ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 64 266
  • 1 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 362
Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".
Темата е за въпроси към модератори и администратори и моля потребители да не отговарят на въпроси на други потребители, особено в случай, че не са запознати детайлно с проблема/въпроса и не са 100% убедени в правотата на твърденията си.

Моля, когато имате предвид конкретна тема/публикация или потребител - давайте линк към темата/мнението или профила на потребителя.

ПРЕДИ да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от ЗАКОВАНИТЕ ТЕМИ по-горе.

На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 10:24 от neg_mod

# 1
  • Мнения: 6 274
Простете любопитството, но някоя от картинките ли се оказа "виновната" за тази лудница днес?  Rolling Eyes

# 2
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Kak moga da pisha na kirilica? Ne vijdam takava opcia.. predi ia imashe?

# 3
  • Мнения: 6 274
Kak moga da pisha na kirilica? Ne vijdam takava opcia.. predi ia imashe?

Кликни върху синьото квадратче, на което пише EN и си готова.

# 4
  • Мнения: 6 362
Простете любопитството, но някоя от картинките ли се оказа "виновната" за тази лудница днес?  Rolling Eyes

В банер код е бил проблемът, да.


Kak moga da pisha na kirilica? Ne vijdam takava opcia.. predi ia imashe?

Ако не виждате бутончето на Кредора и работите с Internet Explorer 8, натиснете това бутонче

# 5
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Благодаря - проработи ЕИ8! Hug

# 6
  • Мнения: 593
Влизам само да кажа БЛАГОДАРЯ  Grinning  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 916
Искам да питам за тази иконка - - видях един пост с такава иконка, обаче аз не я намирам в списъка "Икона на съобщението:", когато започна да пиша пост. Но въпросът ми е друг - за какво се използва? За усмихнатите човечета и питанките ми е ясно. Но за какво ще се използва телефончето?

# 8
  • Мнения: 6 362
Телефончето се поставя автоматично като икона на съобщение, когато се публикува от мобилна мрежа/мобилен телефон.

# 9
  • Мнения: 4 916
Благодаря за отговора  Hug Успокоих се след като разбрах защо я нямам  Blush

# 10
  • Мнения: 1

здравейте аз сам самотна майка детето не е признато от баща му и получавам 290 лв майчинство без детските .моля пишете ми какво ми се полага по закон

# 11
  • Мнения: 6 362
preslava85, въпросът Ви не е от компетенцията на модераторите и администраторите на форума.
Тук може да задавате въпроси, свързани с ползването на форума и функционалността му, а въпросите и дискусиите са в съответните тематични подфоруми.

 Прегледайте подфорум "Родители, отглеждащи сами децата си" и по-специално закованите теми в него, например Какви привилегии имат самотните майки? Какви са нашите права и п … биологичния баща? и Необходимото Ви законодателство и образци на документи

# 12
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Аз ли бъркам нещо, но не успявам да публикувам отговор в една от темите Съвети за здравословно хранене?
По-точно изобщо не виждам икона за цитиране или отговор.

 http://www.bg-mamma.com/index.php?board=81.0

Извинете ме ако има обяснение което съм пропуснала.
Или ако е нещо елементарно, но не съм много активна и знаеща. Благодаря ви!

# 13
  • Мнения: 6 362
"Съвети за здравословно хранене" е подфорум за консултации със специалисти, а не е дискусионен форум.
В правилата му е записано това.

По съществото си този подфорум е от типа “Въпроси и Отговори” и по тази причина не е насочен към създаване на общи дискусии, което означава, че потребителите нямат право да публикуват мнения/отговори/въпроси, в теми, публикувани от други потребители.

Всеки потребител може да започне нова тема - да зададе въпрос към специалист, но няма право да се намесва в другите теми.

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 17:25 от Mamma

# 14
  • Германия
  • Мнения: 240
Забелязах, че от както я има рекламата на Weber в “Дом и семейство“, когато прозореца на браузъра се намали, текста не се намества автоматично, а стои отрязан...смотано го обясних, имам предвид това. Не е кой знае какъв проблем, но за мен е дразнещо, понеже браузърът ми е свит наполовина през цялото време..има ли възможност да се оправи?  Blush

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 10:20 от Косьо

Общи условия

Активация на акаунт