Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 084
Аз съм от бавно загряващите. Първо помослих, че Ивка ще трябва да черпи.
Карина, да ви имам трапчинката. Голям е симпатяга Митето.

# 241
  • Мнения: 64
Благодаря ви моми4ета, много сте мили smile3525. Децата ни са като звезди4ки, светят и сияят и те омагиосват с такава сила......Да са ни живи и здрави Hug Hug  Hug

# 242
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Carina, наистина е прекрасно детето ти - толкова живи очички има.
Да ти е живо и здраво! И щастливо!
А вие вече сватосахте ли се? Защото аз имам щерка...

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 21:42 от Gankata

# 243
  • Мнения: 64
Ние нали сме си срамежливи си нямаме оЩе мома и с радост приемаме твоето предложение Hug Hug

# 244
  • Мнения: 13 512
http://www.album.bg/abadan/Ето и от нас няколко нови. Косата нали вече порасна, голямо обожание настана. Все я реши и навежда назад глава - колко дълга е станала. Суета:-)
http://www.album.bg/abadan/

# 245
  • Мнения: 180
http://www.album.bg/abadan/Ето и от нас няколко нови. Косата нали вече порасна, голямо обожание настана. Все я реши и навежда назад глава - колко дълга е станала. Суета:-)
http://www.album.bg/abadan/



Монда , много е красива дъщеричката ти  Hug Hug Hug

# 246
  • Мнения: 1 669
Монда, дъщеря ти е истинска красавица!   bouquet

# 247
  • Мнения: 2 084
Монда, прекрасна е. Но и фотографа си го бива. Снимката с лалетата, с шпагата... Произведение на изкуството!  bouquet
Как да кача снимки в общия албум? Не успях да направя албума личен.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 22:57 от kalina@

# 248
  • Мнения: 883
Всички деца са супер!  Peace
И толкова бързо растат... Тайничко се надявам, че ние стареем с по-бавни темпове  Embarassed

# 249
  • Мнения: 180
 Момичета съжалявам, че не мога да разгледам всички снимки.  Не знам защо, но Снимка .бг не се отваря изобщо?   

# 250
  • София
  • Мнения: 9 517
Да не са те баннали?

Иначе гледам, гледам снимките и не мога да се нарадвам, какво се случва с нашите деца - страхотни са всичките и те и родителите им  Hug

# 251
  • Мнения: 180
Да не са те баннали?




Това пък животно какво е ?  newsm78 

# 252
# 253
  • Мнения: 2 084
Марая, поздрави на порасналия мъж!  Hug

# 254
  • Мнения: 1 612
Прекрасни са дечицата спор няма!

Аз сега воювам с компа, че не иска да ми сваля снимките от телефона нещо, но като се преборя с него ще кача малко снимчици и аз.

Общи условия

Активация на акаунт