапя Grinning Ще сме много народ, като нищо може и да се видим.

# 41
  • София
  • Мнения: 505
Не ходя на къмпинг - досега още никой от моите приятели не е успял да ме убеди, но миналата година открих такова място, което е съчетание от удобствата на хотела и очарованието на къмпинга.
Това са няколко къщи хотелски тип /имат баня с тоалетна и топла вода, кухненски бокс и се почистват от персонала всеки ден/ разположени на брега на морето. Комплекса е заграден и децата не могат да излязат. Много са опасни според мен тези къмпинги, които са разположени на скалист бряг - страх ме е децата да не се подгонят в тъмното и някое да падне, а също така и някой попрекалил с алкохола летовник.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
дара, последната седмица на юли ще сме на Арапя Grinning Ще сме много народ, като нищо може и да се видим.

Ние ще сме там от 1-ви август. Или поне такива са плановете. А и в самия Арапя май в последните две години изобщо не съм влизала. Но ако се засечем, ще ми е приятно.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 187
Полевите условия не ги долюбвам! Е ако ми се наложи ша го преживея, ко да прая Mr. Green!

# 44
  • Мнения: 2 534
Досега ходехме на палатка по язовирите , не на къмпинги , че има много хора .

Тази година сме на Батак , ама незнам с това малко дете , може би ще сме на бунгала .

Общи условия

Активация на акаунт