Конфликтното посрещане на проблемното забременяване

  • 1 613
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Нека не превръщаме темата в спор.
Медовинка е новичка и ми се струва, че с много оптимизъм бърза напред Simple Smile
Не всеки има желание да споделя и разказва за себе си и близките си, но нека който има желание да го направи Wink Някои хора исмат нужда да споделят, други не.

п.п - емоционалните теми винаги са били леко спорни и това е защото всички сме различни и като характер и като усещане за живота

# 16
  • Мнения: 4 306
медовинка , потърси в Зачатие една статия "Етикетът на безплодието". Много неща ще ти станат ясни относно реакцията на момичетата, пишещи тук.

# 17
  • Мнения: 20
Искам да ви кажа, че при нас няма проблем нито при мен, нито при мъжът ми. Въпреки всичко аз мисля, че има неща, които хора без проблеми няма да разберат. Аз говоря открито с всички за това, че правим опити, че нямаме проблем, но никога не изпадам в повече подробности. Засега единственото нещо което ми къса нервите е репликата: "като не го мислиш и ще стане". Ами да не би само аз да го мисля? Според мен всички мислим за това, независимо дали става бързо или не. Първите месеци съм си мислила колкото и приятелките ми които вече имат бебета.
Иначе разбрах, колкото по-малко говориш с познати и близки за това, толкова по-добре. Затова и този форум е много подходящо място да споделиш и да поискаш съвет, поне за мен.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт