® E-bay - тема 11

  • 28 365
  • 800
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 434
Здравейте,някой може ли да ми каже,какво ще рече-GWP SIZE? Rolling Eyes

# 736
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Я да питам аз... на 13-14 юни трябва да ми е пратено комплектчето на коли което спечелих,но го няма още.... Трябва ли да се притеснявам?


Седя тука и си мисля,добре де даден продукт примерно нов струва 150-200 долара примерно,но тук го има обявен за 1-2 долара.Да речем,че цената му стане 50 долара.Къде им е печалбата на продавачите? newsm78 Крадени ли са какви са  Mr. Green Много ми е странно....

Дуранго ,включи се ти си спец в ибей.Дай мнение по въпроса  Flutter

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 22:23 от илонитка

# 737
  • пловдив
  • Мнения: 398
Е ,малко прекаляват с тия пощенски за това комплектче ми искат http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1802601 … ms=tab%3DWatching 6 лири доставка Crossing Arms

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

Хммм... туй китайско нещо много евтино... Дали ще е ОК? И аз ще чакам за отзиви, щом го получиш!

А каква е разликата между него и това: http://cgi.ebay.co.uk/SLIM-4GB-MP3-MP4-FM-VIDEO-RADIO-PLAYER-FRE … otoQQcmdZViewItem
Според описанието не видях никаква разлика...

# 739
  • into the blue
  • Мнения: 771
Я да питам аз... на 13-14 юни трябва да ми е пратено комплектчето на коли което спечелих,но го няма още.... Трябва ли да се притеснявам?


Седя тука и си мисля,добре де даден продукт примерно нов струва 150-200 долара примерно,но тук го има обявен за 1-2 долара.Да речем,че цената му стане 50 долара.Къде им е печалбата на продавачите? newsm78 Крадени ли са какви са  Mr. Green Много ми е странно....

Дуранго ,включи се ти си спец в ибей.Дай мнение по въпроса  Flutter
По мои наблюдения актуалните  стоки стигат  същата  цена като в магазините,а 2 употреба каквото дойде е добре дошло.Това си е мое лично мнение!А за комплектчето има още време,но не ти ли е написал кога го е пратил?

# 740
  • Мнения: 1 650
Значи аз нямам особени наблюдения, освен за колите и Gymboree
при Gymboree нещата се - купуват се разпродажбите и се пускат в ебей. Тези неща които пуснах на yaya са от миналогидишните серии към септември, октомври. Купуват ги по долар два три четири и ги пускат. При колите мазалото е пълно, американските компании всичките са закъсали и всеки ден излизат все по ниски цени, диларите се надпреварват да свалят. На края на миналата година Chrysler oбяви всичките си наличности за втора употреба и свалиха 30-40% от цената да ги разпродадат. Кой намазал намазал в Германия още продават Srebring Limited за 18 000 Euro с кожен салон, навигация и кво ли не.
Единя от дилърите беше пуснал Dodge Caravan 2006 година за $7000 долара нямаше и 20 000 мили
Сега масово се сменят и се минава на малки коли, така че и ние ще намжем, В момента ebay има 1300 мустнага

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 23:28 от Durango

# 741
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Аз наблюдавам една преса за коса.Да вярно от миналата година е  newsm78 Ама тя и новия модел от 2008  се продава на 50% поне като цена.Както и да е ,няма значение  Peace
Не помня дали имам писмо в пощата кога ми е пратен комплекта,ще изчакам още малко  Hug
Лека нощ,че вече едва гледам  Peace

# 742
  • Мнения: 1 650
Мимита
аз не знам какво да пазарувам
разбирам от компютри, за коли много съм чел затова, иначе не разбирам да ги оправям, само газ и каране
А тук седя и "преписвам" от вас какво да купя.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Като  дойде ще ви кажа дали свири. Laughing
Купих го в момент на умопомрачение след като сина ми ми каза, че неговия плеар се нуждаел от поправка/т.е. от пари/ пък и то е китайско neo в края на краищата и струва 2 пъти повече тук. Ако не свири - край с висшите технологии  Joy и без това не са ми интересни.

Илонитка, днес получих едно потниче /на gymboree - тотално заразена съм Mr. Green/ платено на 10 юни.... като вземах днес ролера пощаджийката ми подава срамежливо едно пликче пристигнало на 21 юни... ама щото не било малък пакет а писмо та затова забравили да ми го дадат пък съобщение не се знае защо не пуснали.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Durango, какво преписваш от нас? Парцалки ли?  Laughing Ние ще вземем да преписваме камиончета, ама чакаме твоето да дойде и да му е всичко наред!  Grinning

Flash, надявам се да е ОК плеъра!

# 745
  • Мнения: 1 650
Мимита и парцалки и каквото ми се стори интересно примерно сребро и рей бани гоблените ми ги каза Despina
А сега се чеша за един Ford Mustang, ама не Шелби

# 746
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте,някой може ли да ми каже,какво ще рече-GWP SIZE? Rolling Eyes

Gift With Purchase

# 747
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Добро утро!
С голяма изненада току що установих,че съм спечелила нещо без да знам  Mr. Green
Ей го на http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200235048 … :B:EOIBSA:US:1123

# 748
  • някъде
  • Мнения: 979
Фийдбека е уникален...-85% при 8 продажби Joy Joy Joy

# 749
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
Фийдбека е уникален...-85% при 8 продажби Joy Joy Joy
Ми то 1 отрицателна да има и ей го.... Joy Joy Joy
Изобщо съм забравила кога съм я сложила  даже на снайпер,ама иначе с безплатна доставка  Joy Joy Joy
Тя оценката даже е неутрална  и то защото били зле опаковани  Flutter Китайска му работа..

Общи условия

Активация на акаунт