Гоблени-26

  • 85 284
  • 606
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 65
Може ли да помоля за схемата на Майчина радост?
Момичета терзае ме един въпрос от няколко дни.Бяхме на гости на моя леля която също шие /когато и остане време/ та тази леля има 3 деца и каза че всеки гобл. го шие по 3пъти ,Вие бихте ли шили гобл за всяко едно? Аз ших Тайната вечеря,но ако трябла да я ушия още 2пъти не се наемам./отне ми близо 2-2,5год/

Че за тайната вечеря това време не е ли бързо....  newsm12. Той е толкова голям, че сигурно само това си правила 2 год  smile3501.........или по-вероятно аз шия бавно тогава smile3506

# 556
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Goody, твоят параклис сякъш по-лилавее от на Ина221. Розата ти е страхотна. Дали няма клончета за чупене? Embarassed

Братовчедка на майка ми голяма гобленарка също е шила Тайната вечеря за двете си дъщери. Никога не бих го направила, още повече като незнам дали на децата ще им харесват гоблените въобще. В другия форум имаше подобна тема как снахите стопанисвали гоблените и не няма да ми е приятно труда ми да е стпкан в кофата.

# 557
  • Мнения: 720
ИНСТРУКЦИЯ НА ВЫШИВАЛЬНЫЕ НАБОРЫ "DIMENSIONS" kaffeetrmker_2
vvvitality     redecoration   Тук има преведени (на руски ) наименованията на цветовете ...

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 00:18 от Мимито & Светла

# 558
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Гууденце,виж,аз съм малко по-напред,досега се мъчих да снимам и да кача. hahaha
 
http://picasaweb.google.com/ina2211abv/I?authkey=D9KSZGfrc1Q

Приемам облога,чакай го след 10 г,ако сме здрави.... Laughing Ама ти го правиш 1:2
и ша ма предвариш

 smile3503 Дадено smile3521 ще докладвам честичко   за да те лазя smile3534



Goody, твоят параклис сякъш по-лилавее от на Ина221. Розата ти е страхотна. Дали няма клончета за чупене? Embarassed


отговора ще е 2 в 1   newsm03
ина показва долния десен   Blush ъгъл (снега), а аз горния десен (небето) newsm53
клонче засега няма, но все ще измислим нещо  newsm47 (малко е полегнала Тодора   Blush )



Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 11:43 от Goody

# 559
  • Мнения: 140


За един месец ги уших тези орхидеи на Ланарте, вчера ги дадох за рамка.
Др петък ще са готови Flutter

# 560
  • Мнения: 224
Здравейте, аз май за първи път се включвам в темата, ето това е, което шия в момента, шия го от 2 години сигурно, но с много големи прекъсвания, много съм доволна как става:
http://lilituuu.multiply.com/photos/hi-res/30/12?xurl=http%3A%2F … 2Falbum%2F30%2312
Между другото, радвам се, че клипчето за френския възел е добавено - наистина е много полезно, аз от него се научих и затова и го качих на сайта.  Flutter

# 561
  • Мнения: 720
Здравейте, аз май за първи път се включвам в темата, ето това е, което шия в момента, шия го от 2 години сигурно, но с много големи прекъсвания, много съм доволна как става:
http://lilituuu.multiply.com/photos/hi-res/30/12?xurl=http%3A%2F … 2Falbum%2F30%2312
Между другото, радвам се, че клипчето за френския възел е добавено - наистина е много полезно, аз от него се научих и затова и го качих на сайта.  Flutter
lsweety Много е красиво   bouquet Heart Eyes
(има ли някъде схемата да си изтеглим) Grinning
Орхидейките на Камелия също са много готини   bouquet

# 562
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
камелллия, лсуиити   newsm51 newsm51 страхотни  са - второто е любимото на мъжО  Mr. Green и съм му обещала да му го направя (кога ли  Confused )

Лсладурче   Mr. Green имаш страхотен Париж  Heart Eyes харесва ми  Blush а май имаме и друга обща страст  smile3525  


М&С - имам схемата, но суиити май има и ключ  Mr. Green и то добър  Hug
редактирам се: имам и ключа. Даже оригинално е даден в ДМЦ и Анхор  Peace

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 12:23 от Goody

# 563
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Goody, сега като си ушила повече и аз усетих причината. За розата ще почакам да порасне и да се разклони. Въвъ форума и баби пишат, така че времето е пред нас. Mr. Green

Kamelllia19, много хубави орхидейки. Май и в другия форум си ги показвала.

Lsweety, тези сезони са много красиви. Отдавна им се каня, но нещо схемата все не ми харесваше. Ако имаш възможност качи я някъде. На каква панам ги шиеш, с какви конци и какъв бод?

Момичета, някой посещавал ли е магазина на Аксиома? Другата седмица ще пътувам към София и ми се иска да си купя една от Африканките на Ланарте, а нали те са официалния вносител.

# 564
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Goody, сега като си ушила повече и аз усетих причината. За розата ще почакам да порасне и да се разклони. Въвъ форума и баби пишат, така че времето е пред нас. Mr. Green

Момичета, някой посещавал ли е магазина на Аксиома? Другата седмица ще пътувам към София и ми се иска да си купя една от Африканките на Ланарте, а нали те са официалния вносител.

мислих да те уредя по-скоро, но щом казваш да чакаме  WinkSunglasses то и аз съм готова за баба  Crazy щерката е на 18 (Мишко е на 1 и половина, но това е друга тема  Mr. Green )

в магазина на Аксиома е опасно  Laughing нахакаш ли се вътре трудно ще се измъкнеш - тоз магазин е един лепкав, лепкав ....  Mr. Green и пълен с красотички  Heart Eyes Heart Eyes след като ще си правиш гоблено-шопинг завърти се и в магазина на ДМЦ - няма да съжаляваш  Wink

# 565
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
На мен ми е далеко да съм баба, то и в подписа ми личи.

 Предите пъти ходих в ДМЦ-то, но честно казано клаустрофобията ме хваща. Много тясно, нагъчкано и въобще не мога да разберакакво продават - от всичко и нищо. Така или иначе и до там ще прескоча.

# 566
  • Мнения: 140
  bouquet, радвам се че сте харесали орхидеите.
Ето схемите на сезоните, които шие Лилка Flutter

http://vodoleika.multiply.com/photos/album/142/142

# 567
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На мен ми е далеко да съм баба, то и в подписа ми личи.

 Предите пъти ходих в ДМЦ-то, но честно казано клаустрофобията ме хваща. Много тясно, нагъчкано и въобще не мога да разберакакво продават - от всичко и нищо. Така или иначе и до там ще прескоча.

Спинки, ако идваш до Варна от тук може да си купиш Африканката, имат магазини, в които продават продуктите на Аксиома и то на цените обявени в сайта на Аксиома. Става дума за магазинчето зад пощата на Парижка комуна, ако нямаш път насам, мога да взема каквото си харесаш и да ти го метна по пощата или пък да си направим с мъжлето разходка до Добрич и така да се и запознаем.
Аз лично от там си пазарувам нещата на Ланарте, сега за РД-то смятам да си взема индийките, много съм им мераклийка.

За орхидеите - страхотни са! Тя и Катенцето ги представи наскоро, но на ленената панама.

lsweety, сезоните са прекрасни!

# 568
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Марулче, благодаря. То като не можем ние, вие ще дойдете. Mr. Green Ще ги потърся в София, така или иначе една седмица ще сме там. Просто ми е интересно какво има в магазина.

# 569
  • Мнения: 161
и един специален подарък за майсторките гобленарки и за нас останалите   Laughing цъфна тази сутрин и не мога да се нахваля Sunglasses


Аууу каква красавица... #Crazy  Аз имам оранжева, ама е като фуния, червена фуния и тъмно червена кичеста, ама тази е просто приказна... С право се хвалиш  smile3501 Жалко, че и мен не можеш да уредиш - много съм ти далече  Wink

За шашмата с цветовете сигурно е фирмена политика както казва Марулка... А кои са тези 6 Дименшъна дето отлежават при тебе а ?  Laughing

Може ли да помоля за схемата на Майчина радост?
Момичета терзае ме един въпрос от няколко дни.Бяхме на гости на моя леля която също шие /когато и остане време/ та тази леля има 3 деца и каза че всеки гобл. го шие по 3пъти ,Вие бихте ли шили гобл за всяко едно? Аз ших Тайната вечеря,но ако трябла да я ушия още 2пъти не се наемам./отне ми близо 2-2,5год/
Лилия Проданова  - можеш да си свалиш Майчината радост от Тук! . Ако ти харесва как се е получила моята мога да ти изпратя и номерата на конците, с които съм го шила.
  Аз лично не бих ушила нещо два пъти. Може само ако е някаква миниатюрка... Имам двама сина и просто ще гледам да ушия по равен брой и за двамата, пък кой каквото си хареса накрая.  Е, ако толкова много пожелаят някой гоблен и двамата бих го ушила два пъти, но само заради тях  и ще се моля да ми се паднат свястни снахи, които да ценят труда ми. Гледам гоблените ми да са хубави и стойностни, според моя вкус, но знае ли се – всяко ново поколение е различно...

Мимито & Светла – благодаря за инструкцията ! Много е подробна !

За един месец ги уших тези орхидеи на Ланарте, вчера ги дадох за рамка.
Др петък ще са готови Flutter

kamelllia19 – супер са   smile3501

lsweety  - сезоните стават много красиви ! Абе за Дименшънс – няма какво да говорим... И аз имам схемичката и ключа и е в ДМЦ и Анхор... защо ли? А ти с какви конци го шиеш ? Между другото имам някои от гоблените, които търсиш  - ще ги кача някъде да си ги свалиш ако искаш   Hug

Общи условия

Активация на акаунт