® E-bay - тема 11

  • 28 323
  • 800
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 10 311
записсссссссссссссс  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 457
Здравейте
Имам един проблем та реших да споделя ако на някой друг му се е случвало. Опитвам се да се бидна за едно екипче обаче ми изписва че не мога тъй като продавачът не изпраща в чужбина. А продавачът каза че се опитал да даде че изпраща интернационално, но също не е успял и каза че въпреки това ще ми го прати ако спечеля.  newsm78

Има ли някой такъв проблем. Дали не е нещо в новите правила, а пък аз да съм го пропуснала Laughing

# 18
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Как ще го спечелиш като не можеш да наддаваш?Той трябва да си оправи настройките в обявата преди това. Peace

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Как ще го спечелиш като не можеш да наддаваш?Той трябва да си оправи настройките в обявата преди това. Peace

 И аз това щях да попитам. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 952
Здравейте
Имам един проблем та реших да споделя ако на някой друг му се е случвало. Опитвам се да се бидна за едно екипче обаче ми изписва че не мога тъй като продавачът не изпраща в чужбина. А продавачът каза че се опитал да даде че изпраща интернационално, но също не е успял и каза че въпреки това ще ми го прати ако спечеля.  newsm78

Има ли някой такъв проблем. Дали не е нещо в новите правила, а пък аз да съм го пропуснала Laughing


Имах такъв случай, продавачът шипваше международно, но не можеше да се наддава, ако не си регистриран в UK,  регистрирах се в UK и си реших проблема.

# 21
  • Мнения: 1 457
Сега му писах на продавача че не мога да наддавам но още нямам отговор. ето тово ми е отговорила вчера: Hi, you recently contacted me regrading shipping to Bulgaria. Unfortunately, I cannot now add international shipping to the item as someone has put a bid in, but if you bid and win I will send it to you.
Това означа че докато някой не наддава тя не може да промени настройките, нали?
А как да се регистирам в UK newsm78

Ще видя какво ще ми каже пак. Благодаря на всички отзовали се   bouquet

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
Arven,веднъж регистрирана можеш да пазаруваш  от всички и-беи,стига да шипват до България Mr. Green

# 23
  • Мнения: 166
Момичета имам нужда от помоща ви.
Проблемът ми не е с ибей,а с пейпал.
Явно някой се е опитал да плати чрез моята карта и пейпал го е засякъл и спрял,но също така и акаунта ми.Сега не мога да плащам. ooooh!
Писах им няколко пъти и последно получих ето това::
Не мога да разбера,какви документи искат да им дам.Притеснява ме също това,да не е някой фалш?! ooooh!


Thank you for contacting PayPal.

Hello my name is Harry, I am sorry to hear about the situation regardingthe limitation on your account, and understand your frustration and concern over this issue.  I am happy to assist you with your questions. Limited Account Access means that access to sensitive account features will be limited until the required steps to restore your account access have been completed. Follow the
steps below to restore your access: 
  1.  Log in to your account at https://www.paypal.com/   
2.  Click "Resolution Center" on the Account Overview page.   
 3.  Complete all steps listed in the Steps to Remove Limitations table, to remove the limitation,  Note:    · 
 Appeals cases and faxed documentation are worked in the order they are received    ·   Uploaded files are received almost instantly and electronically attached to the case. Therefore, our agents can review your claim more quickly    · 
 Once you complete all of the steps, we review the case and send an email with the outcome of the review.  For status information on your account access, click "Resolution Center"on your Account Overview page. Please let me know if you need further assistance. Sincerely,Harry PayPal Resolution ServicesPayPal, an eBay Company

# 24
  • Мнения: 414
Ей,човек да не отиде да се разглези малко,всичко сте изписали
mam@ и аз съм във фонда newsm53

The same myself на рождения ден Peace

# 25
  • Мнения: 1 952
Arven,веднъж регистрирана можеш да пазаруваш  от всички и-беи,стига да шипват до България Mr. Green
Говорим за нещо друго в случая все пак.
arven, трябва да смениш регистрационния си адрес, но мисля, че няма да стане ако нямаш познати с реален адрес в Англия.

# 26
  • into the blue
  • Мнения: 771
 Embarassedкакто винаги не съм разбрала за какво става дума ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 457
Arven,веднъж регистрирана можеш да пазаруваш  от всички и-беи,стига да шипват до България Mr. Green
Говорим за нещо друго в случая все пак.
arven, трябва да смениш регистрационния си адрес, но мисля, че няма да стане ако нямаш познати с реален адрес в Англия.
Ясно, разбрах. И аз предполагам че няма да стане. Благодаря  Hug

# 28
  • Мнения: 94
Здравейте познавачи на e-bay-ските дебри Simple Smile
имам нужда от съвет - как да намеря продавачи на карти за игра и оборудване за бридж. С търсачката ме праща на някакви спонсорски връзки. Моля за съвет Sad и предварително благодаря   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 685
 Rolling EyesКак върви пазара- Thinkingзатишир май нещо-сега аз имам питанка -за лаптопите-какъв откъде най-сигурно и изгодно-знам че дук имаше пазарували такива от ибей-Дуранго-включи се -ако някой е готов да ми помогне-може и на ЛС-за да не олапваме Laughingтемата-да кажа че го искам-малък/за дамска чанта Laughing-7 инча например/евтин-за форумите и някои филмчета-нищо по-специално,че удома вече fight fight hitза стационарния Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт